Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 5 минути , tougherty каза:

А дали сте намерили някакъв хитър начин jetcost да търси мулти-сити билети?

Аз поне, не. 

Momondo и Skyscanner в различните версии  обикновено  пренасочват към същите сайтове и често дават подобни на Jetcost отстъпки,  когато става дума за традиционни авиокомпании. 

Имат мулти-сити.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 9 часа, Goal & Boss каза:

Не знам дали и на други се е случило, но установих, че viajar.com повече не дава намаление за картите ДСК-Wizz. Сега вървят N26.

Бях писал за въпросния сайт и че същата тази карта на Уиз се разпознава ,като тази N26, но покупки не съм правил. Иначе този сайт мисля,че е към lastminute group и ако е ползвана картата в някой от техните сайтове може и да не мине.

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

София-Барселона два еднопосочни на 01.08 през rumbo.es платени 33.78 евро с виртуална на Phyre срещу оригинална цена от 61.18 евро

 

п.с. Въпреки, че имам приложението на rumbo свалено то дава малко по-високи цени от колкото през уеб така,че резервации винаги от уеб 🙂

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

i rumboto вече не е това което беше....пробвам билет тулуза - барселона, при цена в вуелинг 30 евро ми показва 15 евро, продължавам към плащане - става 17, опитвам да платя стана 23....

Връзка към мнение
преди 10 часа, nazional каза:

Виртуалната на phyre колко пъти минава в rumbo?

Нямач на идея, но мисля,че съм плащал два пъти в рамките на въпросните три месеца

преди 8 часа, Grishkata каза:

i rumboto вече не е това което беше....пробвам билет тулуза - барселона, при цена в вуелинг 30 евро ми показва 15 евро, продължавам към плащане - става 17, опитвам да платя стана 23....

Виж дали не си аднал някоя опция или застраховка както и вида карта, която плащаш.До момента имам 10 еезервации правени с тях и ако гледам внимателно и спазвам условията никога не ми се е променяла цената до последно.

Връзка към мнение
преди 19 часа, Grishkata каза:

ами тя не се променя докато не платя, и като тръгна да плащам ми казва че цената е 23 евро....и то с трансфер уайз

Излишно се спами темата.Мястото за тези въпроси е тук:

Ако сложиш скрийншоти и повече пояснения сигурно ще получиш отговор, а това, че картата е трансферуайз, не означава че плащане с нея е задължително да мине още повече, че отстъпка с такава карта в румбо няма.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Jetcost.au > eDreams даде невиждана отстъпка от 100€ за полет на Cambodia Angkor Airline спрямо цената в сайта на авиокомпанията.  

Плащане с Phyre,  разпозната като MC Debit.  Преди това ми отвърляше три други МС Debit заради условието от 3 м.  макар че наскоро съм купувал два полета само с едната от тях. 

Как мина  единствено Phyre не знам, не съм променял адрес,  IP и т. н.  Билетът е издаден, излиза и в CheckMyTrip.  

  • Харесвам 13
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 6 минути , stanimir каза:

Jetcost.au > eDreams даде невиждана отстъпка от 100€ за полет на Cambodia Angkor Airline спрямо цената в сайта на авиокомпанията.  

 

Браво, ще черпиш! :smile3:, а колко беше цената на сайта на АК? 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

144€ срещу 44 €  в  Jetcost.au. 

Следващата най-ниска беше 90€  при Gotogate и вече нагоре. 

 

Има нещо сбъркано при тия камбоджанци. Лоурънс Арабски ме е предупредил,  но просто няма разумна алтернатива за този полет. 

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 5
Връзка към мнение
Преди 1 час, stanimir каза:

144€ срещу 44 €  в  Jetcost.au. 

Следващата най-ниска беше 90€  при Gotogate и вече нагоре. 

 

Има нещо сбъркано при тия камбоджанци. Лоурънс Арабски ме е предупредил,  но просто няма разумна алтернатива за този полет. 

Предстои ми Сием реп и ако полета е до там, моля да споделиш подробности. Благодаря!

Връзка към мнение
преди 14 часа, stanimir каза:

Jetcost.au > eDreams даде невиждана отстъпка от 100€ за полет на Cambodia Angkor Airline спрямо цената в сайта на авиокомпанията.  

Плащане с Phyre,  разпозната като MC Debit.  Преди това ми отвърляше три други МС Debit заради условието от 3 м.  макар че наскоро съм купувал два полета само с едната от тях. 

Как мина  единствено Phyre не знам, не съм променял адрес,  IP и т. н.  Билетът е издаден, излиза и в CheckMyTrip.  

 При мен не се отваря този сайт дава ми,че не съществува пробвам от уеб и от телефона?!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

ЦКБ вече не издават виртуална Visa, разпознаваща се като Visa Debit по сайтовете. Може само да си вземете парите, останали в изтекла такава, от клон на ЦКБ.

Друга подобна алтернатива на виртуална Visa Debit има ли? Да имам в допълнение на револютската.

  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 15 минути , Яничка каза:

ЦКБ вече не издават виртуална Visa,

Ако става въпрос за т.н. Виртуална карта VISA от Изипей АД и Централна Кооперативна, на пръв поглед всичко си работи, поне в сайта, и картата може да се заяви.

 

 

Редактирано от rik4o
Връзка към мнение

ДСК доколкото знам имат https://dskbank.bg/индивидуални-клиенти/банкови-карти/дебитни/индивидуални-продукти/виртуална-карта - питала съм в ОББ и Уникредит и нямат такава (поне миналата година). При ДСК знам, че нямат и такса при захранване, докато при ЦКБ доколкото знам имаше. 

Връзка към мнение
6 hours ago, darinamarinova said:

ДСК доколкото знам имат https://dskbank.bg/индивидуални-клиенти/банкови-карти/дебитни/индивидуални-продукти/виртуална-карта - питала съм в ОББ и Уникредит и нямат такава (поне миналата година). При ДСК знам, че нямат и такса при захранване, докато при ЦКБ доколкото знам имаше. 

ДСК имат, но трябвало и сметка да имаш там. Пощенска са другите, които имат виртуални карти (май тяхната е Mastercard обаче).

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имам физическа дебитна Visa Leo Pay, която е продукт на ICard и в сайтовете поне досега се разпознава като кредитна. Не знам дали и с виртуалните не е така. 

Връзка към мнение
преди 16 часа, rik4o каза:

Ако става въпрос за т.н. Виртуална карта VISA от Изипей АД и Централна Кооперативна, на пръв поглед всичко си работи, поне в сайта, и картата може да се заяви.

На сайта не съм гледала.

Това стана ясно, след като ходих в клон на ЦКБ да си направя нова виртуална (старата беше изтекла). Казаха ми, че вече не издават виртуалки и ме пратиха в ИзиПей. Там също ме гледаха като извънземно. В крайна сметка звъннах на кол центъра и на ЦКБ, и на ИзиПей, като и от двете места казаха, че вече не ги издават и може само да се вземе сумата, останала по изтекла карта.

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.