Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Мдааа, преди 2 седмици ми отмениха полета на Уиз до Рим и веднага си взех полет за същия ден от Раян. Сега гледам и никакви полети не излизат за Ноември. Остава и този полет да отменят и незнаааммм🤔 Някой има ли представа за други изгодни предложения до Рим освен Раян или Уиз?

Връзка към мнение

България Еър и АлИталия. На които изключително много може да се "разчита" също... А колко са изгодни- друг въпрос.

Редактирано от aleksandrina
Връзка към мнение
преди 10 минути , saved_ каза:

Мдааа, преди 2 седмици ми отмениха полета на Уиз до Рим и веднага си взех полет за същия ден от Раян. Сега гледам и никакви полети не излизат за Ноември.

 Аз имах полет Рим-София на 13-ти октомври с Уиз и ми го махнаха и аз също веднага си взех с Раян на 13-ти. Не знам този Рим какво се случва

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение
преди 16 минути , saved_ каза:

Мдааа, преди 2 седмици ми отмениха полета на Уиз до Рим и веднага си взех полет за същия ден от Раян. Сега гледам и никакви полети не излизат за Ноември. Остава и този полет да отменят и незнаааммм🤔 Някой има ли представа за други изгодни предложения до Рим освен Раян или Уиз?

 

преди 3 минути , aleksandrina каза:

@saved_, през jetcost.com.au -> edreams.com.au билет София- Рим за 7.10 става на около  30€ от 51.03€ в сайта на АлИталия.

 

За коя дата става на въпрос, че на 7.10 си има полети и на Уиз и Раян?

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Опс- 7.11 /ноември. Моя грешка. Но само с датата, която съм написала; цените са тези.

Редактирано от aleksandrina
Връзка към мнение

Нито една дестинация от ноември натам не излиза,вероятно наместват разписание.Дайте да не се шашкаме:agree:

Те британците заплашиха,че ще ги свалят на земята заради провалените си летни почивки,но едва ли да са успели толкова бързо:wink:

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение

До Акаба все още седят полети след 1 .11

Резервациите ми за ноември до Англия и обратно  пише ,че са канселирани.

Редактирано от dimitrov6
Връзка към мнение
Мирослав Василев

Венеция - София, по два пъти ли беше седмично през декември или е орязана, че нямам спомен?

Връзка към мнение
Преди 1 час, slujitel каза:

И Венеция я няма, не знам какво да мисля.

 

преди 4 минути , Мирослав Василев каза:

Венеция - София, по два пъти ли беше седмично през декември или е орязана, че нямам спомен?

И миналата година през зимата Венеция липсваше.

Пуснаха полетите до там края на март. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 13 минути , mililia каза:

 

И миналата година през зимата Венеция липсваше.

Пуснаха полетите до там края на март. 

Тази година имаше, нали щях да купувам за ноември, после за февруари и накрая купих за края на октомври. Моите ги има, но след това са изчезнали.

Връзка към мнение
преди 7 минути , slujitel каза:

Тази година имаше, нали щях да купувам за ноември, после за февруари и накрая купих за края на октомври. Моите ги има, но след това са изчезнали.

И тази година е като предишната. Има полети до смяната на разписанието със зимно от края на октомври.

Със сигурност Венеция липсваше през зимата, защото я следях и я пуснаха края на март до октомври. Може и да са били обявени полетите, но реално за тях не е било изготвено още разписанието.

 

Сега канселираха съботното Милано, както беше и миналата година в зимното разписание. Знам го защото и миналата година ми канселираха полети до Рим и Милано в събота. 

Връзка към мнение

От няколко дни започнаха да изчезват вече заложени полети,  които преди това можеха да се купят, включително от съвсем наскоро обявеното лятно разписание. Днес е пълно мазало с основни дестинации за цялата зима,  щом дори Лондон е пипнат. Повечето  които излизат от април  също не може да се резервират. 

 

Работят,  ще видим крайния резултат 🙂

 

 

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 21 минути , stanimir каза:

 

Работят,  ще видим крайния резултат 🙂

 

 

Щом работят, значи и правят грешки 😉

Почваме да дебнем за объркани цени :lol:

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 32 минути , mililia каза:

И тази година е като предишната. Има полети до смяната на разписанието със зимно от края на октомври.

Със сигурност Венеция липсваше през зимата, защото я следях и я пуснаха края на март до октомври. Може и да са били обявени полетите, но реално за тях не е било изготвено още разписанието.

 

Сега канселираха съботното Милано, както беше и миналата година в зимното разписание. Знам го защото и миналата година ми канселираха полети до Рим и Милано в събота. 

Не знам, но когато коментирахме в темата за Венеция, полетите ги имаше и имаха цени и щях да купувам. Можеше да се купят, стигнах до плащане. После Фичо като качи поста, щях да купувам за февруари, и накрая взех за края на октомври.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , slujitel каза:

Не знам, но когато коментирахме в темата за Венеция, полетите ги имаше и имаха цени и щях да купувам. Можеше да се купят, стигнах до плащане. После Фичо като качи поста, щях да купувам за февруари, и накрая взех за края на октомври.

Вчера купих полет до Милано през декември и днес ми го канселираха. Просто още не са приспособили зимното разписание и си продават полетите по лятното, което ще подлежи на смяна.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Влязох си в профила в сайта на Раян и излиза, че полетите ми от София до Рим и обратно през Ноември са отменени!!! Вече всички нискотарифни почват да ми лазят много сериозно по нервите.... Единия полет с Уиз отменен, същия полет с Раян също отменен... 😡😡

А пък ми е важно да съм там точно на 25-ти, че имам да хващам полет за Чили 🙂

Накрая ми се струва, че ще се качим на колата и ще си направим малко насилствено една италианска обиколка...

Редактирано от saved_
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На немски уебсайт(www.exbir.de) пише, че много полети през зимния план са отменени заради качване на цените на горивата и т.н.... Всички закупили блети, ще поличат информация в близко време. На официалния сайт няма инфо. Дано да е само напасване, но се съмнявам...

  • Харесвам 2
  • Шок 1
Връзка към мнение
преди 43 минути , mililia каза:

Вчера купих полет до Милано през декември и днес ми го канселираха. Просто още не са приспособили зимното разписание и си продават полетите по лятното, което ще подлежи на смяна.

Имала съм късмет, малко съжалявах, че сина ме натисна да не било зимата, и малко по скъпи бяха, но явно приказката всяко зло за добро е вярна.

Връзка към мнение
53 minutes ago, saved_ said:

Влязох си в профила в сайта на Раян и излиза, че полетите ми от София до Рим и обратно през Ноември са отменени!!! Вече всички нискотарифни почват да ми лазят много сериозно по нервите....

В момента има полети до Рим през ноември. Провери пак в профила си. :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.