Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 17 часа, Loverboy каза:

Нали това казвам.. че ми дава, че ми е използвана картата.

 

обмислям сега други варианти с Алиталия, някой знае ли с тях някакви намаления? 

JetCost.Nl - eDreams.Nl с AlItalia смъкна София-Рим от 60Евро на 45Евро с Пейпал, който има КК Виза, намалява още 8-9Евро.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
17 hours ago, Loverboy said:

Jetcost.pt - edreams.pt сваля по 15 евро на билет на BG Air с Мастъркард кредит. 

Само с МC Credit ли минава, но и цените за SOF-VAR са над 30 EUR и не си заслужава

Редактирано от Гост 23*6
Връзка към мнение

jetcost.de - bravofly смъква до 50,-EUR  билети за двама с Diners-с всяка карта веднъж на 3 месеца

 

Flugpreis 415,50 €
Steuern 6,24 €
Verwaltungskosten 50,00 €
Rabatt mit Diners -50,00 €
Rabatt Inkl. -43,99 €

           

Rabatt Inkl. 43,99 €

Gesamtpreis
377,75 €
Der Aktionspreis ist nur gültig bei der Zahlung mit Diners. Sie können diese Aktion nur einmal alle 3 Monate nutzen.
Редактирано от Sult
  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към мнение

За кои полети /авиокомпания е отстъпката,  защото тя не е универсална ? 

 

Един и същ сайт,  по едно и също време може да дава различни по размер отстъпки,  и с различни карти за различни полети. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, stanimir каза:

За кои полети /авиокомпания е отстъпката,  защото тя не е универсална ? 

 

Един и същ сайт,  по едно и също време може да дава различни по размер отстъпки,  и с различни карти за различни полети. 

На мен за София-Амстердам Или Амстердам-София за билети, които на сайта на Transavia са 71 евро ми дава отстъпки от 11 евро, а за билети от 35 евро отстъпката е 9 евро.  (за jetcost.at с Diners става въпрос)

 

Rumbo.es, jetcost.com.au  и .cl дават доста по-добри отстъпки (достигат до 20-на евро), но за който е свършил патроните т.е. изискуемите КК или ДК си е вариант и дайнерса.

 

 

Връзка към мнение

Идеи от къде да намаля билет на украинските авиолинии от Лвов до Киев за дата 16.06? В момента в сайта им ми излиза най-добра цена - 41.25 euro.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 36 минути , Jorro каза:

Идеи от къде да намаля билет на украинските авиолинии от Лвов до Киев за дата 16.06? В момента в сайта им ми излиза най-добра цена - 41.25 euro.

Jetcost.com.au сваля около 10 евро със подходяща карта, между другото погледни и Украйнските железници ако не държиш на полет също много добра алтернатива удобни и бързи ползвал съм ги много пъти.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
21 minutes ago, Tenko84 said:

Jetcost.com.au сваля около 10 евро със подходяща карта, между другото погледни и Украйнските железници ако не държиш на полет също много добра алтернатива удобни и бързи ползвал съм ги много пъти.

Много благодаря. За съжаление нямам време за влак, но с тази отстъпка полета е чук :))) 

Връзка към мнение
преди 3 минути , Jorro каза:

Много благодаря. За съжаление нямам време за влак, но с тази отстъпка полета е чук :))) 

Също става и през Rumbo.es  LWO-KRK на 16.06 дава също отстъпка около 12 евро 

Връзка към мнение

rumbo.es  продължава да дава добри отстъпки (между 13 и 20 евро) за билети с цени от 35 до 71 евро на Transavia Амстердам-София или обратно.

карти - MC Viabuy или разпознавани като такива.

Интересното беше, че физическата на Revolut не я припозна като viabuy, а като чиста дебит МК, докато виртуалната си мина без проблем, но само веднъж.

КК DSK-Wizz също си минава, като срокът от 3 месеца го спазват. При мен са 3 месеца и 7 дни и картата мина.

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 38 минути , ven62 каза:

Интересното беше, че физическата на Revolut не я припозна като viabuy, а като чиста дебит МК, докато виртуалната си мина без проблем, но само веднъж.

Няма значение дали е физическа или виртуална  MC картата на Revolut. Важно е кога е издадена. Тези, които издават сега се разпознават като Viabuy.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 6 часа, koliob каза:

Няма значение дали е физическа или виртуална  MC картата на Revolut. Важно е кога е издадена. Тези, които издават сега се разпознават като Viabuy.

Имам някакви спомени, че моята физическа МК на Revolut се разпознаваше преди време като МК Viabuy, но е твърде възможно да се заблуждавам. От толкова много карти започвам да се обърквам...

  • Смея се 3
Връзка към мнение


Отстъпка 15 £ за полети от Великобритания до Тайланд, Малайзия, Шри Ланка, Сингапур и Филипините.
Код на ваучера: ASIASPRING15UK
Използвайте кода, преди да платите - на последната страница от резервацията в долната ѝ част, за да активирате отстъпката.
Период на продажба: от 21 март до 27 март, 2019 23:59 (GMT + 1). Периода на пътуване  няма ограничение. 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 5
Връзка към мнение
Йосиф Милчов

След над 3 часа ровене,купени 3 билета с чекиран багаж от Прага до София през Jetcos-edreams - Австралия, Чили и Колумбия. Спестени 180 евро спрямо цената на Czech Airlines. Карти - виза дебит и МC дебит.

  • Харесвам 14
  • Браво 4
Връзка към мнение

jetcost.com.au сваля София - Малпенса на 25.04 с Бг Ер от 183 лв. на 124 лв. с Мастеркард Дебит.

Обаче моята дебитна от Уникредит не я разпознава като такава. Пробвахме също с Wizz КК, Revolut Mastercard и дебитна Мастер от ПИБ, все същия проблем. Някой успявал ли е да купи от там?

Връзка към мнение

Ако става въпрос за edreams,  opodo през jetcost.com.au,  само картата на Transferwise  ми я разпознава като Mastercard Debit.  Купувал съм няколко пъти оттам с подобна отстъпка.

Тези на Revolut и ПИБ не минават и при моите опити. 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
9 minutes ago, stanimir said:

Ако става въпрос за edreams,  opodo през jetcost.com.au,  само картата на Transferwise  ми я разпознава като Mastercard Debit.  Купувал съм няколко пъти оттам с подобна отстъпка.

Тези на Revolut и ПИБ не минават и при моите опити. 

Няколко пъти ми разпозна MC Credit на Дайнърс картата като MC Дебит на edreams.com.au през jetcost.com.au , имам общо 3 купени билета така с трите ми такива карти, но втори път не минават.

Връзка към мнение

Мъча да купя едни билети на раян през rumbo.es , цената е супер, революта го разпознава като Viabuy , но при плащане накрая ми излиза съобщение за грешка, която е възникнала ( We regret to inform you that an error has occurred and the transaction has not been completed. Please, check that the data is correct and try again.) ....пробвах през инкогнито браузър, с друго IP, с различни карти, но нищо..... Идеи?

Връзка към мнение
1 minute ago, Jorro said:

Мъча да купя едни билети на раян през rumbo.es , цената е супер, революта го разпознава като Viabuy , но при плащане накрая ми излиза съобщение за грешка, която е възникнала ( We regret to inform you that an error has occurred and the transaction has not been completed. Please, check that the data is correct and try again.) ....пробвах през инкогнито браузър, с друго IP, с различни карти, но нищо..... Идеи?

на Rumbo.es имам успешни плащания (като Viabuy) с карти Transferwise и Curve. С това мога да помогна.

Връзка към мнение
Just now, 2326 said:

на Rumbo.es имам успешни плащания (като Viabuy) с карти Transferwise и Curve. С това мога да помогна.

Пробрах и с тях и същата грешка...Утре ще пробвам от друг компютър, дано имам повече късмет.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   4 магеланци

    • само Рени
    • iMari
    • Monika_Koko
    • a6olq
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.