Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Нещо изчезнаха полетите  през април и май  до Париж, Марсилия, Меминген, Ливърпул...

Атина през април и май минава на 4 ротации

1 ротация надолу за Бергамо в същите месеци.

 

Гледаме какво ще сготвят:biggrin:

Връзка към мнение
преди 2 минути , Hollywood каза:

Нещо изчезнаха полетите  април и май 

Ако не се появят отново след няколко дена, значи ще пренасочат самолетите към нови по- перспективни  дестинации като Армения, нови полети от Полша,  евентуално  дългоочакваните до Санкт Петербург.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Париж, Хамбург и Атина ги наблюдавам така от 2-3 седмици. През юни се връщат отново разписанието. Ливърпул и Меминген не бях забелязал, че също липсват, но и те са отново в разписанието от юни.

 

Марсилия при мен си я има, но с променени часове.

 

Връзка към мнение
6 hours ago, yordanov said:

Марсилия при мен си я има, но с променени часове.

 

Аз получих днес мейл от Ryan за промяна на часа на полет София - Бергамо в началото на април, за който имам закупени билети (еднопосочни).

1st Notification of a change in departure/arrival time of your flight

 

Your new flight details are as follows:

GOING OUT
From Sofia (SOF) to Milan (Bergamo)(BGY)
съб 04апр2020 Flight 6323 Depart SOF at 1105 and arrive BGY at 1205

Връзка към мнение

Как стои въпросът със закупуването на чекиран багаж след като резервацията вече е направена? Обмислям да купя билет през посредник (напр. opodo), но ако добавянето на багаж към резервацията през сайта на раян е по-скъпо, отколкото по време на правене на резервацията, се обезсмисля. Съвети?

Връзка към мнение
10 hours ago, damyang said:

Как стои въпросът със закупуването на чекиран багаж след като резервацията вече е направена? Обмислям да купя билет през посредник (напр. opodo), но ако добавянето на багаж към резервацията през сайта на раян е по-скъпо, отколкото по време на правене на резервацията, се обезсмисля. Съвети?

През сайта на Ryanair и заедно с билета- чекиран багаж е 25€.

През друг сайт или закупен пак от сайта на Ryanair, но след купуването на билета- 40€.

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към мнение

@WanderlustME,  няма място за "шок" . Такива са цените от много, много време.  Винаги добавянето на багаж след  направената резервация  е струвало по-скъпо, отколкото  при закупуването му  едновременно с  билета.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 14 часа, Ovcharski каза:

Аз получих днес мейл от Ryan за промяна на часа на полет София - Бергамо в началото на април, за който имам закупени билети (еднопосочни).

1st Notification of a change in departure/arrival time of your flight

 

Your new flight details are as follows:

GOING OUT
From Sofia (SOF) to Milan (Bergamo)(BGY)
съб 04апр2020 Flight 6323 Depart SOF at 1105 and arrive BGY at 1205

И аз пътувам също в началото на април за Бергамо и всеки ден получавам един и същ мейл, но странно защо никъде не мога да кликна за да одобря промените!

Връзка към мнение
7 minutes ago, muchachote said:

И аз пътувам също в началото на април за Бергамо и всеки ден получавам един и същ мейл, но странно защо никъде не мога да кликна за да одобря промените!

След този текст в мейла аз имам линк за кликане:

 

"PLEASE CLICK HERE TO ACCEPT THIS FLIGHT CHANGE ONLINE:"

 

 

Връзка към мнение

Някой питаше за багажа,на мен досега винаги ми минава голяма раница ,не натъпкана,но по-голяма от размерите,само 1 път ми взеха куфарче,но то си беше на големите размери.Раниците минават без проблем досега.

Връзка към мнение

Не сме летяли с Раян, поне две години, заради стачките и отменените полети.

Но сега гледам едни билети до Мадрид, че ми е удобен денят.

В тази връзка имам питане:в тарифата" Флекси плюс", дето им е най-скъпата, не виждам чекиран багаж,  ами, отделно ми искат по 20 евро на брой.

Аз ли нещо недовиждам?

Връзка към мнение

Благодаря ти! А на мен ми излизаше Флекси плюс - къде съм гледала?

Ама тия пък, плащаш им най-скъпата тарифа, а местата на АИ, отделно.

При Уиз, поне, като взема най-скъпата тарифа, вътре има 32 кг багаж и места на АИ, освен другште чанти и приорити.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Alitalia ряпа да ядат 🙂 Загубите на Laudamotion през зимата са два милиона евро на седмица, но касичката на Ryanair е доста дълбока.

 

“Lauda is losing almost €2 million each week,” Gruber warned.  “These losses are currently being funded by our parent company, Ryanair, but cannot continue indefinitely.”

 

Laudamotion Details Drastic Employee Cost-Cutting Measures as Losses Mount Amidst Vienna Price War

https://www.paddleyourownkanoo.com/2020/01/12/laudamotion-details-drastic-employee-cost-cutting-measures-as-losses-mount-amidst-vienna-price-war/

Връзка към мнение
преди 2 минути , Topfly каза:

Alitalia ряпа да ядат

Не е съвсем точно сравнението.  Загубите на AlItalia достигнаха до 1 милион евро не на седмица, а на ден.

  • Харесвам 2
  • Шок 2
Връзка към мнение

Според мен лятното разписание отдавна излезе. Щом само за Париж април и май няма нищо, значи най-вероятно няма и да има.

Връзка към мнение
14 minutes ago, mury said:

Някой случайно има ли някаква дори и минимална представа,кога евентуално ще се появят графиците за Париж за Април и Май ? 

Аз бях закупила билети с Раян за април до Париж, но ми отмениха полетите. 

Връзка към мнение
преди 26 минути , mury каза:

Някой случайно има ли някаква дори и минимална представа,кога евентуално ще се появят графиците за Париж за Април и Май ? 

Най-вероятно няма да има такива тъй като Ryanair изпитват сериозни трудности заради липсата на доставки на Boeing MAX. Явно пренасочват самолети към други бази.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Яни
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.