Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Благодаря за отговора, но когато натиска мечето да е в UK започва едно безкрайно въртене в опит да установи връзка и накрая без успех 😞 Може би трябва да вкарам някакви данни? Wifi или мобилни данни?

Връзка към мнение
Преди 1 час, saved_ каза:

Благодаря за отговора, но когато натиска мечето да е в UK започва едно безкрайно въртене в опит да установи връзка и накрая без успех 😞 Може би трябва да вкарам някакви данни? Wifi или мобилни данни?

При мен стана на таблет с мобилни данни, без включен wifi.

Връзка към мнение
преди 7 часа, iMari каза:

И аз да питам,както често сменяте IP има ли случай със злоупотреба с карта?Понякога използвам карти на мои близки и ще ми е много неудобно ако стана причина да им изпразнят картата.

 

И се чудя, но като гледам фактите, колко хора имат опити за дърпане на пари от револютите, които  масово ползваме за тези неща, няма как да съм сигурен в нищо.

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
1 hour ago, Alexander said:

И се чудя, но като гледам фактите, колко хора имат опити за дърпане на пари от револютите, които  масово ползваме за тези неща, няма как да съм сигурен в нищо.

мен тази година ми преиздадоха 2 карти поради злонамерeни действия 🙂

Редактирано от Jorro
Връзка към мнение
преди 8 часа, iMari каза:

И аз да питам,както често сменяте IP има ли случай със злоупотреба с карта?Понякога използвам карти на мои близки и ще ми е много неудобно ако стана причина да им изпразнят картата.

 

Проксито си е един допълнителен слой, през който минават данните за плащане. В общия случай на безплатно прокси дори не знаете кой го контролира. Аз никога не съм плащал с карта през прокси, плащал съм с Пейпал, и от Пейпал веднага заподозряха опит за измама и ми блокираха акаунта 😃

По принцип данните се изпращат криптирани с висока степен на сигурност, но както всяко нещо, измислено от човека, стават и грешки, има списък с вече известни пробиви и кръпки за тези пробиви, само че дори при вас всичко да е запушено, нямаш представа как стоят нещата по цялата верига.

Общо взето бих казал, че е по-малко сигурно, отколкото директно. Докато банките (и Револют) са отзивчиви и действат в полза на клиента, единствено може да имаш някакви притеснения, но не финансови загуби...

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
11 hours ago, Tani said:

Само да ви напомня за viajar, защото днес ми даде отстъпка  28 евро за LUX,  а в момента  дава  още 10%  от rumbo.es

Гледам, че и там е с Viabuy Prepaid... А френското rumbo прави около 5€ отстъпка с Мастъркард дебит, обаче дава грешка при плащане. С различно от БГ IP опитвам.

Някакви идеи и плащане с Visa Debit, Visa Electron и Mastercard Debit?

Редактирано от aleksandrina
Връзка към мнение

Една камара опити направих в последният час и половина през nl.edreams със смяна на ip , имена, карти и т.н 🙂 Вече се поизморих и си лягам, но все пак с много зор за сега успях да взема 3 билета (3 от 4) еднопосочни на човек по 0.99 евро вместо 9.99 с 3 различни карти Visa Revolut и ми остава още един, за да имам отиването и връщането за двама, утре продължавам 🙂

  • Харесвам 9
  • Браво 2
Връзка към мнение

Както можеше да се очаква Ryan air бяха вдигнали цената от 9.99 на 18.55 евро 🙂 В крайна сметка взех последния билет за 102.49 NOK - 10.90 евро през bravofly.no със същата Maestro, която ползвах наскоро в същият сайт. Крайна сума за 4 билета - 14 евро.

  • Харесвам 19
  • Браво 6
Връзка към мнение
преди 4 часа, edbloom каза:

Както можеше да се очаква Ryan air бяха вдигнали цената от 9.99 на 18.55 евро 🙂 В крайна сметка взех последния билет за 102.49 NOK - 10.90 евро през bravofly.no със същата Maestro, която ползвах наскоро в същият сайт. Крайна сума за 4 билета - 14 евро.

Аз вчера също си поиграх с холандско-британската схема и си намерих двупосочен до Мадрид за 20 евро в края на февруари за дълъг уикенд, само се чудя още дали да го вземам 🤔

Връзка към мнение
преди 33 минути , VanIvanov каза:

Аз вчера също си поиграх с холандско-британската схема и си намерих двупосочен до Мадрид за 20 евро в края на февруари за дълъг уикенд, само се чудя още дали да го вземам 🤔

То да намериш е най-лесното, драмата почва като опиташ да ги платиш. 3те билета от nl.edreams ги получих в спама да кажа, внимавайте. И друго интересно - не е както схемата, която познаваме с някой случайно генериран мейл да си търсиш резервацията, а директно от Ryan получих известие с маршрута и pnr кода, което ми се случи за първи път 🙂

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Да, така е. И в мейла от Ryanair стои реалната цена на билета. 

Но пак трябва да се добавят в профила. 

Редактирано от aleksandrina
Връзка към мнение

То винаги като се вземат билети от посредници и после, като се вържат към профила в Раян там излиза реалната цена, която е в момента на покупката.

Връзка към мнение
преди 36 минути , vinidj каза:

Внимавайте по схемата Bravofly.Dk- Плащане с iCard карта - взе ми парите, а даде грешка и не направиха билет.

icard е добре да се ползва само за плащане в лева, защото има такса превалутиране

Връзка към мнение
преди 9 часа, cybersimo каза:

icard е добре да се ползва само за плащане в лева, защото има такса превалутиране

Да, знам го ползвам Leupay - ама имах неизпорзвана карта там и рекох да пробвам.1Евро се губи за да спечелиш 7-10Е оферта е въпреки това.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Преглеждайки темата отидох до заветната 107-ма страница от където започна всичко: дата 24.11.2017 по известна, като 'черен петък' и ме обзе една еуфория ама толкова голяма, колкото беше и тогава. Така ме замая, че успях да взема билети само за две дестинации на едната от които не отидох 😂 и сега гледам що народ що билети бе накупил, а аз къде съм блял 🤣, но тази година се подготвям с доста дестинации и цели 4 нови карти 🤣.

И в този ред на мисли се чудя това реално/умишлено ли бе намаление за 'черния петък' или някаква 'грешка'? Но каква да е таз грешка продължила почти три дена и то не само в един сайт ами няколко?! Дали и тази година може да очакваме нещо подобно?!

Връзка към мнение

ще има, как!  даже подочух вътрешно инфо, че няма да пуснат промоции за Барселона и Атина, специално за да не ги повтаряш за ен-ти път :i-m_so_happy:

  • Смея се 6
Връзка към мнение

Аа то промоция има няма не ме спира, но за там вече съм се запасил с билети стига толкова, последно една НГ в Атина и януари Барселона и повече repeat няма 😂

  • Смея се 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • terli
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.