Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Да кажа - днеска купих 4 билета еднопосочни от rumbo.es през инкогнито, като най-добра полза донесе disposable картата на Револют 🙂 всеки път сменяше номера и Румбо го отчиташе без проблеми 🙂 свалих с 50% полети на Раян, както и на Алиталия. Много съм доволен. Изглежда си заслужава в такива моменти да си пусне човек премиум абонамент само, за да ползва еднократните карти, хаха. 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

£ 15 OFF за всички резервации за полети, заминаващи от Великобритания на www.budgetair.co.uk

Използвайте код: UK15EASTER

Период на продажбите: 16-18 април 2019 г., 23:59 ч

Период на пътуване: по всяко време

 

image.png.cfba33243663baca1f7f03764d779609.png

 

Малкият шрифт

  • Период на промоция: 16 април 2019 - 18 април 2019 г., 23:59 (GMT +1)
  • Отстъпката се прилага за полети за всеки период на пътуване.
  • Няма минимална сума за покупка, необходима за активиране на отстъпката.
  • Отстъпката не се прилага за: пътническа застраховка, хотелски, автомобилни, туристически и бизнес резервации.
  • Отстъпката не важи с друга промоционална оферта или отстъпка.
  • Отстъпката се прилага за поръчка.
  • Отстъпката не се заменя за пари в брой и се прилага само за онлайн резервации.
  • Отстъпката ще бъде приспадната от избрания полет на страницата за напускане, когато въведете кода на ваучера.
  • Отстъпката се прилага за полети, заминаващи от Великобритания.

 

плюс

кешбек 😉

 

b1.png.becb944d08b842c8ef065c9aa4c43cdc.png

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Явно не ми върви,  но никога при тия отстъпки не съм намирал по-добра цена спрямо минавайки през  сайтовете търсачки. 

Постоянно валят кодове от Opodo,  eDreams,  но нито с тях,  нито с бонуса за сваляне на мобилните приложения попадам на нещо. 

Цените често са по-високи отколкото директно в сайтовете на авиокомпаниите и с бонуса се изравняват или отстъпката е минимална. 

Давайте примери за конкретни находки.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

През edreams.com.au и с UK IP адрес за някои дати могат да се купят еднопосочни билети SOF - CDG с прекачване в Атина за EUR 12. Плащане с MC Debit (еднократно).

 

image.png.2d71e06927d0565e6455fae6a53918f2.png

Редактирано от koliob
  • Харесвам 5
  • Шок 1
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
преди 16 минути , koliob каза:

През edreams.com.au за някои дати могат да се купят еднопосочни билети SOF - CDG с прекачване в Атина за EUR 12. Плащане с MC Debit (еднократно).

 

image.png.2d71e06927d0565e6455fae6a53918f2.png

През българско IP :

 

image.png.108ed6213300aed69e25e13115d40284.png

Редактирано от Таньо
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

През edreams.com.au и с UK IP адрес за много дати могат да се купят еднопосочни билети SOF - ATH за EUR 3.50. Плащане с MC Debit (еднократно).

 

image.png.6cdfd99c175643a32b417ce991287c7e.png

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 35 минути , koliob каза:

През edreams.com.au и с UK IP адрес за някои дати могат да се купят еднопосочни билети SOF - CDG с прекачване в Атина за EUR 12. Плащане с MC Debit (еднократно).

 

image.png.2d71e06927d0565e6455fae6a53918f2.png


С английско IP и инкогнито, на мен ми излиза 56 😕

Връзка към мнение
8 minutes ago, iampetko said:


С английско IP и инкогнито, на мен ми излиза 56 😕

Първо винаги се минава  през jetcost.com.au  .... с австрийско ip дава същата цена  5.42 AUD,но  проблем е картата за плащане, току що и MC Дебит на Fidor не мина 😞 , там тази година успешно съм купувал с карти TransferWise  и МCна  Дайнърс, разпозната като MCDebit ..

Редактирано от Гост 23*6
Връзка към мнение
преди 16 минути , 2326 каза:

 току що и MC Дебит на Fidor не мина 😞 

Имайте предвид, че системите за оторизиране на картовите плащания в днешно време са доста сложни. Те взимат всякакви данни от потребителите - браузър, резолюция, параметри на компютъра, местонахождение, ИП и тн , за да предотвратят неоторизирани транзакции с крадени кредитни карти. Струва ми се, че тези откази са повече на базата на ползване на определено прокси, отколкото критерии, заложени в самия сайт. Често прокси ИП-тата са black-list-нати, затова намирането на "residential" такова е много важна. 

Връзка към мнение

През vayama.com също могат да се купуват по-евтини билети за полети на Aegean. Първо трябва да си "направите" ваучер за отстъпка от $40. Това става най-изгодно като си купите най-евтиния билет, който намерите през линка:

https://www.vayama.com/christmas-shopping

Например този:

image.png.e4f9ad8f03d735a5d7bff52aefe10a57.png

 

Преди да го купите трябва да добавите опцията "Premium Plus".

 

image.png.0d16b382ec876f560ce1ea2c6c098c3b.png

 

Така срещу $28 придобивате ненужен билет, но и ваучер за $40 намаление на следващ закупен билет. Единственото условие след това е ваучера да се използва за билети с цена над $40. Например този билет SOF - CFU ще излезе $30 ($42 - стойността на ваучера + цената на придобиване на ваучера)

 

image.png.ef448ad10caf4ffa7b2ca1adfc8ec743.png

 

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

 

преди 34 минути , 2326 каза:

Първо винаги се минава  през jetcost.com.au  .... с австрийско ip дава същата цена  5.42 AUD,но  проблем е картата за плащане, току що и MC Дебит на Fidor не мина 😞 , там тази година успешно съм купувал с карти TransferWise  и МCна  Дайнърс, разпозната като MCDebit ..

Благодаря на всички.

До Париж още не бях ходил. Взех 18 - 22 февруари - 23 лв (edreams) / 73 лв (rumbo). Curve / Revolut
 

Редактирано от iampetko
  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение
12 minutes ago, petko said:

Имайте предвид, че системите за оторизиране на картовите плащания в днешно време са доста сложни. Те взимат всякакви данни от потребителите - браузър, резолюция, параметри на компютъра, местонахождение, ИП и тн , за да предотвратят неоторизирани транзакции с крадени кредитни карти. Струва ми се, че тези откази са повече на базата на ползване на определено прокси, отколкото критерии, заложени в самия сайт. Често прокси ИП-тата са black-list-нати, затова намирането на "residential" такова е много важна. 

За да установя обективната истина, копирах линка с "добрата" цена в браузър, намиращ се на мой сървър,с фиксирано IP, което не е ползвано за купуване на билети досега, както и за прокси на други потребители или услуги т.е. абсолютно чисто по изложените горни критерии .... и пак има отказ на плащането.

Връзка към мнение
преди 12 минути , 2326 каза:

За да установя обективната истина, копирах линка с "добрата" цена в браузър, намиращ се на мой сървър,с фиксирано IP, което не е ползвано за купуване на билети досега, както и за прокси на други потребители или услуги т.е. абсолютно чисто по изложените горни критерии .... и пак има отказ на плащането.

За да е най-обективна истината, пробвай от твоето юзърско ПС или телефон, от България. Предполагам, че сървърът може да е в чужбина, със сървърски ИП адреси. Разбира се, може да не е това причината за отказа, но  предполагам, че ако съм пеймънт провайдър, плащания, идващи от сървъри в амазон, гугл или други хостинг провайдъри биха ми били съмнителни. 

Връзка към мнение
12 minutes ago, petko said:

За да е най-обективна истината, пробвай от твоето юзърско ПС или телефон, от България. Предполагам, че сървърът може да е в чужбина, със сървърски ИП адреси. Разбира се, може да не е това причината за отказа, но  предполагам, че ако съм пеймънт провайдър, плащания, идващи от сървъри в амазон, гугл или други хостинг провайдъри биха ми били съмнителни. 

Говоря за съвсем български  самостоятелен сървър, на ип в офис, все пак утре ще разцъкам и през още някоко такива сървъра, и ще  разцъкам и различни варианти ...

Връзка към мнение
преди 5 часа, koliob каза:

През vayama.com също могат да се купуват по-евтини билети за полети на Aegean. Първо трябва да си "направите" ваучер за отстъпка от $40. Това става най-изгодно като си купите най-евтиния билет, който намерите през линка:

https://www.vayama.com/christmas-shopping

Например този:

image.png.e4f9ad8f03d735a5d7bff52aefe10a57.png

 

Толкова ниска цена като тази от 5 долара не ми показва. Най-евтини цени за много и различни полети пробвах и почват са от 56$. Трябва ли да съм с чуждо IP или просто съм закъснял и тия са се усетили вече?

Връзка към мнение
преди 6 минути , boogy83 каза:

Толкова ниска цена като тази от 5 долара не ми показва. Най-евтини цени за много и различни полети пробвах и почват са от 56$. Трябва ли да съм с чуждо IP или просто съм закъснял и тия са се усетили вече?

Няма значение IP адреса в този случай. Пробвай през този линк:

https://www.vayama.com/christmas-shopping?ch=emaildealsus&utm_medium=email&utm_source=newsletter&utm_campaign=181222&UUID=edeb89bbddcdcf034c352d9ab42414592157f32eff91d79990679e57ad720807

 

Screenshot_20190416-213146.png.3c209be1e489aaa09cba34b111a23247.png

Редактирано от koliob
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, koliob каза:

Много благодаря, през този линк се получиха нещата.

Равносметката е:

закупени 3 билета за 549$ (от които може да махнем 48$, понеже съм достатъчно разсеян да забравя да впиша ваучера за последния билет и ми подариха още един ваучер за 8$🙂 ),

тоест спестени 94$ спрямо цените на сайта на Австрийските авиолинии.

 

Сега ако ме зарадвате, че тия ваучери сайта ги приема за резервации на хотели?

 

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 30 минути , boogy83 каза:

Сега ако ме зарадвате, че тия ваучери сайта ги приема за резервации на хотели?

Само за самолетни билети стават ваучерите, но важат една година. Все пак копирай си ги някъде, защото се е случвало да изчезнат от профила. Иначе стойността им не изчезва, стига да си ги копирал. Ако пробваш да приложиш някой ваучер, но не завършиш покупката - той изчезва от сметката ти и не е валиден за около 24 часа, но после пак си работи (освен ако не е използван вече). Този за $8 можеш да го ползваш за по-евтини билети. Например SOF - BOJ през горния линк са по $21, а след ваучера стават $13.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 14 минути , koliob каза:

Само за самолетни билети стават ваучерите, но важат една година. Все пак копирай си ги някъде, защото се е случвало да изчезнат от профила. Иначе стойността им не изчезва, стига да си ги копирал. Ако пробваш да приложиш някой ваучер, но не завършиш покупката - той изчезва от сметката ти и не е валиден за около 24 часа, но после пак си работи (освен ако не е използван вече). Този за $8 можеш да го ползваш за по-евтини билети. Например SOF - BOJ през горния линк са по $21, а след ваучера стават $13.

 А ваучери по 8$ как получавате?Преди време беше с всяка покупка,да не би и в момента да е така?

Връзка към мнение
преди 12 минути , mamaivy каза:

 А ваучери по 8$ как получавате?Преди време беше с всяка покупка,да не би и в момента да е така?

Винаги е било така, но някои се оплакваха, че не получават.

Връзка към мнение
преди 26 минути , koliob каза:

Тази тема ми изглежда доста хаотична и мисля, че един (пореден) опит за някава систематизация може да бъде полезен.

  
Сърдечно благодаря!
praising-the-lord-smiley-emoticon.gif

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 33 минути , koliob каза:

1.3. Испански схеми главно за полети на Ryanair (но стават и за други):

www.rumbo.es

es.lastminute.com

www.viajar.com

Тук мога да споделя от опит и с трита сайта, че;

rumbo.es дава най-добри цени при еднопосочен билет за един;

lastminute дава най-добри цени при еднопосочен билет за двама/ за повече нямам наблюдения/;

viajar дава малко по-високи цени отново за двама еднопосочно от lastminute, но по-ниски от rumbo.es

И като цяло трита сайта дава различни отсъпки вече за двупосочен билет.

 

п.с. Нека този пост да се закачи и да няма повече потания относно сайтовете и картите поне докато не настъпи промяна, но @koliob

като един деен мегаланец ще го оповести 

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.