Прескочи до съдържание

Booking.com - безплатни входове по атракции


Препоръчани мнения

преди 1 минута , Mistela каза:

За Дубай мога да споделя, че май месец ходихме, бях получила именно тази оферта на букинг. Ден-два преди да тръгнем се обадих на букинг да ми разяснят как точно да инсталирам (изобщо как работи механизма), е казаха че и те точно не знаят! сега го въвеждат като опция за няколко града и баш не можели да ме ориентират, и това след около 10-15 Мин чакане да ме свържат с някой по запознат?!

А на място проверихте ли дали работи?

Връзка към мнение
3 minutes ago, mamaivy said:

А на място проверихте ли дали работи?

Не, като така и не ме ориентираха изобщо не се и пробвахме да питаме, на място си платихме билетите за атракциите и т.н 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз съм с Мозила, първо се разлогнах. после влязох през гугъл, не през линк, както ме посъветва  christuff.

Пробвах за няколко места, излезе ми само за Рим.Като кликна на i - излиза надпис, че като резервирам днес, ще ми пратят на мейл повече информация. Сега ще взема да букна нещо, с безплатно отказване, да видим какво следва.

 

Ама, като знам, че безплатно е само сиренцето в капана на мишката...:rtfm:

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 8
Връзка към мнение
преди 1 минута , AlexandraKo каза:

Аз съм с Мозила, първо се разлогнах. после влязох през гугъл, не през линк, както ме посъветва  christuff.

Пробвах за няколко места, излезе ми само за Рим.Като кликна на i - излиза надпис, че като резервирам днес, ще ми пратят на мейл повече информация. Сега ще взема да букна нещо, с безплатно отказване, да видим какво следва.

 

Ама, като знам, че безплатно е само сиренцето в капана на мишката...:rtfm:

Може би щото си редовен клиент, не смятат за нужно да те зарибяват :biggrin:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 29 минути , bad kid каза:

Може би щото си редовен клиент, не смятат за нужно да те зарибяват :biggrin:

Сега се логнах и пробвах през профила, пак за Рим, пак се появи.

Вероятно е само за отделни градове.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Колко време след резервацията и съответно анулацията получи кода? Аз още чакам моя, 6- ти час :(

 

П.п. Получих го, получих го! О, има неща за хапване, спа процедури и летищен трансфер. :wub: За Ватикана пише изрично, че билетите трябва да се резервират в някаква агенция предварително и се взимат от касите на музеите 15 мин преди часа.  Важат до 30 мин след часа.

Редактирано от bobole4e
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Само Дубай, Рим и Барселона ли..??...къде да видя за други градове и дестинации... нещо за Бавария няма ли, там и без друго цените на хотелите  ме кефят нещо....:)

Връзка към мнение
10 minutes ago, ZORI said:

Само Дубай, Рим и Барселона ли..??...къде да видя за други градове и дестинации... нещо за Бавария няма ли, там и без друго цените на хотелите  ме кефят нещо....:)

Пробвах Мюнхен, Франкфурт, Берлин, Виена, Братислава. Не открих. Букнах в Рим, даже нямам билети. Но не бих отказала един уикенд там.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
22 minutes ago, ZORI said:

Само Дубай, Рим и Барселона ли..??...къде да видя за други градове и дестинации... нещо за Бавария няма ли, там и без друго цените на хотелите  ме кефят нещо....:)

Мисля че и Лондон беше в списъка.

Връзка към мнение
Катя мравката
4 hours ago, radi777 said:

Точно ,според мен включват тура ,но не и таксата за вход

Може би включват и прескачането на опашката. Специално за Барселона може би включва транспорта с автобус до тези 37 места с аудио гайд, както гледам на гугъл мапс. Пак ще е добре ако е така.

Редактирано от Катя мравката
Връзка към мнение

Ей, хора, Благодаря!

Сега опитах през Хром и се получи! Чакам имейл. 
Между другото ясно си пише „Получавате безплатни билети за топ атракции”

Редактирано от Dreamm
Връзка към мнение

При мен никъде не се получава :) Пробвах на работа, вкъщи, през телефона, през профила на приятеля ми, без никакъв профил, през интернет експлорър, през хром и не излиза. Явно скоро в Рим няма да ходим пак.

Връзка към мнение

Утре заминавам за Париж и въпреки, че има къде да нощувам, нямаше как да пропусна тази примамлива оферта. Взех си хотел за 24-25, с безплатна отмяна до 18.00 часа на 24ти. Чакам ваучерите и ще дам отчет как е минало.

  • Харесвам 12
Връзка към мнение
преди 3 минути , Радослав каза:

Утре заминавам за Париж и въпреки, че има къде да нощувам, нямаше как да пропусна тази примамлива оферта. Взех си хотел за 24-25, с безплатна отмяна до 18.00 часа на 24ти. Чакам ваучерите и ще дам отчет как е минало.

 

Ооо,чудесно!Може да се каже, че магеланското общество праща представител, за да провери на място.

А ние чакаме вести от теб !

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

След списъка с предложенията, който се появява след направена резервация и е наистина впечатлителен има и малко FAQ:

 

Често задавани въпроси

Хората, с които пътувам, също ли получават безплатни билети?

Да, всички от вашата група могат да посетят атракции безплатно, използвайки вашия QR код.

Кога е валидна тази оферта?

Вашият код е валиден по всяко време между 00:01ч. в деня на настаняване и 23:59 в деня на напускане.

Как мога да резервирам билети за тези атракции?

В момента не предлагаме тази опция на Booking.com. Въпреки това, някои атракции молят да се свържете с тях, за да резервирате своето място. Проверете информацията за всяка атракция, за да научите повече.

Откъде да взема билетите си?

За повечето атракции, просто покажете своя код на персонала на входа. Въпреки това, някои от атракциите изискват вземане на билетите от друго място. Вижте информацията за всяка атракция, за да сте сигурни.

Мога ли да удължа датите, в които мога да използвам своя код?

Кодът ще бъде валиден само за дните между настаняването и напускането, посочени в резервацията ви. Кодът за всяка резервация е уникален.

Има ли скрити такси?

Няма никакви такси. Можете да посетите всяка атракция напълно безплатно.

Мога ли да променя името на госта, посочено на кода?

Името на госта, посочено на кода, няма значение, атракциите не изискват тази информация
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Ето ви повече инфо за платформата:

https://www.tnooz.com/article/booking-com-dips-toe-in-waters-of-attraction-tickets/

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.