Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Иван Попов
На 4.01.2024 г. в 15:33, Zaro каза:

Простаци!

 

Аз ги блокирах, писна ми от тях! Направих 3 регистрации през тях в booking и нито една стотинка не ми преведоха. 

Те не могат да се подиграват така с мен, блокирах си и двата профила и съм казал край с тези...... 

 

Връзка към мнение

Ееее, хора, спрете се с тези оферти... То не бяха балтийци, то не бяха кенийци, а сега и това... 🤫 Имам предупреждение за изгонване от вкъщи вече... 😄

 

Поне ми се върна надеждата, че все още се намират добри цени, както от преди Ковид, което си е за празнуване! 🎉

  • Харесвам 3
  • Смея се 12
Връзка към мнение
Иван Попов
преди 3 часа, saved_ каза:

Ееее, хора, спрете се с тези оферти... То не бяха балтийци, то не бяха кенийци, а сега и това... 🤫 Имам предупреждение за изгонване от вкъщи вече... 😄

 

Не си само ти, не се притеснявай.....

Сега нашите като разберат какви билети имам, направо са ме изгонили от нас. 

Не ти Талин, не ти Рига, после Постойна яма и езерата.....

Пак ще е викане, да не говоря какво ще чуя, може би и глухият Цар ще ни чуе....

А моретата ще са отделно от всичките пътувания. А тези за в Б-я дори и не ги броя 😇

 

Та има ли оферти да взимаме. Вчера ново 20, чух се с брат ми ами айде брат да ходим в Лима... Ами аз да не се прибирам вече в нас, ако така вървя 😁

  • Смея се 9
Връзка към мнение
преди 8 часа, saved_ каза:

Ееее, хора, спрете се с тези оферти... То не бяха балтийци, то не бяха кенийци, а сега и това... 🤫 Имам предупреждение за изгонване от вкъщи вече... 😄

 

Поне ми се върна надеждата, че все още се намират добри цени, както от преди Ковид, което си е за празнуване! 🎉

Не си, не си само ти. Като казах в къщи - да направим един Мавриций Октомври месец бяха готови да ми съберат багажа и веднага 😀

 

  • Смея се 8
Връзка към мнение
преди 9 часа, saved_ каза:

Ееее, хора, спрете се с тези оферти... То не бяха балтийци, то не бяха кенийци, а сега и това... 🤫 Имам предупреждение за изгонване от вкъщи вече... 😄

 

Поне ми се върна надеждата, че все още се намират добри цени, както от преди Ковид, което си е за празнуване! 🎉

 

преди 5 часа, Иван Попов каза:

Не си само ти, не се притеснявай.....

Сега нашите като разберат какви билети имам, направо са ме изгонили от нас. 

Не ти Талин, не ти Рига, после Постойна яма и езерата.....

Пак ще е викане, да не говоря какво ще чуя, може би и глухият Цар ще ни чуе....

А моретата ще са отделно от всичките пътувания. А тези за в Б-я дори и не ги броя 😇

 

Та има ли оферти да взимаме. Вчера ново 20, чух се с брат ми ами айде брат да ходим в Лима... Ами аз да не се прибирам вече в нас, ако така вървя 😁

 

преди 5 минути , EmoKrastev каза:

Не си, не си само ти. Като казах в къщи - да направим един Мавриций Октомври месец бяха готови да ми съберат багажа и веднага 😀

 

Мисля, че е крайно време някой да направи "Пансион за изгонени от къщите им магеланци" 😂

  • Смея се 35
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 2 часа, Костов каза:

Мисля, че е крайно време някой да направи "Пансион за изгонени от къщите им магеланци" 

Явно развиваме зависимост от пътувания. Подобно на другите зависимости, това изисква сериозно лечение. 

Ако беше епидемия, ще преболедуваме, ще се ваксинираме...

Но с тази диагноза трудно ще се избавим. 

@master_of_germs това е за дисертация на някой твой колега психиатър. Или на психолог.

Може да се направи сериозно изследване. Обектът е налице.

 

  • Смея се 9
Връзка към мнение
преди 4 часа, Костов каза:

 

 

Мисля, че е крайно време някой да направи "Пансион за изгонени от къщите им магеланци" 😂

Това горе долу същото ми го предложиха в къщи - "като си пишете по цял ден в тоя форум що не си направите там една група, да се освидетелствате  и да си ходите заедно насам натам?" :angry2:

  • Смея се 26
Връзка към мнение

На една сбирка ни бяха окачествили като "секта" . Което до някъде си е вярно 🙂 А, за пансиона е много добра идея!!! Само моля, да е наякъде на топло !!! 🙂 

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
Преди 1 час, EmoKrastev каза:

Това горе долу същото ми го предложиха в къщи - "като си пишете по цял ден в тоя форум що не си направите там една група, да се освидетелствате  и да си ходите заедно насам натам?" :angry2:

Че то си има група вече, даже на Антрактика отидоха. 🤣

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 10
Връзка към мнение
преди 2 минути , Monika_Koko каза:

На една сбирка ни бяха окачествили като "секта" . Което до някъде си е вярно 🙂 А, за пансиона е много добра идея!!! Само моля, да е наякъде на топло !!! 🙂 

При мен, при мен. Имам място. 😜

 

Ама защо станаха два поста? 🤨

  • Харесвам 1
  • Смея се 10
Връзка към мнение

То оферти хубаво има постонно, ама си трябват и пари все пак и най-вече отпуска. С взимането на някой друг ден неплатена ги докарвам до към 30-32 дни ама за повече сигорно ще ми посочат вратата 🙂 

Пък и да не забравяме, че по закон за неплатена винаги могат да ти откажат и нищо не можеш да направиш.

Връзка към мнение
преди 49 минути , dafigg каза:

Пък и да не забравяме, че по закон за неплатена винаги могат да ти откажат и нищо не можеш да направиш.

то се казва за риболова ама и за пътешествия става - една работа ако ти пречи на хобито, сменяш работата 😉

  • Харесвам 3
  • Смея се 6
Връзка към мнение
1 hour ago, EmoKrastev said:

то се казва за риболова ама и за пътешествия става - една работа ако ти пречи на хобито, сменяш работата 😉

Аз работя за да мога да си финансирам глупостите дето правя (хобитата). 

Връзка към мнение
преди 7 часа, Дани Магелани каза:

Явно развиваме зависимост от пътувания. Подобно на другите зависимости, това изисква сериозно лечение. 

Ако беше епидемия, ще преболедуваме, ще се ваксинираме...

Но с тази диагноза трудно ще се избавим.

Даааа. Преди 37 години намерих потвърждение на подозренията си.😊 Няма лечение.

20240115_153145.jpg

  • Харесвам 17
Връзка към мнение
Преди 1 час, dafigg каза:

Аз работя за да мога да си финансирам глупостите дето правя (хобитата). 

Всички сме така, аз обаче съм на свободен /условно/ график

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Иван Попов
преди 15 часа, Костов каза:

Мисля, че е крайно време някой да направи "Пансион за изгонени от къщите им магеланци" 😂

Добра идея 😇

 

преди 11 часа, EmoKrastev каза:

Това горе долу същото ми го предложиха в къщи - "като си пишете по цял ден в тоя форум що не си направите там една група, да се освидетелствате  и да си ходите заедно насам натам?" :angry2:

Като кажа на нашите отивам да се оправям (ама аз не им казвам, че ще си пиша във форума, просто им казвам, че си оправям нещата за работата) за утре и те сега е нали си готов, колко време се оправяш не знаем..... то ние живеем в две отделни къщи, които са една до друга. 

Та все сега какво ще правиш 20 часа е, още сега ли ще си легнеш.... само глупости говорят 😁

Та време е да се освидетелстваме 😉

 

  • Смея се 5
Връзка към мнение
9 minutes ago, Иван Попов said:

.... то ние живеем в две отделни къщи, които са една до друга. 

 

😉

 

Остава да се ожениш,  да направиш три деца и ще си като във "Всички обичат Реймънд (Иван Попов)" 

  • Смея се 9
Връзка към мнение

Секти, пансиони ... 😀 Резнах клончето и го слагам тук, защото не ми хрумна друга по-подходяща тема с общи приказки. Нека не разводняваме темата с промоциите :girl_in_love:

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Уф, адски скъпи са станали билетите до Европа...

Сложил съм си алерт в Гугъл флайтс и ми даде сравнително изгодна цена до София от 700 евро (и на това сме доволни за през ваканцията), обаче като тръгна да резервирам скача на 1300. И седи така вече сума дни и ме дразни...

Едно време 700 евро си беше нормална цена, сега вече няма такива...

Връзка към мнение
Травеолани
преди 3 часа, neuromancer каза:

Уф, адски скъпи са станали билетите до Европа...

Сложил съм си алерт в Гугъл флайтс и ми даде сравнително изгодна цена до София от 700 евро (и на това сме доволни за през ваканцията), обаче като тръгна да резервирам скача на 1300. И седи така вече сума дни и ме дразни...

Едно време 700 евро си беше нормална цена, сега вече няма такива...

И за нас е така и ние купихме отделни билети, май в последните 2 години това е практиката.
Не знам дали за теб е опция, но за нас излиза много по-евтино. 
Под отделни билети имам предвид Ванкувър до град в Европа и обратно. После от европейския град до София. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 17 часа, neuromancer каза:

И така никаква свястна цена не намирам...

Опитай с TAP. Понякога имат оферти, но обикновено от Сау Паулу.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.