Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Що бе,тези пчелички ще разсейват и успокояват разплакани бебенца/малки деца,а от това печелим всички 🙂

Няма много връзка с темата,но се сетих ,че лятото пътувахме до Братислава от Ниш и имаше силна турболенция.Самолета ,като че попадаше в дупка,пак се издигаше,пак падаше.Целия самолет се беше свил и затегнал с колани по местата си.Не че беше страшно,но от това нагоре-надолу започва да ти призлява.Само едно 3-4 год. момченце се кефеше страхотно.Смеха му се чуваше до другия край на самолета и даваше настроение на всички.То беше подскачане,въртене,радостни викове, точно като попаднем в дупка.Помислих си,че магеланците просто се раждат такива :)))

  • Харесвам 11
  • Браво 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение
7 hours ago, ДиянаВ said:

Създава настроение тази пчеличка. Децата ще я харесват, а също и връстниците на пчеличката Мая🙂

Fly Niki също ползваше пчеличка (или муха 🙂 ) в дизайна си. Може и приликата да не е случайна..

 

4442_EMB190_OE-IHE_Niki.jpg

 

chrisAB8374Fliege.jpg

 

2118.jpg

Връзка към мнение
5 hours ago, adreno said:

Пълна цигания - типично в райънски стил

В университета още в първите часове по маркетинг ме научиха на следното: За да продаваш, трябва да се различаваш! Всичко което помага една марка бързо и лесно да се запомни е ок. Важно е разбира се това с което помниш марката да е положително или поне неутрално от гледна точка на ползваемостта на продукта. Един падащ самолет вероятно би бил запомнящо се лого, но едва ли е подходящ за една авиокомпания 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
1 hour ago, Тони said:

От кога райън на сайта си продават и билети на малта еър? 

 

Screenshot_20191224-171921.jpg

Malta air е дъщерна авиокомпания на Ryanair, която ще стартира 2020-та година цък Тя е различно нещо от Air Malta, която е националния превозвач на Малта цък Единственото общо между двете авиокомпании е, че и в двете има собственост на държавата Малта.

 

file.aspx?f=191271

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Да попитам тук, че е по-популярна темата. Раян и летище Виена. Първите като съм ги ползвала все я терминала, я гейта е на май...та си🙂. От летището нямам никакви впечатления. Възнамерявам да пътувам сутринта с директен влак от Грац, който пристига на летището в 10.30 часа. Ако полетът е в 12.30 часа и съм без чекиран багаж, ще ми стигне ли времето от 2 часа за придвижване от гарата до гейта?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, Topfly каза:

Fly Niki също ползваше пчеличка (или муха 🙂 ) в дизайна си. Може и приликата да не е случайна..

 

4442_EMB190_OE-IHE_Niki.jpg

 

chrisAB8374Fliege.jpg

 

2118.jpg

Първият съзнателен полет та сина ми беше с Ники. Бебешките го бяха поуплашили, но мухата го спечели. По това време Ники имаха рекламни пана по Витошка и търчеше към тях, когато ги виждаше.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Не знам защо, но първата ми асоциация беше със Scoot. Може би заради жълто-черното и крилцата. 

 

Краднали са оттук-оттам, щом толкова хора се сещаме и за нещо друго. 

преди 47 минути , Фил каза:

Нещо като ADIBAS?  :grin:

Или Reabok 🙂

 

P. S.  МОЛ се стиска да плаща за преводач, какво остава за лого и брандиране . Сигурно сам си го е нарисувал.

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към мнение
преди 11 минути , stanimir каза:

Не знам защо, но първата ми асоциация беше със Scoot. Може би заради жълто-черното и крилцата. 

 

Точно! А може би и защото сайта на Scoot е като детска книжка с комикси. :yes:

Иначе аз нищо не разбирам от маркетинг, ама щом го обсъждаме тук, а вероятно го обсъждат и на други подобни места - ето ти безплатна реклама. :grin:
И още нещо - като се сетя какъв тип са(сме) една немалка част от пътниците на Ryan (а и въобще на лоукостърите) едва ли  на АК е нужно/оправдано да наеме чак прочут италиански дизайнер за някакво супер уникално, оригинално, елегантно красиво и т.н. лого.  

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

аз доста се учудвам как успяват да докарат усещането като за битак в самолетите си, но ето - съвсем възможно е; на последния ни полет от Шарльороа си беше коледен базар по цигански, микровълновата им дрънча милион пъти, стюардесите трамбоваха нон стоп с тая ми ти огромна количка, отрупана с парфюми, лазаня и чипсовете, търкаха се билети от лотария, остава само да buzz-дят пчелички, за да стане циркът пълен :nea:

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 3 часа, Goal & Boss каза:

Например:

  Покажи

 

Жална му майка на Google translate когато трябва да преведе слогана на други езици... 

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към мнение
преди 1 час, chandni каза:

Жална му майка на Google translate когато трябва да преведе слогана на други езици... 

Боц. Гуци-гуци. 

  • Харесвам 2
  • Смея се 4
Връзка към мнение

Ryanair Announces New Liverpool To Zadar Service! Пускат полети от Ливърпул до Задар, град в Южна Хърватия

Време е и за София да се сетят вече. 🙄 От Солун и има нови линии, а от София нищо няма......

Резултат с изображение за ryanair

 

Ryanair has announced a new Liverpool to Zadar service.

The new service will begin operating in May of 2020.

 

За повече ифно цък.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Темата е Ryanair. Учебниците по маркетинг са за някъде другаде, благодаря. 

Редактирано от Георги
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

От седмица-две имам проблем с приложението след като го стартирам или бавно работи и забива или изобщо не тръгва с IOS съм. Някой нещо?!

Връзка към мнение
преди 2 часа, Ivko каза:

От седмица-две имам проблем с приложението след като го стартирам или бавно работи и забива или изобщо не тръгва с IOS съм. Някой нещо?!

При мен си работи перфектно, но аз съм с Андроид. Пробвай да го деинсталираш и отново да го инсталираш след това. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
6 hours ago, Ivko said:

От седмица-две имам проблем с приложението след като го стартирам или бавно работи и забива или изобщо не тръгва с IOS съм. Някой нещо?!

И при мен става така. Даже и докато купувах билети, че се бях поизнервила.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Дискусията за е-визата за Санкт Петербург е обединена с дискусията за руската виза. 

 

Връзка към мнение

Здравейте, предстои ми пътуване до Рим с Райънеър и моля за информация може ли след вече резервиран и закупен билет, да се добави впоследствие приорити, както беше до преди известно време? (Тъй като при опит да заявя билети ми излизат опции - Value, Regular и т.н. като цената за Regular е двойно по висока). Ще се радвам да споделите. 

Благодаря предварително.

Връзка към мнение
8 minutes ago, D_Ivanova said:

Здравейте, предстои ми пътуване до Рим с Райънеър и моля за информация може ли след вече резервиран и закупен билет, да се добави впоследствие приорити, както беше до преди известно време? (Тъй като при опит да заявя билети ми излизат опции - Value, Regular и т.н. като цената за Regular е двойно по висока). Ще се радвам да споделите. 

Благодаря предварително.

Влез в резервацията си и добави приорити на съответния пътник. Не трябва да се купува нов билет.

Т.е. може впоследствие да се добавя приорити и други екстри.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 12 минути , ДиянаВ каза:

Влез в резервацията си и добави приорити на съответния пътник. Не трябва да се купува нов билет.

Т.е. може впоследствие да се добавя приорити и други екстри.

Т.е може да си закупя билет с една безплатна чанта в съответните размери и след завършване на резервацията да си добавя приорити? Не е необходимо да избирам приорити веднага след избор на ден и цена. Няма някакви нови правила за добавянето на багаж и екстри? А имате ли представа, каква е цената за приорити? 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • stormbringer
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.