Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 29 минути , Jorro каза:

Пробрах и с тях и същата грешка...Утре ще пробвам от друг компютър, дано имам повече късмет.

Пробвай с Phyre и виртуалната им карта. Вчера по тази схема закупих 2 билета с една и съща карта през rumbo.es. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 12 часа, Jorro каза:

We regret to inform you that an error has occurred and the transaction has not been completed. Please, check that the data is correct and try again

Като започне да дава това съобщение,нищо не помага(поне при мен).Ако успееш,пиши.

Връзка към мнение

Личен ваучер за отстъпка 20 евро към профила ми в румбо, който няма да ползвам.

image.png.a4036ce724e5ae6c5670d3a4b1c5adc2.png

Ваучерът за отстъпка може да се използва само за резервация на полет в web rumbo.es.

Ваучерът за отстъпка може да се използва само до 03-26-2019.

Стойността на ваучера за отстъпка ще бъде приспадната от общата сума на резервацията.

Ваучерът за отстъпка може да се използва само веднъж за покупки с минимална стойност от € 100.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имам такъв от lastminute.es за рождения ми ден, условията му са същите, датат обаче е до 12.03. Днес пробвах- още си работи и сумата беше 1/3 от 100€- сработи.

@Doctor Who, да не би да имаш РД днес? 😄

Редактирано от aleksandrina
Връзка към мнение
преди 7 минути , aleksandrina каза:

 

@Doctor Who, да не би да имаш РД днес? 😄

Не, но преди време имах спор с румбо за застраховка на полет, която не беше уважена от застрахователя, чиито застраховки продават в сайта си.  

Не ми се занимаваше въпреки, че имах основания да се изплати застраховката. 

Остана това, че 2-3 пъти годишно ми пращат лични кодове, които могат да се приложат еднократно и от друг, така че ...

пишете, спорете и търсете правата си.  🙂

Редактирано от Таньо
  • Браво 1
Връзка към мнение
1 minute ago, Doctor Who said:

така че ...

пишете, спорете и търсете правата си.  🙂

Аз малко им се  разсърдих на lastminute- разпозна ми Революта като MC Viabuy, не мина плащане, защото изписа, че е използване...за 3-те месеца... и остана обаче същата сума, натискам бутона отново - и хоп- взима ми сума като за MC Debit. И аз с всичкия си акъл зареждам Революта за всички суми, които ще ми трябват билет по билет, отиване и връщане... Ако бях заредила колкото трябваше да дръпне само за този полет, нямаше да има плащане. Започнах чат във ФБ- аз на английски, те ми отговарят на испански- картата ми била MC Debit и това е. И ако съм искала да пиша на мейл еди-кой-си. Не писах нищо, защото и виртуалката изтрих заради последващи плащания... Чудя се - има ли смисъл да споря с тях или ...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , Ivko каза:

Вие си правите регистрации ли в тези сайтове? Аз до сега никъде не съм си правил!

Да, регистрацията носи предимства, но правилната тема е тази 🙂 :

 

преди 2 минути , aleksandrina каза:

Аз малко им се  разсърдих на lastminute- разпозна ми Революта като MC Viabuy, не мина плащане, защото изписа, че е използване...за 3-те месеца... и остана обаче същата сума, натискам бутона отново - и хоп- взима ми сума като за MC Debit. И аз с всичкия си акъл зареждам Революта за всички суми, които ще ми трябват билет по билет, отиване и връщане... Ако бях заредила колкото трябваше да дръпне само за този полет, нямаше да има плащане. Започнах чат във ФБ- аз на английски, те ми отговарят на испански- картата ми била MC Debit и това е. И ако съм искала да пиша на мейл еди-кой-си. Не писах нищо, защото и виртуалката изтрих заради последващи плащания... Чудя се - има ли смисъл да споря с тях или ...

 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 29 минути , Doctor Who каза:

Личен ваучер за отстъпка 20 евро към профила ми в румбо, който няма да ползвам.

image.png.a4036ce724e5ae6c5670d3a4b1c5adc2.png

Ваучерът за отстъпка може да се използва само за резервация на полет в web rumbo.es.

Ваучерът за отстъпка може да се използва само до 03-26-2019.

Стойността на ваучера за отстъпка ще бъде приспадната от общата сума на резервацията.

Ваучерът за отстъпка може да се използва само веднъж за покупки с минимална стойност от € 100.

Този код смъква с 20 евро, наистина, но преди това добавят някаква такса от 40-45 евро, така че се обезсмисля.
 

Връзка към мнение
1 minute ago, Vanko said:

Този код смъква с 20 евро, наистина, но преди това добавят някаква такса от 40-45 евро, така че се обезсмисля.
 

С правилната карта (MC Viabuy) не би трябвало да добавя такса.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , aleksandrina каза:

С правилната карта (MC Viabuy) не би трябвало да добавя такса.

интересното е, че не съм посочил метод на плащане, така че не би трябвало да има зависимост в този аспект.

Връзка към мнение
преди 22 минути , aleksandrina каза:

 има ли смисъл да споря с тях или ...

 

За какво точно да спориш?  Revolut е точно МС Debit и са ти взели сума за плащане точно като за MC Debit. 

Първоначално ти е показало цена за Viabuy  c каквато ти не разполагаш. От тяхна гледна точка ще изглежда точно така. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
3 minutes ago, stanimir said:

За какво точно да спориш?  Revolut е точно МС Debit и са ти взели сума за плащане точно като за MC Debit. 

Първоначално ти е показало цена за Viabuy  c каквато ти не разполагаш. От тяхна гледна точка ще изглежда точно така. 

Именно. Но цената си беше като за Viabuy до края и после дръпна като за МС Debit. Не че не излезе пак на сметка всичко, но ми скофтиха една неделна сутрин. Здраве да е.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имам следното питане за jetcost.au.Преди седмица закупих последователно 1+1 еднопосочно билети с МС дебит и сега се опитвам отново 1+1 за връщане, но не се получава.Каква може да е причината? А също така има ли алтернатива на посочения сайт за карти МС дебит,Visa credit или Phyre?

Връзка към мнение
12 minutes ago, valpet said:

Имам следното питане за jetcost.au.Преди седмица закупих последователно 1+1 еднопосочно билети с МС дебит и сега се опитвам отново 1+1 за връщане, но не се получава.Каква може да е причината? А също така има ли алтернатива на посочения сайт за карти МС дебит,Visa credit или Phyre? 

Не изписва ли каква е причината- отхвърля плащане или?

С Visa Credit може да опитате opodo.at с чуждо IP. Rumbo.es май разпознаваше Phyre като MC Viabuy...

Връзка към мнение
преди 17 минути , valpet каза:

Имам следното питане за jetcost.au.Преди седмица закупих последователно 1+1 еднопосочно билети с МС дебит и сега се опитвам отново 1+1 за връщане, но не се получава.Каква може да е причината? А също така има ли алтернатива на посочения сайт за карти МС дебит,Visa credit или Phyre?

Ако опитваш със същата карта, вероятната причина е, че трябва да изчакаш 3 месеца преди да можеш да купуваш отново с нея от сайта. 

Връзка към мнение

румбо ми изпратиха код за 20 евро намаление за рожденния ден. Ако някой иска да пише. Условията са бая стриктни, прекарах ги през гугъл транслейт:

 

Discount voucher valid until 03-29-2019 for a single reservation of a flight or flight + hotel  on the website www.rumbo.es for a minimum value of € 100. 

Връзка към мнение

То ако са верни условията не знам кой прави над 100 евро покупи от тия сайтове 😂

 

п.с. межд удругото КК на Уиз ми се разпознава, като въпросната N26 в viajar.com

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 35 минути , aleksandrina каза:

Моя беше валиден уж до 12.03, но си намалява само полет и то под 100€. И в момента даже.

Като въведеш ваучера наистина намалява цената дори за суми по-малки от EUR100, но истинската проверка я прави, когато инициираш плащането. Възможно е и да не ти проработи кода тогава (обикновено дава съобщение за грешка при плащане).

 

преди 30 минути , Ivko каза:

То ако са верни условията не знам кой прави над 100 евро покупи от тия сайтове 😂

Понякога е изгодно и такива билети да си купиш, като например:

image.png.1a09556ee9f5a3fb804a24e450f3c937.png

image.png.ad7087402cc6759ca64e98d312c0e4ff.png

Редактирано от koliob
  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 18 минути , Ivko каза:

То ако са верни условията не знам кой прави над 100 евро покупи от тия сайтове 😂

Закупуване на самолетен билет и нощувки в пакет дава добри възможности още повече, че отстъпките с картите са валидни и в комбинация. 🙂

Връзка към мнение

За Turkish Airlines двупосочен за двама -  JetCost.Nl-BudgetAir.NL свали 67Евро от 474Евро билет с Paypal плащане и дават 10Евро ваучер.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.