Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

преди 58 минути , Sju каза:

Днес е имало огромно закъснение на полет до/от Милано. Знаете ли причината? Да подготвям резервни планове докато е време.

Счупен самолет. Технически проблем. Но са пратили друг. 

Не знам за кога са ти плановете. По принцип днешния е бил тук мисля. Но по късния полет, който е от 11:15 е след ротация до Атина и обратно

Редактирано от Branko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не знам за отварянето, но на всеки две отваряния на приложението посоянно ме изхвърля от профила и все си вкарвам наново данните за вход.Не иска да седи логнато, както при Уиз!?

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение

Аз не мога да отворя страницата от час поне. Трябва да видя полети до Хамбург за служебно пътуване на колеги, но въобще не ми дава. Пробвах през Мозила и Хром.

Редактирано от lesy
Връзка към мнение
Преди 1 час, lesy каза:

Аз не мога да отворя страницата от час поне.

За малко успях да заредя сайта. Първо не излизаше Тревизо въобще като дестинация, после и София не излизаше 🙂 Сега пак въобще не се отваря

Ryan.png.3b28297c9167c2630cfc2a3cc320f2f3.png

Връзка към мнение
Мирослав Василев

Ако някой трябва да се чекира, да пробва през мобилното приложение, аз преди малко успях, тъй като и при мене сайта не се отваря.

Връзка към мнение
преди 43 минути , Мирослав Василев каза:

Ако някой трябва да се чекира, да пробва през мобилното приложение, аз преди малко успях, тъй като и при мене сайта не се отваря.

 

преди 48 минути , Ivko каза:

Приложението си работи без проблем и като се замисля никога не съм имал проблем с него да дава грешки.

Лично аз трябваше да резервирам за друг човек билети - и се измъчих буквално! Но успях. През приложението ми е вариант само за лични резервации... 

Връзка към мнение

Да се похваля и аз -  одобриха ми жалбата и си очаквам скоро парите. Сами са си написали, че е било технически проблем със самолета. За същото Уизз не искат да дават пари.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Да, можеш. Отиваш на online check-in, въвеждаш си номера на резервацията и имейла, с който е направена.

Ryan check-in.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 14 часа, Edem каза:

Да се похваля и аз -  одобриха ми жалбата и си очаквам скоро парите. Сами са си написали, че е било технически проблем със самолета. За същото Уизз не искат да дават пари.

Първият отговор на Wizzair винаги е, че няма да платят, но след като се обърнеш към ГВА - променят позицията си и плащат.

Редактирано от koliob
грешка
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искам да се оплача

и ако някой може да ми помогне как се процедира ще

съм мн благодарен!

При взиматето на ръчен багаж при полет с Раят еър , при пристигането и настаняването в хотела разбирам че в куфара ми е бъркано и липсващ неща. Тъй като авиокомпанията няма телефон а на летище София не ми дават адекватна информация искам да знам какво да правя?!?!

Връзка към мнение

https://baggageclaims.ryanair.com/

 

 

7 minutes ago, S.G. said:

Искам да се оплача

и ако някой може да ми помогне как се процедира ще

съм мн благодарен!

При взиматето на ръчен багаж при полет с Раят еър , при пристигането и настаняването в хотела разбирам че в куфара ми е бъркано и липсващ неща. Тъй като авиокомпанията няма телефон а на летище София не ми дават адекватна информация искам да знам какво да правя?!?!

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 23 минути , bad kid каза:

София- Ханя от догодина 😎

A багажът - джапанки и бански... Стига толкоз! :grin:

  • Смея се 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.