Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Добре де, нищо ли не може да се направи ако ти отменят полета поради стачка? Аз имам 2 полета с тях след около 2 седмици (от Португалия и Белгия) и вече започвам да се чудя дали ще се осъществят и какво да правя ако не се? 

Връзка към мнение
преди 47 минути , Христиан каза:

Добре де, нищо ли не може да се направи ако ти отменят полета поради стачка? Аз имам 2 полета с тях след около 2 седмици (от Португалия и Белгия) и вече започвам да се чудя дали ще се осъществят и какво да правя ако не се? 

Ти къде прочете за предстояща стачка след 2 седмици, че и аз имам полети в края на месеца?

Връзка към мнение
Преди 1 час, Христиан каза:

Добре де, нищо ли не може да се направи ако ти отменят полета поради стачка? Аз имам 2 полета с тях след около 2 седмици (от Португалия и Белгия) и вече започвам да се чудя дали ще се осъществят и какво да правя ако не се? 

Зависи какво имаш предвид под "да се направи нещо".

Ако откажат точно твоя полет заради стачка няма как да летиш точно с него. Но парите ще ти върнат, или ще ти сменят датите, ако има свободни места.

Връзка към мнение
преди 25 минути , slujitel каза:

Ти къде прочете за предстояща стачка след 2 седмици, че и аз имам полети в края на месеца?

Никъде нищо не съм прочел, просто вече не знам какво да очаквам и искам да съм подготвен.

преди 9 минути , neuromancer каза:

Зависи какво имаш предвид под "да се направи нещо".

Ако откажат точно твоя полет заради стачка няма как да летиш точно с него. Но парите ще ти върнат, или ще ти сменят датите, ако има свободни места.

Обезщетение не се полага в такъв случай, нали? Ако има полет на следващия ден, всички разходи за храна и нощувка са си за моя сметка?

Връзка към мнение

Парично обезщетение при стачка не се полага, но разходите за храна и нощувка са длъжни да ги покрият. Ако на място ги няма, пазиш касови бележки и си искаш парите после, обикновено върши работа.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , tch каза:

София-Карлсруе нещо не го виждам, или отдавна е махнат?

Не са го предвиждали в зимното разписание. Поне до момента не се е появявал изобщо.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
1 hour ago, akair said:

Компанията ще затвори базите си в Айндховен и Бремен:

https://www.travelmole.com/news_feature.php?news_id=2034225

Айде сега да релокират 2-3 самолета в София и да избухнат с нови дестинации.... 😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Имам имейл от rumbo, че полетът ми Milano-Berlin е с променен час и вместо в 21 ще излети в 8 и нещо. А на сайта на Ryanair полетът си съществува. Дано е само бъг в системата им.  

Връзка към мнение
На 1.10.2018 г. в 13:44, slujitel каза:

Не знам, но когато коментирахме в темата за Венеция, полетите ги имаше и имаха цени и щях да купувам. Можеше да се купят, стигнах до плащане. После Фичо като качи поста, щях да купувам за февруари, и накрая взех за края на октомври.

И аз купих за края на октомври,нали ще ни уведомят ако канселират?

Връзка към мнение

Колеги- съфорумци, нуждая се от спешен съвет- помощ. Току що платих за priority и две чанти ръчен багаж за полет Пафос- Аманр но не мога да се чекирам. В и-мейла ми излиза ето това:

 

 

 
Редактирано от Mary
Лични данни
Връзка към мнение
В момента, muchachote каза:

Колеги- съфорумци, нуждая се от спешен съвет- помощ. Току що платих за priority и две чанти ръчен багаж за полет Пафос- Аманр но не мога да се чекирам. В и-мейла ми излиза ето това:

 

Поне аз никакви изображения не виждам

Връзка към мнение

На някой да му се е случвало да иска да плати приорити и да не може? Дали сайта се е бъгнал или пък има някакъв лимит?

Връзка към мнение

Здравейте. Някой може ли да помогне със съвет???? В 21:09 платих с дебитна карта приорити и две чанти ръчен багаж, транзакцията е минала, дръпнали са ми сумата. Нооооооооо не мога да се чекирам за полет Пафос- Аман и обратно. В ел. пощата ми излиза ето това...

Редактирано от Mary
Лични данни
Връзка към мнение
преди 3 минути , muchachote каза:

Горе е

Моля за твоя безопасност да изтриеш личните данни за полета и за себе си!

Връзка към мнение
25 minutes ago, Petkan said:

На някой да му се е случвало да иска да плати приорити и да не може? Дали сайта се е бъгнал или пък има някакъв лимит?

Лимит най- вероятно. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • crazyhorse
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.