Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 43 минути , vinidj каза:

А къде точно ги дава тези ваучери, видях, че пишеше някъде, но си правих билет без регистрация и не се сещам?!

Трябва да се регистрираш със същата поща, която си използвал когато си купувал билетите и като се логнеш в падащото меню ще ти излезе тази опция:

 

image.png.4a1190a341021dc48b07fb53c1764396.png

Редактирано от koliob
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Описаната схема в www.budgetair.lv работи малко по-добре при едновременно закупуване на два еднопосочни билета с един ваучер. В долния пример цената от официалния сайт на Ryanair (EUR 19.98) пада до EUR 6.44.

 

image.png.6ff3b6f921a4f0918221705ce7c3d6f8.png

Редактирано от koliob
  • Харесвам 7
  • Благодаря 2
  • Браво 6
Връзка към мнение
На 4.11.2018 г. в 12:57, koliob каза:

Ще ви обясня една малко по-сложна схема за намаление от едва около EUR 5 на билети за полети на Ryanair, но при тази суша и това е нещо.

1. Регистрирате се на www.budgetair.lv (или на някой друг сайт от фамилията). Идеята е да можете да си виждате ваучерите, които ще получите.

2. През www.budgetair.lv си купувате билети за двама души за някоя от датите, на които цените на SXF -> BLL или BLL -> SXF са по около EUR 2. Това се случва много често през последната година и не би трябвало да е проблем намирането на такава цена. След търсенето изписва обща цена EUR 0, но така или иначе ще вземе от картата при плащането EUR 1. Идеята на тази стъпка е да се получи ваучер от EUR 7.5, който да се използва за истинската покупка.

3. През www.budgetair.lv си купувате билет за 1 пътник, като използвате получения по т.2 ваучер. Тъй като www.budgetair.lv завишава цените на Ryanair с малко над EUR 1, а и разходът за ваучера е още EUR 1, то и крайната цена е с около EUR 5 по-ниска.

Хубавото е, че това може да се повтаря многократно, ако на някой изобщо му се занимава за толкова малко намаление.

Схемата работи, дават ваучерите с валидност 1 година от 7.50Евро.

Само не знам дали може при една резервация да се ползват 2 ваучера примерно?

Тия полети Берлин-Билунд ще ги напълним с Българи и никой няма да пътува накрая, ще се чудят какво става. 🙂

През Bravofly.Dk отново е активна офертата и намаленията потвърждавам.

  • Харесвам 5
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 17 минути , Alexander каза:

И аз купх три пъти и имам 3 ваучера, всичко минава.

Започнаха да издават ваучери и при покупки, при които е използван друг ваучер.

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 20 минути , cybersimo каза:

напълнихме самолета

... все още има и друг..., за следващата сряда. 🙂

 

 

199.png.13931efe041b0c998fbe400394d74466.png

 

Тренировка за черния петък. :biggrin:

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 3
  • Смея се 3
Връзка към мнение

Някаква идея, защо не мога да стигна до купуване? Намира ми ги полетите, но не ми дава да продължа.

                           Oops, something has gone wrong. Try reloading the page 

Връзка към мнение

Още един вариант Мадрид - Майорка за 2,48 евро през януари.

П.П.Обаче при опит за покупка ги зарежда на 13,40евро,поне при мен.

Редактирано от Мари Николова
Връзка към мнение
Катя мравката

От budgetair пишат че при cancel на полет има такса 55 евра от отказалия се. Това само ако си се чекирал ли важи или може да има изненади? Защото като всеки много пъти съм се отказвала от билети без последствия.

Връзка към мнение
преди 1 час, Катя мравката каза:

От budgetair пишат че при cancel на полет има такса 55 евра от отказалия се. Това само ако си се чекирал ли важи или може да има изненади? Защото като всеки много пъти съм се отказвала от билети без последствия.

И аз го прочетох това, ама да видим.

Връзка към мнение
преди 5 часа, Катя мравката каза:

От budgetair пишат че при cancel на полет има такса 55 евра от отказалия се. Това само ако си се чекирал ли важи или може да има изненади? Защото като всеки много пъти съм се отказвала от билети без последствия.

това е ако откажеш полета и си искаш парите обратно, не ако просто не отидеш

по принцип няма значение дали си се чекирал

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Още една възможност за малки намаления през ирландския Lastminute:

https://secure.lastminute.ie/booking/flight/52B781E68E6C19E00297DD6A4385938C38926F048FE5034D894AF82DAFD505AF

Натискате Back и си избирате полет. Плащането е с VISA Credit, стига само да разпознае картата като такава.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, Ivko каза:

А защо цитирате едни и същи дестинации /Билунд-Берлин/? Само за тях ли важи тази схема или просто те са на тази цена?

заради цената от 2 евро

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Но наистина е интересно как за един цената е по-висока от 2 евро, а при двама е 0 при мен, но като цяло май този сайт дава отсъпки поне за двама

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение
Катя мравката
преди 14 часа, neuromancer каза:

това е ако откажеш полета и си искаш парите обратно, не ако просто не отидеш

по принцип няма значение дали си се чекирал

Благодаря Ви както и на koliob. Това е нещо като промените които Райън прави безплатно до 24  часа доколкото разбирам.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • aleks_s
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.