Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 5 часа, Vanko каза:

актуални сайтове за отстъпки на полети на Ryanair?
Налични карти : Visa Debit
                               Mastercard Credit
                               Visa Entropay

Видях ,че jetcost (чилийската и бразилската версия) дават активно отстъпки от около 8-10Е за полети на Ryanair, но с Diners.

 В аржентинския джеткост по гореописаната схема с повторно търсене в идриймс даде брутална отстъпка - полет,който при Раян е 15 евро,там излезе около 5 лева с Visa Entropay.Но при повторно търсене цената се вдигна много.Ако някой има късмет да пише после🙂

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
1 minute ago, Мари Николова said:

 В аржентинския джеткост по гореописаната схема с повторно търсене в идриймс даде брутална отстъпка - полет,който при Раян е 15 евро,там излезе около 5 лева с Visa Entropay.Но при повторно търсене цената се вдигна много.Ако някой има късмет да пише после🙂

 

 

Не остана вече начин за зареждане на Entropay - така, че тази възможност вече не е опция ....

Връзка към коментар
12 minutes ago, Jorro said:

Има ли някъде отстъпка с Виза дебит или виза електрон, че трябва да купя по един билет билет на бг ер и на раянер?

На Bg Air с Visa Electron- opodo.at обаче с друго (не БГ) IP.

Грешка- с Visa Credit. 

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Rumbo.es функционира все още и то чудесно - току-що купих последните 3 еднопосочни билета, които ми трябваха.

Вътрешен полет на Pegasus AYT  - SAW от 25 евро на човек в сайта на компанията за 14,28 ! Общо спестени: 32,16 евро.

Сваля повече при търсене на еднопосочен, двама пътуващи.Плащане с Revolut, коèто бе разпозната като Master card debit Viabuy, италианско IP.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 10 часа, aleks_s каза:

Rumbo.es функционира все още и то чудесно - току-що купих последните 3 еднопосочни билета, които ми трябваха.

Вътрешен полет на Pegasus AYT  - SAW от 25 евро на човек в сайта на компанията за 14,28 ! Общо спестени: 32,16 евро.

Сваля повече при търсене на еднопосочен, двама пътуващи.Плащане с Revolut, коèто бе разпозната като Master card debit Viabuy, италианско IP.

Rumbo.es разпознава и Phyre като Master card debit Viabuy ( БГ IP)

 

София Венеция и обратно - 08-11 март  - 44 евро за двама ( купувани еднопосочни за двама. едната посока с Revolut , другата с Phyre)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искам да благодаря на @koliob за споделянето на хак-а с австралийския jetcost. 

 

Закупих с MC Phyre 2 билета (едновременно, от 2 различни устройства) на Aegean (Skiathos - Sofia) за 141 австралийски долара общо. Редовната цена на сайта беше около 152 евро или намаление от около 60 евро. Потвържденията получих след около 5 минути. 

 

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Проверявайте си редовно полетите в самия сайт на Aegean, че тия посредници нямат навика да пускат имейли поне не навреме с всякакви промени. Имам 4 полета с тях за септември и на два от тях промениха часовете вчера и случайно видях, като си преглеждах резервациите, а единия ми е свързващ.

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

При текущата промоция на Aegean много добри цени излизат и по схемите:

www.jetcost.nl -> nl.edreams.com

www.jetcost.nl -> www.opodo.nl

Плащането е с VISA Credit и е ограничено, но добри цени, особено когато са от порядъка на EUR 10 се получават и с всички останали карти (+ Paypal при Edreams) без никакви ограничения.

image.png.539a717216b814d772bcf210ab8f3191.png

  • Харесвам 12
  • Браво 1
Връзка към коментар

viajar.com, който е испански сайт

дава/работи подобно по схемата на rumbo.es със отсъпките относно вид на полетите и брой билети на една резервация като за някой полети сваля до 50% от реалната цена, но пак трябва малко да си поиграете, че с различни компании и дестинации е различно. Отстъпките отново са с Mastercard Viabuy.

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Амбицирах се да намеря най-изгодните билети зa

София-Амстердам 10 май

На сайта на Transavia – 35 евро

Това, до което аз достигнах е:

  1. Jetcost.cl->edreams                            CLP$ 15815  (~21.50 Евро)          Kарта - Visa Debit                                                                     Българско IP

  2. Rumbo.es                                                                       22.30 евро            Карта -  Mastercard Viabuy                                                    Италианско IP

  3. Jetcost.com.au->opodo/edreams    36/37 Австр. $     (~23 евро)        Картата е Mastercard (Revolut не става, Phyre – OK )      Българско IP

Ще съм благодарен за други идеи.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 1 минута , Vyara каза:

Аз се опитвам да намаля билет от Ларнака до София на 14.06. и не се получава с нито една схема. Цената е като в сайта на Уиз или по-висока.

По принцип на Wizz билетите мнооого трудно се свалят под тези от сайта им с WDC, а и да се свалят, обикновено е толкова малко, че ни се заслужава да се "гърмят патроните" и да се блокира карта за три месеца. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 45 минути , Vyara каза:

Аз се опитвам да намаля билет от Ларнака до София на 14.06. и не се получава с нито една схема. Цената е като в сайта на Уиз или по-висока.

jetcost.cl - edreams дава също добра отстъпка на Уиз полети.

Връзка към коментар

Здравей, Мари, мерси за отговора. Аз преди да пусна мнение винаги преглеждам и пробвам вариантите в последните 3-4 страници. Така и сега. На сайта на Уиз билета е 68 лева с клуба, а в перуанския джеткост излиза 151 СОЛ, което видях че се равнява на 78 лева. 

Връзка към коментар
преди 2 минути , Vyara каза:

Здравей, Мари, мерси за отговора. Аз преди да пусна мнение винаги преглеждам и пробвам вариантите в последните 3-4 страници. Така и сега. На сайта на Уиз билета е 68 лева с клуба, а в перуанския джеткост излиза 151 СОЛ, което видях че се равнява на 78 лева. 

Ако имаш WDC минаването през сайтовете се обезсмисля.Както е отговорил и Фичо,рядко можеш да намериш по-ниска цена.В случая  с горният пример предимството е,че най-евтините билетите по 19,99лв за които WDC не дава отстъпка излизат към 7лв.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 7 часа, ven62 каза:

Амбицирах се да намеря най-изгодните билети зa

София-Амстердам 10 май

На сайта на Transavia – 35 евро

Това, до което аз достигнах е:

  1. Jetcost.cl->edreams                            CLP$ 15815  (~21.50 Евро)          Kарта - Visa Debit                                                                     Българско IP

  2. Rumbo.es                                                                       22.30 евро            Карта -  Mastercard Viabuy                                                    Италианско IP

  3. Jetcost.com.au->opodo/edreams    36/37 Австр. $     (~23 евро)        Картата е Mastercard (Revolut не става, Phyre – OK )      Българско IP

Ще съм благодарен за други идеи.

Въртях и аз тази схема точно за същия полет на Transavia за тази дата и по-добра отстъпка от тези не можах да достигна.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 часа, ven62 каза:

Амбицирах се да намеря най-изгодните билети зa

София-Амстердам 10 май

На сайта на Transavia – 35 евро

преди 25 минути , Pepi Popova каза:

Въртях и аз тази схема точно за същия полет на Transavia за тази дата и по-добра отстъпка от тези не можах да достигна.

 

 

Понякога се постигат по-ниски цени при различен брой пътници. В случая rumbo.es ми даде цена 20 евро за този полет, но за двама.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , ДиянаВ каза:

Аз пък искам rumbo.es да ми даде по-ниска цена за двама, но не дава😁. За друг полет. Няма угодия.

Weg.de и плащане с MCdebit ми намали билети за двама, отиване и връщане с общо 24 евро. Ryanair - София -Милано. По 6 евро намаление даваше и на единичен и еднопосочен билет.

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
1 hour ago, Ledda said:

Weg.de и плащане с MCdebit ми намали билети за двама, отиване и връщане с общо 24 евро. Ryanair - София -Милано. По 6 евро намаление даваше и на единичен и еднопосочен билет.

С какво IP? Благодаря!

Връзка към коментар

През ирландският Jetcost, билет на БЕър София-Лисабон, с намаление 22 евро, вчера се възползвах. Мастъркард кредит, но мисля, че няма разлика.

 

Хубаво намаление има и през rumbo.es, но аз нямам действаща  Mastercard VIABUY.

 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.