Прескочи до съдържание

Здравейте, приятели!


Препоръчани мнения

Добре дошъл!

 

преди 13 часа, Истинец каза:

Само че предусещам че ако цикля тук, изведнъж ще започна да пътувам двойно повече :D

Реална опасност. Много е зарибяващо :)

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Привет от мен! 

Казвам се Станислава и планирането на почивки ми е абсолютно хоби. Открих ви, организирайки разходка в Амстердам преди няколко седмици и тъй като сега съм в планиране за Ксамил, реших че е редно да се представя. Изплакнах си очите и сърцето по "В момента съм..." и искрено ви благодаря! 

 

Поздрави!

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Здравейте, обожавам пътуванията. Повечето са ми били из Европа и в Турция, но по-организирани и с повече хора. Сайтът тук открих, когато започнах да обмислям пътувания по места, които не са ми познати, а именно африканско сафари в Кения или Танзания, също пътувания в Южна Америка и по-екзотичните местенца в Азия. Накрая харесах толкова много дестинации, та се очертава доста да попътувам. :) Хареса ми във форума, че има доста полезна информация за хора, които искат сами да планират пътешествието си, както и възможности да се организира споделено пътуване с други хора във форума, които са ентусиазирани от същата дестинация. Ще се радвам да споделяме впечатления, информация и идеи за пътешествия и приключения. Идеята за такъв сайт е страхотна и докато разглеждах форума открих, че и хората тук са много готини. Прави ми впечатление, че всички хора, които обичат пътуванията са много позитивни, широко скроени и  открити за нови изживявания, защото са имали възможност да открият колко шарен, вълнуващ и красив е светът :)

  • Харесвам 18
Връзка към мнение

Привет и от мен! :)

Обожавам да пътувам, както и да планирам пътуванията си. Форумът е страхотен, така че с удоволствие възнамерявам да го обитавам по-честичко. :)

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
преди 39 минути , nellyborisova каза:

Привет и от мен! :)

Обожавам да пътувам, както и да планирам пътуванията си. Форумът е страхотен, така че с удоволствие възнамерявам да го обитавам по-честичко. :)

Добре дошла! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте, 

казвам се Станислава. Пътуването и научаването на нови неща свързани със света, който ни заобикаля е нещо, което винаги ме е зареждало и вдъхновявало. От близо две години пиша в блога www.omtripsblog.com, където споделям пътеписи за местата, които сме посетили. Следя с интерес нещата, които се пишат във форумите. Желая на всички щастливи моменти и инспириращи пътешествия.

 

Поздрави и хубаво лято!  

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
18 hours ago, Om Trips Blog said:

Здравейте, 

казвам се Станислава. Пътуването и научаването на нови неща свързани със света, който ни заобикаля е нещо, което винаги ме е зареждало и вдъхновявало. От близо две години пиша в блога www.omtripsblog.com, където споделям пътеписи за местата, които сме посетили. Следя с интерес нещата, които се пишат във форумите. Желая на всички щастливи моменти и инспириращи пътешествия.

 

Поздрави и хубаво лято!  

Добре дошла, радвам се да те "видя" тук :))

Връзка към мнение

Здравейте,казвам се Адриана някога преди много време съм имала регистрация,но съм си забравила паролата и сега отново ви открих. Искам да благодаря за прекрасните пътеписи. Не пътувам като вас, но благодарение на вас, се надявам да видя свят, като се казва!

 

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
преди 5 часа, Elysana каза:

Здравейте,казвам се Адриана някога преди много време съм имала регистрация,но съм си забравила паролата и сега отново ви открих. Искам да благодаря за прекрасните пътеписи. Не пътувам като вас, но благодарение на вас, се надявам да видя свят, като се казва!

 

Добре дошла!:) То, така се почва, с нова парола, пътеписи и .......после няма спиране:) Пожелавам ти скоро да сложиш снимка в темата "В момента съм....":)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте!

 

Казвам се Галя. Не съм пътувала много, но се надявам да става по-по-най... ;)

Радвам се да чета пътеписите, впечатленията  и споделения опит. Надявам се и аз да бъда полезна <3

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Здравейте, пътешественици! 

Казвам се Ивета и страстта ми е да пътувам - това е като въздух за мен, не мога да живея без поредното пътуване и планове за него.

 

Предстои ми пътуване в Португалия , което мисля да е в края на септември - началото на октомври и ще се радвам на вашите препоръки и съвети къде и какво да посетим :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 26 минути , ivetanickolova каза:

Здравейте, пътешественици! 

Казвам се Ивета и страстта ми е да пътувам - това е като въздух за мен, не мога да живея без поредното пътуване и планове за него.

 

Предстои ми пътуване в Португалия , което мисля да е в края на септември - началото на октомври и ще се радвам на вашите препоръки и съвети къде и какво да посетим :)

Има няколко подробни теми за Португалия, най-добре си пусни нова в този подфорум, кажи грубо как мислиш плана, какви са ви интересите, какво очаквате да видите и всичко ще е точно :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Бистра Божикова

Здравейте! 

За Магеланци знам отдавна покрай брат ми, който редовно се включва с пътеписи и коментари. Явно е семейна черта любовта към пътешествията. 

Не знам защо до сега не съм се регистрирала, но ето на, дойде моментът. :)

Всяка част по земята ми е интересна, като се почне от България. Обикаляла съм част от Европа, поживях в Ню Йорк преди време и поскитах из Северна Америка. Посетих Шри Ланка с брат ми преди време. Много голяма част от сърцето си оставих в Мароко. А през ноември ми предстои пътуване до Малдивите. 

Радвам се, че вече съм част от Магеланци, следя с интерес новите писания и се надявам скоро да споделя и аз предстоящото изживяване. ^_^ 

  • Харесвам 17
Връзка към мнение

Здравейте и от мен. Казвам се Станислав и ... ей така случайно попаднах на този сайт. Току-що разбрах за него, защото си търся дружинка за пътуване до Хърватска, та ми стана интересно. Учил съм 1 година в Задар, Хърватска, оттам пазя много спомени и приятелства, и това е причината да се връщам от време на време там. Засега обиколките ми извън БГ се простират само до границите на Европа - Франция, Холандия, Белгия, Германия, Сърбия, Румъния и Гърция. Плюс Хърватска, за която вече споменах. Поздрави! 

  • Харесвам 12
Връзка към мнение
преди 10 минути , Wakefield каза:

Здравейте и от мен. Казвам се Станислав и ... ей така случайно попаднах на този сайт. Току-що разбрах за него, защото си търся дружинка за пътуване до Хърватска, та ми стана интересно. Учил съм 1 година в Задар, Хърватска, оттам пазя много спомени и приятелства, и това е причината да се връщам от време на време там. Засега обиколките ми извън БГ се простират само до границите на Европа - Франция, Холандия, Белгия, Германия, Сърбия, Румъния и Гърция. Плюс Хърватска, за която вече споменах. Поздрави! 

Здравей и добре дошъл си:) Ние всички попадаме случайно, а след това неслучайно;) си стоим с години тук:) И си споделяме, и си търсим компания, и се оплакваме, и се хвалим, но най-вече пътуваме:lol: В тази тема опиши по-конкретно намерението си за пътуване, дати, транспорт, престой и т.н. Успех!

https://magelanci.com/forums/forum/48-търся-спътник-за-пътешествие/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Julian999 каза:

Здравейте казвам се Юлиян  . Живея в Мадрид от 12 години занимавам се туризъм и страстта ми е да пътувам 

Здравей и добре дошъл:) Туризъм и страст за пътуване - невероятно добра:ok: комбинация. Кое беше първото?

Връзка към мнение
преди 4 часа, Емика каза:

Здравей и добре дошъл:) Туризъм и страст за пътуване - невероятно добра:ok: комбинация. Кое беше първото?

Еми работата после всичко останало ..

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 12 часа, Julian999 каза:

... занимавам се туризъм и страстта ми е да пътувам 

Добре дошъл!

Дано в работата ти в сфера "Туризъм" са включени и чести пътувания по различни дестинации!

Ако е така, ти си реализирал мечтата на повечето магеланци - да работиш хобито си и да ти плащат.:)

Редактирано от Dani Magelan
Връзка към мнение

Здравейте Магеланци,

 

казвам се Иван и съм от хората, верни на максимата "Човекът е човек, когато е на път". До скоро живях 7 години в Обединеното Кралство, голяма част от тях прекарах пътувайки на някъде, като за това време успях да попадна на доста местенца, но предимно из Европа-та.

 

От няколко месеца съм обратно в България, планирайки следващото пътешествие с главно "П".  В средата на септември с половинката ми потегляме на най-голямото ни приключение до момента - От Москва до Пекин с Транссибирската железница спирайки за седмица на езерото Байкал и за около две в Монголия. После следва Тибет и базовия лагер на Еверест от китайската страна, прехвърляне в Непал и трекинг около Анапурна за 3 седмици. Тук някъде все още флиртуваме с идеята за посещение на Бутан, но тъй като бюджета е определящ (или липсата му), това ще се решава на място.

 

Както сами се досещате планирането на това чудо само по себе си е приключение и предизвикателство, а както се и оказа, и причината да попадна на вашата вълнуващата магеланска общност :) 

  • Харесвам 16
Връзка към мнение
преди 11 минути , innz каза:

Здравейте Магеланци,

 

казвам се Иван и съм от хората, верни на максимата "Човекът е човек, когато е на път". До скоро живях 7 години в Обединеното Кралство, голяма част от тях прекарах пътувайки на някъде, като за това време успях да попадна на доста местенца, но предимно из Европа-та.

 

От няколко месеца съм обратно в България, планирайки следващото пътешествие с главно "П".  В средата на септември с половинката ми потегляме на най-голямото ни приключение до момента - От Москва до Пекин с Транссибирската железница спирайки за седмица на езерото Байкал и за около две в Монголия. После следва Тибет и базовия лагер на Еверест от китайската страна, прехвърляне в Непал и трекинг около Анапурна за 3 седмици. Тук някъде все още флиртуваме с идеята за посещение на Бутан, но тъй като бюджета е определящ (или липсата му), това ще се решава на място.

 

Както сами се досещате планирането на това чудо само по себе си е приключение и предизвикателство, а както се и оказа, и причината да попадна на вашата вълнуващата магеланска общност :) 

Добре дошъл:) Със сигурност това е мястото от което можеш да получиш информация за пътуването ви. И дано не забравяш да оставяш тук и ти такава:)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 минута , Емика каза:

Добре дошъл:) Със сигурност това е мястото от което можеш да получиш информация за пътуването ви. И дано не забравяш да оставяш тук и ти такава:)

Благодаря, ще се опитам да бъда полезен с каквото мога. А това тук наистина е безценен извор на информация, поздравления за което! 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.