Прескочи до съдържание

eSIM пакети и планове или как да имаме интернет навсякъде по света.


Препоръчани мнения

преди 9 часа, thomas каза:

Самото понятие "физическа е-сим карта" е нещо като дървено желязо. Реално става дума за нещо като адаптер, който дава на телефон, неподдържащ есим карти, възможността да му се инсталират такива. Нещо като да закачиш допълнителна платка на дъното на компютъра си и тя да върши неща, които той самият не е можел. Толкова. Оттам нататък си купуваш такива есимки, които са ти най-изгодни за съответното място, срок и обем данни - и това е.

Верно ли!? :wink:

Връзка към коментар

Има няколко такива, пак международни планове и зареждаш през приложение,  но не е еСИМ, а обикновен СИМ, тоест има физическа доставка, но и eSIM.me има. Примерно surfroam е такова.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 4.12.2023 г. в 13:50, thomas каза:

Защо да е скъпа? 2-3 цента на минута скъпо ли е? В Telz колко е? Всъщност на мен Skype ми изглежда скъп, ако се купи абонамент. 🙂

Как докара такива цени в Skype? Аз виждам това: $0.33 към мобилни в България, а при Telz е $0.0228*. Това е сериозна разлика.

 

*При зареждане на кредит в Telz, добавят автоматично 20% ДДС към цената(плаща се с ДДС, но се зарежда в акаунта сумата без ДДС). Така към цената на разговорите посочена в сайта и приложението трябва да се добави 20%, за да се направи правилна сметка.

 

1170913324_Screenshot2023-12-05at17-18-01SkypeSkype.png.fe7542d7c5f8ce97fc8bf7fe623e0bf5.png

 

1898675966_Screenshot2023-12-05at17-18-19Telz.Internationalandlocalcalls.allrecording.png.480f69b119cd7d778f29c39a8eec2104.png

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

За esim.me. В момента има промо:

Use coupon NVR2L8 and enjoy your

40% Black Week discount

Има и два вида доставка, втората е по евтина така картата става 30 евро.

Има бълг вариянт есим.бг който продава карти, но са по скъпи.

Ползвам такава за 5 профила. Сега на нея стои Виваком. За разговори ползвам Libon. Много прилично приложение защото разговорите излизат отслеща с моя номер.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 1 час, Branko каза:

80% отстъпка

Глобалния план 160 страни ,10гб за една година излиза 54$

IMG_5888.jpeg

IMG_5889.png

IMG_5890.png

Вчера мъжът ми купи Глобалния на Airalo - 20 GB, 365 дни, $69. Като минеш през Topcashback.co.uk има 12.75% кешбек, които тази сутрин вече са в акаунта (6.80 GBP), а вчера имаше и допълнителни 3 паунда за покупки над 10 или 20 паунда.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 48 минути , chandni каза:

Вчера мъжът ми купи Глобалния на Airalo - 20 GB, 365 дни, $69. Като минеш през Topcashback.co.uk има 12.75% кешбек, които тази сутрин вече са в акаунта (6.80 GBP), а вчера имаше и допълнителни 3 паунда за покупки над 10 или 20 паунда.

Ами тия допълнителни 3£ можеше да споделиш вчера🙂

Много добра оферта е , дори и с 30 страни по малко 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 9 минути , Branko каза:

Ами тия допълнителни 3£ можеше да споделиш вчера🙂

Много добра оферта е , дори и с 30 страни по малко 

Щях... "засилих се" да го споделям, но видях, че беше 23:30 и нямаше за кога просто... :girl_prepare_fish: Буквално на ръба го хванахме.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, chandni каза:

Вчера мъжът ми купи Глобалния на Airalo - 20 GB, 365 дни, $69. Като минеш през Topcashback.co.uk има 12.75% кешбек, които тази сутрин вече са в акаунта (6.80 GBP), а вчера имаше и допълнителни 3 паунда за покупки над 10 или 20 паунда.

Допълнителните 3 паунда май само за определени магазини, Airalo не е от тях.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 30 минути , Marisha каза:

Допълнителните 3 паунда май само за определени магазини, Airalo не е от тях.

Имаш ли скрийншот на условията, че вече не могат да се видят, а офертата вече не е налична?

Връзка към коментар

Налична е още, вчера беше същата.

  1. This cashback bonus is only eligible on transactions with: The Body Shop, New Look, Funky Pigeon, MandM, Notonthehighstreet.com, Clinique, Superdrug, George at ASDA, Thorntons and Morrisons Groceries. На вас отчете ли ги тези 3 паунда?
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 24 минути , chandni каза:

Имаш ли скрийншот на условията, че вече не могат да се видят, а офертата вече не е налична?

Налична е още, наистина airalo не е там

  1. This cashback bonus is only eligible on transactions with: The Body Shop, New Look, Funky Pigeon, MandM, Notonthehighstreet.com, Clinique, Superdrug, George at ASDA, Thorntons and Morrisons Groceries.

 

IMG_5896.png

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 минута , Marisha каза:

Налична е още, вчера беше същата.

  1. This cashback bonus is only eligible on transactions with: The Body Shop, New Look, Funky Pigeon, MandM, Notonthehighstreet.com, Clinique, Superdrug, George at ASDA, Thorntons and Morrisons Groceries. На вас отчете ли ги тези 3 панда?

Писали сме едновременно 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, Branko каза:

80% отстъпка

Глобалния план 160 страни ,10гб за една година излиза 54$

IMG_5888.jpeg

IMG_5889.png

IMG_5890.png

Може ли линк, за да проверя колко страни излизат при мен?

Връзка към коментар
преди 3 часа, chandni каза:

Вчера мъжът ми купи Глобалния на Airalo - 20 GB, 365 дни, $69.

Моля за извинение, ако вече е споменато някъде в темата, но колко най-много време след покупката може да се активира? 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 34 минути , Фил каза:

Моля за извинение, ако вече е споменато някъде в темата, но колко най-много време след покупката може да се активира? 

Доста търсих и никъде не видях упоменато в условията да има ограничение. Пише, че се активира автоматично при първото свързване с поддържана мрежа. Иначе можеш да я инсталираш и веднага след покупката.

преди 40 минути , chandni каза:

Здраве да е! 🙂 и за 61 долара, пак си заслужава.

Сега като се замисля, дори не са 61, тъй като освен кешбека от ТСВ, получавате и 5% Airmoney в Airalo акунт-а си, които нарастват с купуването на пакети. При $20 ставате Silver member и получавате 6%. Акаунтът на мъжа ми стана Silver още с покупката на глобалната карта и му заредиха $3.45, а след изхарчването на още $1 пише, че става Gold member, така че реално картата ни излезе по-малко от $58.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 43 минути , Дани Магелани каза:

Може ли линк, за да проверя колко страни излизат при мен?

Дани, пращам ти линк от сайта им

https://www.airalo.com/global-esim

 

все пак виж за модела телефон , който ползваш

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Branko каза:

Дани, пращам ти линк от сайта им

https://www.airalo.com/global-esim

 

все пак виж за модела телефон , който ползваш

Само НЗ е в повече от предишния ми годишен пакет. Чудя се дали да взема глобална за кратък период до 7 дни или да взема регионална за НЗ? И пак остава търсене за Фиджи и Френска Полинезия.

Връзка към коментар
преди 4 часа, Branko каза:

Дани, пращам ти линк от сайта им

https://www.airalo.com/global-esim

 

все пак виж за модела телефон , който ползваш

При мен сега са 130 страни в глобалната.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 часа, bay_kolio каза:

За esim.me. В момента има промо:

Use coupon NVR2L8 and enjoy your

40% Black Week discount

Има и два вида доставка, втората е по евтина така картата става 30 евро.

Има бълг вариянт есим.бг който продава карти, но са по скъпи.

Ползвам такава за 5 профила. Сега на нея стои Виваком. За разговори ползвам Libon. Много прилично приложение защото разговорите излизат отслеща с моя номер.

Благодаря за чудения код! Намалението е действително, а не както обикновено по повечето места. Допълнително се плаща доставка, към която не се отнася намалението.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте, от два-три месеца търся подходяща eSim услуга, която да ми върши работа. Случайно попаднах на форума и се надявам някой да съдейства. Международен шофьор съм и открих holafly, за която техния съпорт ми каза, че е неограничен интернет за цяля Европа. Но не съм сигурен дали мога спокойно да гледам телевизия на телефона или не е много сигурно?

Връзка към коментар
Преди 1 час, Nikolay Georgiev каза:

Здравейте, от два-три месеца търся подходяща eSim услуга, която да ми върши работа. Случайно попаднах на форума и се надявам някой да съдейства. Международен шофьор съм и открих holafly, за която техния съпорт ми каза, че е неограничен интернет за цяля Европа. Но не съм сигурен дали мога спокойно да гледам телевизия на телефона или не е много сигурно?

На сайта им пише следното:

Цитат

How quick is the Holafly eSIM?

The Holafly eSIM offers maximum speed coverage (4G/LTE/5G). But bear in mind that in some areas of limited coverage there may be a lower speed connection.

Теоретично би трябвало да ти върви телевизията, но ако някъде няма добър обхват, тогава няма върви. Т.е. нищо гарантирано.

Връзка към коментар
На 10.12.2023 г. в 20:43, Nikolay Georgiev каза:

открих holafly

Между другото, най-изгодно е да платиш в Австралийски долар(AUD). Разликата е около 13% спрямо еврото(по курса на Revolut).

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Airalo имат промоция - до 1.01 някои отделни пакети са намалени с до 70%. Например по-високите пакети за Турция и Великобритания, забелязах също Канада и САЩ. Също така регионалната карта включваща 15 държави от Близкия Изток и Северна Африка е намалена със 70%.

Може да има и още държави с намаление, но не съм гледал подробно.

 

IMG_3834.png.8466ddf6e81159d9bf237df016422c5b.png   IMG_3835.png.7eb98fea27565bc4cb12bd2f9dc796a2.png

  • Харесвам 13
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.