Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 2 часа, Травеолани каза:

И моят мъж не пише по форуми и само ми се чуди на акъла как ми се занимава, като му преразказвам драмата понякога 🤭.

 

Нашите кредитни карти са свързани и моят мъж следи всичко, което купувам. Понякога го питам дали одобрява разхода (нали е счетоводител 😄), но по-често направо поръчвам, без да му кажа, и след 5 минути той ми звъни да пита какво съм поръчала. Един подарък изненада не мога да му взема 🙂 . 

Затова е добре човек да има пари в брой, не само "пластика".

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 43 минути , Taliana каза:

Затова е добре човек да има пари в брой, не само "пластика".

Има, но те са в банката. Като отида да изтегля и ще се чуди за какво са ми, при нас всичко е електронно и без кеш 🙂 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Преди 1 час, tch каза:

Според това какви са взаимноотношенията в семейството трябва да се разделите с нещо с -  ролетката, животичето или ко....., така де жената. 

И това не е решение. На новото не му знаеш мурафетите 😄

  • Браво 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение

@neuromancer, кажи на жена ти да помисли за пердетата до пода. И аз исках такива, но после ги преправяхме и ги правихме малко по-къси, оставих ги до над первазите на паркета. Изобщо не са практични до пода. Особено, когато миеш и са светли.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

И аз съм с голям прозорец и стъклена врата към тераса. Когато влизаш и излизаш и пердето излиза към терасата, а колкото и да я чистиш, си е външна част и има прах. Моето е пепел от рози и в долната си част беше само пепел🤣. И е едно много голямо перде на цялата стена, тройна ширина. Мъжът ми всеки път, когато го сваля за пране....

  • Смея се 10
Връзка към мнение
преди 3 минути , tara каза:

Пак той 😃. Тогава е двойно... по-щастлив, защото тежи от водата🤣

Ето това ще го прочета на моето съкровище да види колко разбрана и любяща жена си е взел! И да ми благодари, че избрах wi-fi моторизирани щори, които според него стрували колкото… и сега само лежи на дивана и ги контролира дистанционно с апп-а на телефона. Когато сме си в БГ, де… 

Та, както казах: Happy wife, happy life! 😉

  • Харесвам 6
  • Браво 1
  • Смея се 8
Връзка към мнение
преди 2 часа, neuromancer каза:

То лошото е, че е прозореца е до земята, там е балкона. Тя затова иска до земята.

Посещение на Нидерландия и разходка по улиците му е майката, за да можеш авторитетно да посочиш какъв е тренда по отношение на (липсата) завесите... 😛 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 2 минути , DaBo каза:

В този случай си е направо същото! 🤣

Да не разводняваме темата, но зависи от гледната точка... 😉 

  • Смея се 2
Връзка към мнение

При пазаруване снощи в магазина пред хотела са ми върнали 10sar,вместо 10bhd. Сутринта оставих същата банкнота на Ради,да обядва, че не му се идваше до острова.Отишъл до магазина и там му казали,че 10sar е. 1bhd,което си е така,добре че имал 0.8 bhd да си купи 2 дюнера....не вярвах, че в тази част ба света мамят. Сега видях,че имам още 100sar,които ми ги върнаха сутринта когато си купих билет до острова,поне не са ми измамоли в курса,трябваше да ми върне10bhd.

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 32 минути , ivan69 каза:

При пазаруване снощи в магазина пред хотела са ми върнали 10sar,вместо 10bhd. Сутринта оставих същата банкнота на Ради,да обядва, че не му се идваше до острова.Отишъл до магазина и там му казали,че 10sar е. 1bhd,което си е така,добре че имал 0.8 bhd да си купи 2 дюнера....не вярвах, че в тази част ба света мамят. Сега видях,че имам още 100sar,които ми ги върнаха сутринта когато си купих билет до острова,поне не са ми измамоли в курса,трябваше да ми върне10bhd.

И това да се случи на счетоводител. 

Изтрий си поста, че докато се върнеш, ще останеш без клиенти.

:biggrin:

  • Смея се 12
Връзка към мнение

Може и да не са ме измамили,смениха ми 100sar ЗА 10bhd и ми обясниха,че риалите си вървели като динарите в Бахрейн.А аз така и не знам колко пари съм имал и дали само измамили вчера.

Връзка към мнение
преди 49 минути , ivan69 каза:

При пазаруване снощи в магазина пред хотела са ми върнали 10sar,вместо 10bhd. Сутринта оставих същата банкнота на Ради,да обядва, че не му се идваше до острова.Отишъл до магазина и там му казали,че 10sar е. 1bhd,което си е така,добре че имал 0.8 bhd да си купи 2 дюнера....не вярвах, че в тази част ба света мамят. Сега видях,че имам още 100sar,които ми ги върнаха сутринта когато си купих билет до острова,поне не са ми измамоли в курса,трябваше да ми върне10bhd.

Картовите плащания не ги ли тачат?

Връзка към мнение

Днес бях залята от мейли изхождайки от букинг във връзка с конкретна резервация:

"Dear ......, please note that your reservation may be canceled due to a card verification error!

In order to keep your reservation, please re-verify your card via the link......
- Please follow the rules on the link and fill in all the required details, then wait for the notification on the link screen to confirm your card, only then the verification will be completed.
-Booking will debit your card with the amount of your booking and credit it back after a minute - this is the verification of your card, so please make sure in advance that your card balance and limits are higher than the value of your booking, otherwise the verification process will not be completed."

"Dear guest, this is not a prepayment, this is a card check, card check is a mandatory procedure, please follow the link above, enter your card details, you will be sent a push notification and an SMS code, after which you will be charged the amount of the reservation, and immediately return this money to your account, we repeat, this is not an advance payment, but a card check, if you even paid for the reservation, you need to go through a card check, this is not our initiative, this is a booking initiative"

 

На мейла ми бе изпратен и линк за актуализиране на кредитната карта по резервацията. 

Тъй като съобщенията бяха много съмнителни (на мейл и в мобилното приложение) , незабавно сигнализирах съпорта и съмненията ми се потвърдиха. Имало е пробив (не разбрах само в букинг или в хотела) и се изпращат фишинг мейли с искане за верификация на КК чрез потвърждаване на плащане и последване на линк , в който да се въведат данните. Нямам представа дали и други са получили такива мейли, но при мен беше само по една от резервациите.

 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, Alexander каза:

Картовите плащания не ги ли тачат?

 Имам 120bhd кеш,трябва да ги изхарча,че курс купува е дърво в БГ.

Връзка към мнение
преди 11 часа, ivan69 каза:

 Имам 120bhd кеш,трябва да ги изхарча,че курс купува е дърво в БГ.

Бягай в същия магазин да ти ги обменят за sar.

Така ще имаш 10 пъти по-малко грижи. :wink::biggrin:

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Иван Попов

Е писна ми от тази abv поща! Накрая ще ги изтрия всички профили и ще приключи въпросът с тези проблеми! 

image.png.5913a1a7c26c8d29721f8401a14478c6.png

  • Браво 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.