Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Благодаря на koliob за синтезирането на информацията! 

 

Някой да е попадал на сайт който намаля цените на flydubai? Пробвах кажи-речи всички схеми от горния пост и повечето сайтове дават много завишени цени спрямо официалния сайт. 

Връзка към мнение

Австралийският jetcost наистина дава страхотни намаления на Aegean. Така по-отдалечени и "екзотични" гръцки острови извън утвърдените маршрути на масовите БГ турагенции стават много по-достъпни от София, имайки предвид сигурния и в повечето случаи кратък трансфер в Атина. 

 

Вече планирам второ пътуване това лято по тази схема, а доскоро дори не бях помислял за този вариант.

 

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Като идея за Vayama.com - дават 10$ отстъпка при абониране за newsletter-a и евентуално да се ползват още имейли.

Мен лично само там не ми дават ваучери, във всички останали Vayama/BudgetAir-и получавам.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря, @koliob:thank_you:

преди 8 часа, koliob каза:

...1.1. Австралийски схеми, които постигат сравнително най-добри резултати в момента са:

 www.jetcost.com.au -> www.edreams.com.au...

 

Au-y-y, с тези au-схеми "прегряхме" au-сървърите на jetcost 🤣

 

au2.png.0b923ab6023bccc722f5902c8dacbc1a.pngau.png.9e30888d1cf697c594eeb132c79b68c0.png

 

И за да не съм съвсем off topic - по au-схемите се получават някои приятни резултати:

 

1. София - Атина, 14 юли - около 6 лв за еднопосочен билет.

5.png.ba2de5e3563ad5963ef934893b3636bb.png51.png.777944bb4780ab6045a7c292ed7ef7d3.png

 

 

2. Пафос - София, 29.04. - около 50% намаление от цената в сайта на авиокомпанията.

25.png.b7d5d0a0c7eb6618cc7dec76f4070949.png15.png.b65a0e64fa3a935d4eff8b4b5318f650.png

 

 

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 8 часа, koliob каза:

1.1. Австралийски схеми, които постигат сравнително най-добри резултати в момента са:

 www.jetcost.com.au -> www.edreams.com.au

 www.jetcost.com.au -> www.opodo.com.au

Плащането е с MC Debit, но повечето карти не се разпознават като такива. Тези, които обикновено минават са Phyre, Transferwise и Curve.

За австралийската схема като MC Debit се разпознава/минава и Evolve картата на Дайнърс (Mastercard частта й). Проверено многократно, ако искаш го добави в инфото.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 4 минути , Георги Матеев каза:

За австралийската схема като MC Debit се разпознава/минава и Evolve картата на Дайнърс (Mastercard частта й). Проверено многократно, ако искаш го добави в инфото.

Хубаво е да се добави, защото много хора имат такива, но вече само модераторите могат да го направят.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 часа, koliob каза:

 

Благодаря на @koliob за полезното обобщение - закачила съм го горе, за да се намира лесно. 

преди 8 минути , koliob каза:

Хубаво е да се добави, защото много хора имат такива, но вече само модераторите могат да го направят.

В момента пиша от телефона и ми е трудно да редактирам. Като седна пред компютъра, ще добавя. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Също и скандинавските Jetcost (.se,.no,.dk), които в последните месеци дават най-сериозните отстъпки за полетите на Qatar. 

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 4 минути , stanimir каза:

Също и скандинавските Jetcost (.se,.no,.dk), които в последните месеци дават най-сериозните отстъпки за полетите на Qatar. 

Потвърждавам - за някои полети скандинавците дават много солидни отстъпки. Наскоро свалиха €200 (!) от цената на един катарски билет бизнес класа.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 9 минути , stanimir каза:

Също и скандинавските Jetcost (.se,.no,.dk), които в последните месеци дават най-сериозните отстъпки за полетите на Qatar. 

А с какъв тип карта трябва да стане плащането? 

Връзка към мнение
преди 58 минути , frequent_flyer каза:

А с какъв тип карта трябва да стане плащането? 

 

Динамични са. Сравнявайте със съответните скандинавски версии на momondo и skyscanner, които препращат към същите сайтове,  но често отстъпките са за плащане с различен тип карта. 

 

Примерно последните дни норвежкият skyscanner>bravofly  дава около 50-60€ отстъпка за полети на Qatar c Visa Electron.  

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Сега през rumbo.es КК на Уиз сигурно ли минава по два пъти в рамките на 3 месеца? Как беше там в рамките на 5мин? Гледам двупосочен билет за един ми изкарва цена 45 евро, а за двама 50 евро и се чудя за едни 10 евро разлика дали да рискувам?

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 21 минути , Ivko каза:

Сега през rumbo.es КК на Уиз сигурно ли минава по два пъти в рамките на 3 месеца? Как беше там в рамките на 5мин? Гледам двупосочен билет за един ми изкарва цена 45 евро, а за двама 50 евро и се чудя за едни 10 евро разлика дали да рискувам?

Поне при мен с всички карти, които минават, без изключение, успях да купя по два пъти. Дали е сигурно - никой не може да каже.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 30 минути , koliob каза:

Поне при мен с всички карти, които минават, без изключение, успях да купя по два пъти. Дали е сигурно - никой не може да каже.

И аз успявам понякога с една карта да купувам два пъти.

През румбо наскоро купих 8 билета, като 7 купих през американско IP, защото през българско не успявах. На послединя билет вече ми писна и тъкмо мислех да го купувам на редовната цена и стана през Бг IP. Успях два от билетите да купя с една и съща карта.

Тъй че дали ще стане два пъти е е въпрос на късмет май 🙂

Редактирано от thebee
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Кой питаше за австрийските авиолинии?

jetcost.com.uy и jetcost.com.bo ми свалиха 25-26 евро от цената на София - Копенхаген 16-21.07 в сравнение с austrian.com

Плащане с Revolut Mastercard, разпозната като Mastercard Viabuy.

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение
3 minutes ago, Яничка said:

Кой питаше за австрийските авиолинии?

jetcost.com.uy и jetcost.com.bo ми свалиха 25-26 евро от цената на София - Копенхаген 16-21.07 в сравнение с austrian.com

Плащане с Revolut Mastercard, разпозната като Mastercard Viabuy.

@boogy83

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Купих един билет по схемата  jetcost.com.au - edreams  с КК на Дайнърс - МК , но 2ри така й не успявам . Пробвах и с друга КК на Дайнърс пак evolve , но не става и не става . Идея как да излъжа системата ?

Връзка към мнение
преди 4 минути , Capitan Morgan каза:

Купих един билет по схемата  jetcost.com.au - edreams  с КК на Дайнърс - МК , но 2ри така й не успявам . Пробвах и с друга КК на Дайнърс пак evolve , но не става и не става . Идея как да излъжа системата ?

Аз трябва да купя 15. За тази схема освен МС Diners , стават MC Пиреус и МС Райфайзен. Виж и цената на Оподо, в моя случай цената е само малко по-скъпа от тази на edreams.

Веднъж успях и с варианта с една карта да направя едновременно резервация от телефона и PC. Попълваш всичко и едновременно биеш ентъра.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Купих вчера и онзи ден два еднопосочни на единия син за Vueling през rumbo.es с моята КК WIZZ-MC, разпозната като MC Viabuy. Свали около 13 евро на полет от сайта на Vueling. Този месец имам още 3 билета, купени през сайтове със същата карта.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 46 минути , aleksandrina каза:

Смяна на браузър, опит на таблет/телефон, смяна на IP...

Пробвах , но нещо хваща . Само имената не съм променял 😀

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.