Прескочи до съдържание

Криптовалути - майнинг, инвестиции, доходност и т.н.


Препоръчани мнения

преди 22 минути , ivan69 каза:

И аз си купих малко луна на 5. 85процента спад,няма начин да няма корекция до 30 поне.

Ше може ли някой модератор да закърфичи това "шаманско" мнение най-горе в темата,

Не за друго, а след време (някой и друг месец) да не се споменават майките хаотично, а някак си така по-конкретно. :wink:

  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Страшна крипто търговия завъртях в автобуса от Берат до Тирана.😁

Една албанска чалга дъни, хем ме боли главата от нея, хем се ядосвам, че не съм си заредила Фиат уолета и ще трябва да плащам такса за пазаруване с карта, хем обхвата хич го няма, а Луната се вдига. 🙂 Не, че ако дънеше джаз щеше да повлияе на крипто пазара, де. 😃

  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 13 часа, Crazy Horse каза:

@VASILEV, така е, настана истински мечи пазар, а шаманите си останаха със шаманстването как нямало да има повече мечи пазари. Аз си следвам логиката на 4-годишния крипто цикъл. Днес май и няма да спя, защото Terra Luna e на коледно намаление. Започнах да купувам от сутринта на 36 долара, та чак до 14$. Мисля, че до сутринта ще имам пълна колекция с луни и ще мога да разказвам на внуците един ден как преди много луни лудия им дядо е купил една торба луни. 🙂

Освен това купих и Fitfi. Интересен проект, зад който стои като съветник и един бивш SVP на MacLaren F1 - Дарпан Рандауа.

https://news.coincu.com/86442-what-is-step-app-fitfi/

 

 

 

@VASILEV, съвсем ли няма да се възползваш от мечия пазар с малко покупки?

 

Ооо със сигурност ще купувам, но вероятно ще изчакам още. В момента в който си писал си купувал Luna на 14$. В момента е 1$. Цените са паднали с 10% още.
Нямам опит с беър маркета, но вероятно цените ще вървят още на долу. Има време🙂

Връзка към коментар
преди 30 минути , ivan69 каза:

Аз си купих на 1 още Луна. Средна цена 2.4 . Преди 30 няма да продавам,вероятно ще са си вечно мои.

Според един виден столичен "шаман" - Аз, луната отиде в небитието.

По-коректно е, не да смяташ средна цена, а абсолютна загуба. Дано не съм прав.

---

С @ACM сме писали едновременно.

 

 

 

  • Шок 1
Връзка към коментар

Този беър маркет почва да става брутален. Някои крипто валути може и да изчезнат, други никога да не се възстановят и да стигнат до ATH отново. Но от друга страна сега е момента да се гради портфолио…да видим какво ще ни донесе утрешният ден

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, VASILEV каза:

Този беър маркет почва да става брутален. Някои крипто валути може и да изчезнат, други никога да не се възстановят и да стигнат до ATH отново. Но от друга страна сега е момента да се гради портфолио…да видим какво ще ни донесе утрешният ден

Защо литкаш аудиторията...

Гради се къща и ти добре го знаеш. :wink:

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 4 часа, VASILEV каза:

Този беър маркет почва да става брутален. Някои крипто валути може и да изчезнат, други никога да не се възстановят и да стигнат до ATH отново. Но от друга страна сега е момента да се гради портфолио…да видим какво ще ни донесе утрешният ден

Според мен е много рано за купуване. В момента сме в свободно падане и никой не знае кога ще спре. Ако днес влезем balls deep, може утре още да сме на -15%. Като нищо големите валути ще свалят още едни 25-30%. С това темпо изобщо няма да се изненадам ако видим биткойн на около 22-23к и етириум на 1300-1400.

 

Аз лично ще изчакам да видя няколко поредни стабилни седмици преди да си помисля за купуване. Дъното може би е все още далеч. Когато го достигнем няма всичко да тръгне нагоре веднага, а ще имаме достатъчно време да купим на спокойно. Най-вероятно месеци.

  • Харесвам 4
  • Браво 3
Връзка към коментар
Емил Маринов
преди 23 минути , iMari каза:

И crypto.com май спряха продажбата на LUNA или само при мен е проблема? Сутринта успях да купя през аппа, но сега може да се търгуват всички валути, освен Луната.

От статусите им - LUNA Trading and withdrawals are temporarily suspended on both App and Exchange. Further updates will be posted once available.
 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 29 минути , iMari каза:

И crypto.com май спряха продажбата на LUNA или само при мен е проблема? Сутринта успях да купя през аппа, но сега може да се търгуват всички валути, освен Луната.

Пробва ли в binance. Гледам връткат се продажби. Ама като гледам как продължама да се срива 0,0045 busd не знам дали няма да изчезне изобщо.

Връзка към коментар
преди 1 минута , EliDion каза:

Пробва ли в binance. Гледам връткат се продажби. Ама като гледам как продължама да се срива 0,0045 busd не знам дали няма да изчезне изобщо.

Да, там успях да купя. Не вярвам да изчезне, ама не смея да давам прогнози, че @ven62 както е тръгнал със закърфичването...:)

Междудругото драмата с инвеститорите на LUNA e голямо, губят спестявания, имоти. В UK и USA откриват линии за превенция срещу самоубийство. Та трябва да се внимава със заиграването с криптовалутите.

  • Шок 2
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 20 минути , iMari каза:

Да, там успях да купя. Не вярвам да изчезне, ама не смея да давам прогнози, че @ven62 както е тръгнал със закърфичването...:)

Междудругото драмата с инвеститорите на LUNA e голямо, губят спестявания, имоти. В UK и USA откриват линии за превенция срещу самоубийство. Та трябва да се внимава със заиграването с криптовалутите.

Добре, че съм UK😂

  • Смея се 3
Връзка към коментар

на мен ми е интересно някой да сподели какви суми във фиатна валута влагате в крипто? 🙂 100, 1000, 10000 долара?

 

на "традиционните" инвеститори също не ни е лесно в момента,  а и се очертава дълъг нестабилен период, единствено балансирането на портфейла в различни борсови активи спасява от тежки драми в текущата глобална ситуация

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, iMari каза:

Да, там успях да купя. Не вярвам да изчезне, ама не смея да давам прогнози, че @ven62 както е тръгнал със закърфичването...:)

Междудругото драмата с инвеститорите на LUNA e голямо, губят спестявания, имоти. В UK и USA откриват линии за превенция срещу самоубийство. Та трябва да се внимава със заиграването с криптовалутите.

Май е времето да се каже това, с което почва всяка инвестиция в крипто: Инвестирай толкова, колкото може да загубиш (прежалиш).

Явно тия дето са тръгнали да се самоубиват не са го прочели навреме или не са го възприели.

За всички останали....инвестирайте сега, за да не се самоубивате после 🙂 

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , antea каза:

на мен ми е интересно някой да сподели какви суми във фиатна валута влагате в крипто? 🙂 100, 1000, 10000 долара?

 

на "традиционните" инвеститори също не ни е лесно в момента,  а и се очертава дълъг нестабилен период, единствено балансирането на портфейла в различни борсови активи спасява от тежки драми в текущата глобална ситуация

Ти не каза ли, че си работила като данъчен инспектор? 😜

  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 19 минути , iMari каза:

Ти не каза ли, че си работила като данъчен инспектор? 😜

мисля, че ме бъркаш с някой, няма вариант да съм казвала подобно нещо, най-малкото защото цял живот съм работила само за себе си

 

но иначе разбирам от данъци, даже много 🙂

 

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Binance на някой иска ли му наново идентификация с всичките му там лични карти, сега и работодател ми иска и доход ..... опитах се да си взема busd с eur, които са си там и ми блокира всичко. Баш сега.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.