Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 7 минути , Фил каза:

За Букурещ ли? 

 

Да. 

 

Има и изключитлено много от Германия, Чехия, Австрия, но се виждат само, ако изберете полската версия на сайта: 

 

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/flixbus-tickets-between-poland-austria-hungary-germany-slovakia-for-only-24-cents/

 

Например, от Братислава до Краков ми дава цена 9 евро, ако гледам през английска версия, но ако сменя отгоре дясно на полска - цената става 2 злоти :D 

Редактирано от Loverboy
  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към мнение

Харесахме си една дата за София-Букурещ. Но ни трябват 5 билета. Цената от 1 лв е до 4 билета. Щом добавя 5-тия става 30 лв.

Има ли смисъл да взема 4 евтини билети и после 1 по-скъп както при самолетните билети или тотала ще си е 30 лв?

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
Мирослав Василев
преди 16 минути , Stryper каза:

Харесахме си една дата за София-Букурещ. Но ни трябват 5 билета. Цената от 1 лв е до 4 билета. Щом добавя 5-тия става 30 лв.

Има ли смисъл да взема 4 евтини билети и после 1 по-скъп както при самолетните билети или тотала ще си е 30 лв?

Защо не купиш първо 4-те билета по 1 лв и после петия, може пак цената да е 1 лв или обратното.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

преди 12 минути , Stryper каза:

Харесахме си една дата за София-Букурещ. Но ни трябват 5 билета. Цената от 1 лв е до 4 билета. Щом добавя 5-тия става 30 лв.

Има ли смисъл да взема 4 евтини билети и после 1 по-скъп както при самолетните билети или тотала ще си е 30 лв?

А колко става, ако заложиш 6 билета? Това ще ти покаже. Мисля, че стандартната цена е 24 лв за билет, така че по-добре вземи четирите за по левче. Пък ако има някоя междинна не чак толкова свръхпромо, но все пак намалена цена, (подозираме че е 6 лв, нали) то тя ще се покаже при следващ опит за резервация.

 

Иначе темата има потенциал да се превърне и в "Магеланска инвазия в Букурещ". Ние си взехме за датите около Гергьовден (четирима магеланци сме). Ако има и други по същото време, да си кажат :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Дори и да е 26 лв, нищо не губиш.

Най-вероятно ще е толкова. Повечето автобусни сайтове, от които съм купувал, са на тоя принцип. Изписват цената, в която са включени няколко промо билета и тези на нормалната цена...  събират и ти дават общата сума. Не като авиокомпаниите. Но с Фликсбус сега резервирам за първи път.

Редактирано от master_of_germs
Връзка към мнение
Преди 1 час, edbloom каза:

И аз взех 2 билета отиване сутрин и връщане вечер с 1 нощувка до Букурещ по левче :) Благодаря за информацията :)

Добре де, само на мен ли не ми излизат такива цени?! Излиза ми София-Букурещ 23 лв... Не че е много, ама все пак.. :-)

Връзка към мнение
преди 11 минути , edbloom каза:

Flixbus.bg отиване на 27 Април и връщане на 28 Април , като смениш на бг е 1 лв иначе 1 евро :)

Да, става наистина. Явно не съм нацелила датите първия път :-)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не само през мобилното, просто трябва да се включи българската версия 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Утре ми предстои пътуване от София до Букурещ с билет купен за 1 лв. :) На самата резервация пише, че автобуса тръгва в 23:30 и пристига в 6:30. Днес ми изпратиха напомняне със същите данни, както съм купила и билета.

 

Сега обаче като разглеждам сайта на Flixbus и гледам, че утрешния автобус тръгва в 22:30 и пристига в 8ч. в Букурещ. Като си вляза в профила пък излизат новия час т.е. 22:30???

 

Някой има ли представа какво става? Кое от двете би трябвало да е вярно?

 

Един автобус ли е или са два различни автобуса?

 

Писах и на Фликс бус да видим какво ще кажат.

Редактирано от saved_
Връзка към мнение

Сега проверих в сайта и наистина си излиза както си му е реда, че тръгва в 23:30.

Но защо пък в " Моите резервации" излиза час на тръгване 22:30?

Много странно...:huh:

Връзка към мнение
преди 4 часа, saved_ каза:

Сега проверих в сайта и наистина си излиза както си му е реда, че тръгва в 23:30.

Но защо пък в " Моите резервации" излиза час на тръгване 22:30?

Много странно...:huh:

 

Да не влизаш под някаква друга часова зона...

Връзка към мнение
преди 2 минути , mary_shery каза:

Дали има шанс да пътува друг човек вместо този, който е купил билета?

Предполагам, никой не ти гледам личната карта, само шофьора ти сканира билета.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.