Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Нова Уиз не мина в rumbo.es, каза, че е изпозлвана вече.

След това в lastminets.es пак с нея, изкара след 20сек зареждане грешка в транзакцията и да съм пробвал проверил данните.

Нещо да не са спрели кранчето за тази карта?

 

Връзка към мнение
преди 23 часа, antony2001 каза:

Не, не е цъкнато или ънцъкнато там.

И разликата в моята цена беше 22 евра.

Постът ми беше с цел да обърна внимание към немския сайт, който ми беше непознат и лично мен ме изненада неприятно. Явно сега пак има проблеми или въпросителни с него.

Лично аз вече бягам от weg.de! Но всеки решава сам! 

 

 

Да потвърдя, че си взеха точната сума Weg.De на два пъти.

Ако се цъкне отметката отдолу на LastMinute.De пренасочва към тях и цената е същата, картата на третия път не мина, ама има други.

Връзка към мнение
На 19.10.2018 г. в 12:59, Grishkata каза:

Там дава малко по-ниска цена но ми иска viabuy mastercard prepaid a нямам такава

Бе писано вече,че КК на Уиз я разпознава, като такава 🙂 

Връзка към мнение

да питам някой копувал ли е през www.jetcost.com.co - es.trip.com билети че доколкото разбирам билет ще ми бъде издаден 72ч преди полета...за сега имам само номер на резервация и не мога да проверя дали всичко е наред в сайта на превозвача...

Връзка към мнение
преди 18 часа, EliDion каза:

някой ползвал ли е TRiPAIR, да купувам ли

 

 

 

Купувал съм, не е имало проблем.  После единия билет беше канселиран по наше желание и възстановиха сумата коректно, според условията за анулация на авиокомпанията. 

преди 1 час, Ivko каза:

Бе писано вече,че КК на Уиз я разпознава, като такава 🙂 

 

Също и МС Тransferwise, която се оказа много добър инструмент.  Много от сайтовете с отстъпки я разпознават като Viabuy,   често минава и като MC Credit. Повече от веднъж. 

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 5
  • Благодаря 2
Връзка към мнение

bravofly.dk дава отстъпки на ryanair с Mastercard Debit. 6 билета накуп София - Атина при цена по 9,99 евро в сайта на Ryanair ги купих за по 6 евро.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не знам дали е писано по-горе,но edreams.es дава отстъпка 20 евро за двупосочен на Раян с Viabuy MasterCard Prepago(нали картата на Уиз минаваше за такава).Конкретно гледам полети Мадрид-Тенерифе.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 6 минути , iMari каза:

Не знам дали е писано по-горе,но edreams.es дава отстъпка 20 евро за двупосочен на Раян с Viabuy MasterCard Prepago(нали картата на Уиз минаваше за такава).Конкретно гледам полети Мадрид-Тенерифе.

 

Уж, защото на  мен ми мина преди месец, но вчера на приятел напълно нова карта не мина.

Връзка към мнение

При мен нищо не минава никъде. Mastercard prepaid  на пощенска банка я разпознава като Viabay също

Редактирано от Branko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Вчера получих мейл с код за намаление от 20 евро в rumbo.es. 

Важи при крайна цена от поне 100 евро според условията и днес е последния срок за ползванеъо му.

Със сигурност е за еднократна употреба, който  успее да се възползва. 

 

IMG_4923.PNG.8365b7433dbf331433aaf6ce5d5f27d8.PNG

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Лондон - София - за 27 евро при 46 паунда на сайта на Wizz

 

jetcost.pt  -  rumbo.pt с Wizz на Дск разпозната като Viabuy Prepaid Mastercard

 

Пишеше си че ще има 3 месеца почивка .

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Явно по тези сайтове още няма дати за полети от лятното разписание, което излиза само с дискаунт /в случая с Уиз/, че не ми излизат  за юли. 

Връзка към мнение

Напоследък Bravofly.Dk .No, LastMinute и Rumbo спряха с всички карти да ми дава направо съобщение грешка при резервация, дори и нова неползвана.

Редактирано от vinidj
Връзка към мнение

Е те Уиз нали са ги пуснали само за членове, а през други сайтове не важи членството

Връзка към мнение

https://secure.lastminute.de/booking/flight/DB474694E78370BDDFEB331C2BC068AB972B4383908E1047CD5B8B1FD7C6A6C5

Кликвате на Zurück и получавате скромни отстъпки за полети на много авиокомпании при плащане с Mastercard Credit.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 13 минути , koliob каза:

и получавате скромни отстъпки за полети на много авиокомпании 

Оф, едно, че вече недовиждам понякога без очила, второ - подсъзнателната лакомия ...  и в резултат това отначало го прочетох като:
"и получавате огромни отстъпки за полети на много авиокомпании"   :lol:

Редактирано от Фичо
  • Смея се 11
Връзка към мнение
Георги Матеев
Преди 1 час, Фил каза:

Оф, едно, че вече недовиждам понякога без очила, второ - подсъзнателната лакомия ...  и в резултат това отначало го прочетох като:
"и получавате огромни отстъпки за полети на много авиокомпании"   :lol:

Не си единствен с тази грешка... 😀

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
На 29.10.2018 г. в 20:53, Capitan Morgan каза:

Лондон - София - за 27 евро при 46 паунда на сайта на Wizz

 

jetcost.pt  -  rumbo.pt с Wizz на Дск разпозната като Viabuy Prepaid Mastercard

 

Пишеше си че ще има 3 месеца почивка .

С Wizz на ДСК взехме два билета (искахме 6) през jetcost.pt -> rumbo по 30$ вместо по 50$ на сайта на Air Asia. За жалост схемата с няколко отворени прозореца и заредени всички данни на пътниците не проработи. След първото плащане за два билета, другите прозорци дадоха грешка и сега продължаваме да търси намаление за останалите 4 билета.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 3 часа, Alexander каза:

С българско IP ли?

Преди няколко дни даваше грешка с немско с нова карта.

Аз минах през българско Ай Пи .

Връзка към мнение
преди 4 часа, Alexander каза:

С българско IP ли?

Преди няколко дни даваше грешка с немско с нова карта.

С българско ИП и същата карта с която сте пробвали преди няколко дни.

След като мина веднъж пробвахме и с немско ИП, но вече не минаваше.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Knowall
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.