Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

На 16.10.2023 г. в 4:37, Marusinka каза:

Ванка, да не би да искаш и с друго да се похвалиш? (👨🍼👼🍼)

Няма с какво да се похваля 😃

И аз чакам ама няма никой 😃 Все още сам си скитам, колкото и да не ми се иска........ 😇

Е то, ако има нещо със сигурност ще се похваля 🤩

  • Харесвам 7
  • Замислям се 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, bibi каза:

Аз пък купих билети за Рамщайн в Белград в разгара на седмокласната одисея с най-малкото чаве. 🙄

Преди около 13 -14 години бях на концерт на Рамщайн в Београдска арена. Това беше едно супер преживаване. "То е бИло концерт!" 🙂

  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към мнение
На 21.10.2023 г. в 14:48, Pantelej Putnik каза:

Преди около 13 -14 години бях на концерт на Рамщайн в Београдска арена. Това беше едно супер преживаване. "То е бИло концерт!" 🙂

И аз бях на този концерт, уникален...и мисля да повторя 2024 🤘

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

През 2019 бях на Worldcon в Дъблин (77th World Science Fiction Convention). От тогава чакам да е отново в Европа. Билетите за Worldcon 2024 в Глазгоу (82nd World Science Fiction Convention) вече са купени.:dance3:Те дават право и да се гласува за наградите Хюго. Самото връчване на наградите ще бъде през една от вечерите там. Сега остава да събера номинираните книги и да започна да ги чета. 😀

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към мнение

Тази година съм ментор в https://teenovator.bg/. Мнооого съм доволна от младежите в нашия клуб, с които ще имам удоволствието да извървим пътя. Надъхани, необременени, чудесни!

  • Харесвам 16
  • Браво 15
Връзка към мнение
На 21.10.2023 г. в 11:06, dimitrov6 каза:

Не знам дали е за тази тема,но аз от 392 полета съм ходил само веднъж в тоалетната на самолета.  И това беше между Лутън и Исландия, тъй като изпих голяма бутилка вода купена в Лондон от голяма икономия .

Да разбирам ли, че нямаш нито един междуконтинетален полет?

  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 6 минути , Duke каза:

Да разбирам ли, че нямаш нито един междуконтинетален полет?

Има той, има. Нали беше до Саудитска Арабия. А иначе то и полет до Себиха Гьокчен си е междуконтинентален погледнато реално. :biggrin:

  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 5 минути , Pantelej Putnik каза:

Има той, има. Нали беше до Саудитска Арабия. А иначе то и полет до Себиха Гьокчен си е междуконтинентален погледнато реално. :biggrin:

Е, аз имам предвид "long haul flight" с продължителност над 6 часа, при който не виждам как няма да отидеш до тоалетна най-малкото, за да си измиеш зъбите... 😉 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искам да се похваля, че Боби Железото на 13 години успя да спусне Желявската пътека, перлата в короната на планинското колоездене, заради която идват от цяла България и то без да бута никъде. 😁 Преодолявайки всички дропове, сипей, скали, коловози, коренища и т.н. по доста изровената от дъждовете в началото на лятото пътека стигна до края. Дължината на пътеката е 2,6 км със среден наклон от 13,6 % и предизвикателен терен. Мъчно ми е, че в нейния край имаше уникална гледка към Желявската река, която за моя голяма изненада не съществува в момента, и никога не се е случвало да пресъхне тази река. Отделно явно преди това е била голяма и е отнесла красивия насукан пейзаж, като в момента напомня на луната, поле от камъни. Сглобих и 9 мин видео с камерата закачена на Боби показвайки какво и как преодолява, като в края на клипа е лунния пейзаж. 

 

 

 

  • Харесвам 14
  • Браво 10
Връзка към мнение
преди 52 минути , Tonyco каза:

Искам да се похваля, че Боби Железото на 13 години успя да спусне Желявската пътека, перлата в короната на планинското колоездене

Вчера по Евроспорт гледах финала на планинско бягане  Il Golfo Dell'Isola близо до Генуа и след бегачите вървеше велосипед с камера и излъчваше директно.Пътеката беше  тясна ,стръмна,с камъни и завои,а операторите успяваха да следват бегачите.Има го на запис.

https://www.goldentrailseries.com/gttv/

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, dimitrov6 каза:

Вчера по Евроспорт гледах финала на планинско бягане  Il Golfo Dell'Isola близо до Генуа и след бегачите вървеше велосипед с камера и излъчваше директно.Пътеката беше  тясна ,стръмна,с камъни и завои,а операторите успяваха да следват бегачите.Има го на запис.

https://www.goldentrailseries.com/gttv/

Видях го, има сянката на колоездача, яко е направено. Имаше и камери в бегачи, които бягат между бегачите много добре измислено за да има всички гледни точки. Пътечките не са толкова тесни, така изглеждат на камерата. Не са по-тесни от стесняванията на Желявската, пък там ако се загледаш на клипа караме с над 20 км/ч на места, а по-добрите с 40 км/ч карат там. Иначе и аз веднъж сам заснех едно бегаческо събитие в Западен парк с дрона и взех едно колело на заем, присетих се, че ще станат яки кадри, по трейл пътеките в парка и ми се получи професионално. Едно дете как бяга го снимах много яко стане. Ето го клипа:

 

 

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към мнение
На 23.10.2023 г. в 14:41, Tonyco каза:

Искам да се похваля, че Боби Железото на 13 години успя да спусне Желявската пътека, перлата в короната на планинското колоездене, заради която идват от цяла България и то без да бута никъде. 😁 Преодолявайки всички дропове, сипей, скали, коловози, коренища и т.н. по доста изровената от дъждовете в началото на лятото пътека стигна до края. Дължината на пътеката е 2,6 км със среден наклон от 13,6 % и предизвикателен терен. Мъчно ми е, че в нейния край имаше уникална гледка към Желявската река, която за моя голяма изненада не съществува в момента, и никога не се е случвало да пресъхне тази река. Отделно явно преди това е била голяма и е отнесла красивия насукан пейзаж, като в момента напомня на луната, поле от камъни. Сглобих и 9 мин видео с камерата закачена на Боби показвайки какво и как преодолява, като в края на клипа е лунния пейзаж. 

 

 

 

В продължение по темата сглобих 5 мин клип от организацията и самото провеждане на състезанието по ХС планинско колоездене Купа Мургаш 2023  като основните кадри са от 30 % изкачване около пункта на който аз и Боби обслужвахме. Получавах доста упреци от състезателите, че съм застанал на кофти място и не могат да бутат заради снимките. 🤣 След като затворихме пункта и джипа ни събра багажа всъщност направихме спускането с Боби по Желявската пътека. В събота участвах в маркиране и разчистване на трасето. Организацията на такова състезание и то по най-сложното и технично ХС трасе в България е доста трудоемка и работата с правилните хора в екип е много важна. Хубавото беше, че участваха много деца в най-късата дистанция, макар и да е доста сложна, защото включва въпросното технично и стръмно спускане на Желявската пътека. Имаше категории до 12 години с придружител, 13-14 г, Юноши и т.н. и участници не липсваха в нито една от категориите. Даже имаше една майка с дъщеря си на под 12 г. 😀 В клипа съм заснел и малчуганите, като доста висш пилотаж с дрона практикувах за да станат кадрите, не липсваше и косене на трева ... 🤣 Първия на най-тежкото трасе Богдан отново затвърди титлата и грабна купата, като дръпна останалите с повече от 1 ч, и настигна последните от най-късата дистанция, което е невероятно ! Гледайки го от страни как взима баирите все едно мотор кара, истински талант с нечовешки умения ! Емоция и забавление за всички, радост за най-малките, чист въздух в планината и прекрасни есенни гледки. Ето как ни изглеждаше пункта на 1200 м н.в.:

 

20231022_090412.jpg.27aa0dfbbc570daf4e0006328c54a441.jpg

 

Боби основно водеше междинното времеизмерване

 

20231022_090418.jpg.09c70a8e3f37f9048e0fa8a8115b4eb5.jpg

 

20231022_090430.jpg.342a520f970c19883f15c0ade4f0a00e.jpg

 

И видеото от събитието, приятно гледане и се насладете на есенната природа толкова близко до София. 😀

 

 

Началната снимка на видеото е целия екип участвал в подготовката и организацията на събитието.

  • Харесвам 9
  • Браво 7
Връзка към мнение
преди 47 минути , домосед каза:

🏆🇿🇦🏉

🏆🇿🇦🏉

🏆🇿🇦🏉

Сложи още една и честито! 🙂

🏉🏉🏉🏉

🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦

🏆🏆🏆🏆

 

Горд съм се, че сме съотборници, макар тази нощ да подкрепяхме различни отбори 🙂

Screenshot_20231029_011046_Gallery.jpg.8c5c08a134b93b0bf64177e20784f0bd.jpg

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 2 часа, Eva eva каза:

Бившият ми шеф стана ''Будител на десетилетието'' 🙂 

 

https://offnews.bg/obshtestvo/nikola-rahnev-ot-gorata-bg-stana-buditel-na-desetiletieto-811810.html

 

 

Ти ли го наследи ( взе поста на човека ) ?🙃
 

 

@crazyhorse не разбрах , работи ли мембършипа за трима ? 😉

  • Благодаря 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 32 минути , stanislavpp каза:

Ти ли го наследи ( взе поста ) ?🙃
 

 

@crazyhorse не разбрах , работи ли мембършипа за трима ? 😉

Работи идеално-и в София и във Вроцлав!Специални благодарности на @stanislavpp за подареното членство!Тези дни,като остане свободно време, ще дам отзиви и за двата салона!Малко анонси-салона в София(Aspire) е без снимки,докато този от Вроцлав беше много кратък(но има снимки),защото въпреки обявеното закъснение от половин час,около 10 пъти съобщиха да минем паспортен контрол...Успяхме да си позаредим телефоните,да хапнем и пийнем леко и след паспортна проверка,благодарение на @Яничка,се запознах(и снимах) с @desislavna, @wiliko и @mia69...

  • Харесвам 10
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 17 минути , dimitrov6 каза:

Нова мода виждам по Задушница днес.Хора,които ни раздадоха на гробищата,в пакетите имаше и монети по 1 лев.

И каква е хвалбата тук?

  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 6 минути , Pantelej Putnik каза:

Не е точно за тази тема, но....

Сутринта открих 2 пиленца, които се бяха сблъскали при полет в стъклата на офиса. Лежаха безжизнени на земята. Взех ги, поразтрих им гърдичките и главичките с пръст. Взех кашонче, постлах го със салфетки и ги поставих там. Веднага разбърках във мода малко захар и им капнах в човките. Показаха признак на живот. Пак ги поразтрих леко. Оставих ги да почиват, като ги поглеждах през 15-20 мин., за да съм сигурен, че са живи. Към обяд отворих кутията - бяха живнали, пак им дадох вода. Едното скокна на пръста ми, а другото кацна на ръкава ми. Пренесох ги на една пръчка и ги оставих да си седят кацнали на нея. Те обаче пак кацаха на мен. После, когато се поосафериха и им дойде енергията, изнесох пръчката през прозореца. Поседяха, поседяха, пък си излетяха по живо, по здраво. Животът победи! А тези сладички мънички същественца ми напълниха сърцето с нежност. 🥰

20231106_121818.jpg.eaa2d27c15575a0030e0663bd1ae9afa.jpg

Браво, поставил си чудесно начало на седмицата с тези навременни грижи за синигерчетата. Скоро може да започнеш да им оставяш семенца и да им се радваш в обедната почивка 🙂

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
преди 4 минути , Lindt каза:

Браво, поставил си чудесно начало на седмицата с тези навременни грижи за синигерчетата. Скоро може да започнеш да им оставяш семенца и да им се радваш в обедната почивка 🙂

Черен синигер ли е това?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 4 минути , Pantelej Putnik каза:

Черен синигер ли е това?

Ами да, черен (наричан още боров) синигер е според моите познания. 

https://bspb.org/ptici/черен-боров-синигер/

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.