Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

На 9.10.2018 г. в 15:26, Таньо каза:

През тази търсачка:

https://www.urlaubspiraten.de/buchen/flug#/flights/FRA-STT/2019-01-26/2019-02-02

 

Пример: В travelstart цената е с 33 евро по-ниска от сайта на катарците, в seat24 с 32 евро.

image.png.6d9001f980f611123bf5d09454bf351d.png

Напомням, че едни от най-ниските цени за катарски полети излизат на www.budgetair.lv - често намалението е от €40 и нагоре.

 

Жокер: при покупка на 2 билета едновременно цената пада още малко.

 

Плаща се с обикновена Маестро и няма никакви ограничение за броя покупки.

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

nl.edreams.com дава еднократно намаление от EUR 10 за полети на Ryanair и други авиокомпании през UK IP адрес. Плащането е с VISA Debit.

 

image.png.302135bb101c3dd0bef893ff675ec17f.png

 

image.png.461e2ba4e6d15736926cf8e050ffdb02.png

Редактирано от koliob
  • Харесвам 10
  • Благодаря 3
Връзка към коментар

Мхм. На телефона имам Tunnel Bear и пробвах нидерландската версия на eDreams с немско, после с nl IP- все тая. През немска версия с nl IP цената "падна" до 17,78€. С немско IP е същата, както и с UK IP.

Връзка към коментар
преди 15 минути , aleksandrina каза:

Мхм. На телефона имам Tunnel Bear и пробвах нидерландската версия на eDreams с немско, после с nl IP- все тая. През немска версия с nl IP цената "падна" до 17,78€. С немско IP е същата, както и с UK IP.

Ако ползваш Wi Fi го изключи. Ето ти пример и през TunnelBear:

Screenshot_20181011-155631.png.317a15768ffd4bafcad901ff927a3ea5.png

Редактирано от koliob
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

wi fi само. Може ли да видиш полет София - Рим за 6.12?

9,99€ е в сайта на Ryanair.

Edit: през приложението вдига цените. Когато влезна през Хром в nl.edr...... с UK IP, цената става 0,99€

Много мерси, данке, благодаря!!! :)

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 6 минути , aleksandrina каза:

wi fi само. Може ли да видиш полет София - Рим за 6.12?

9,99€ е в сайта на Ryanair.

Edit: през приложението вдига цените. Когато влезна през Хром в nl.edr...... с UK IP, цената става 0,99€

Много мерси, данке, благодаря!!! 🙂

Точно Wi Fi не трябва да ползваш ако искаш да ти сменя IP адреса на телефона. Ползвай мобилния интернет.

 

image.png.9cf06bbe6c40705e94109c4c181b76df.png

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 6 часа, Loverboy каза:

А по тази схема може ли да се купуват многократно билети с една карта, защото ми дава отстъпка 30 евро на еднопосочни, на двупосочни ми дава 15, а ако взема за двама човека сваля само 20 евро от общата сума? 

 

Накрая, като се стигне до плащане, пише no card fees for any type, но не знам дали ще ми даде да купя четири еднопосочни? 

Да, току що мина! Само, че смених всички данни, имейли и имена и адрес, телефон.

Редактирано от vinidj
Връзка към коментар

Да бе, представяш ли си? @edbloom и шефът му се оказват на един самолет! И двамата бягат!! Единият - от шефа, другият - от жената (скъпа, ше работя до късно и ше спя в офиса напра'о).

Де уволнение, де!

Редактирано от Goal & Boss
  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , Goal & Boss каза:

Да бе, представяш ли си? @edbloom и шефът му се оказват на един самолет! И двамата бягат!! Единият - от шефа, другият - от жената (скъпа, ше работя до късно и ше спя в офиса напра'о).

Де уволнение, де!

Ако може без спам колеги 🙂 Картата дали минава многократно?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , vinidj каза:

Ако може без спам колеги 🙂 Картата дали минава многократно?

Само веднъж минава картата, както обикновено става на всички сайтове от семейството: Edreams, Opodo и Travellink.

 

И още една промяна - www.opodo.at продължават да продават вътрешните полети с около EUR 19 намаление през немско, UK и други IP адреси, но вече плащането е с VISA Credit.

 

image.png.3f260097683978c61439f702ae708fc6.png

Редактирано от koliob
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Здравейте, на мен не ми излизат намаления с edreams. Ровя се от няколко дни за полет Букурещ-Рим-Бъкурещ 02-06.12.2018г.

В сайта на Раян е доста висока, а бяха по 9е ......

С кое ИП да разгледам, пробвах с nl..не се получава.

 

Връзка към коментар

Извинявам се за тъпия въпрос, ама никога не съм търсила през друго IP, така че моля ви кажете стъпка по стъпка какво е необходимо да направя, за да се възползвам и аз от подобни цени. По-удобно ще ми е през настолен компютър, но ако няма оферти за такъв, тогава пишете за мобилната веррсия. Благодаря предварително!

Връзка към коментар
преди 4 минути , iampetko каза:

За първи път се навивам и аз да взема от edreams. 

Само веднъж ли мога да взема на толкова ‘тънко’ билет с една карта? 

Ако мине картата! При мен не се получи с плащането - иначе отстъпката е 10 евро в сравнение с цената на сайта на Райън за билет от Лондон.

Връзка към коментар
преди 14 минути , iampetko каза:

За първи път се навивам и аз да взема от edreams. 

Само веднъж ли мога да взема на толкова ‘тънко’ билет с една карта? 

Само веднъж. Освен ако не пробваш да отвориш  2 съседни таб-а и като попълниш всичко, едно след друго да натиснеш плащане. По-напред в темата е обяснено. Би трябвало да е приложимо и при edreams.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.