Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

На 20.02.2019 г. в 11:40, funny каза:

 Rumbo.es разпознава и Phyre като Master card debit Viabuy ( БГ IP)

  

София Венеция и обратно - 08-11 март  - 44 евро за двама ( купувани еднопосочни за двама. едната посока с Revolut , другата с Phyre)

А колко пъти може да се ползва една карта?

Връзка към коментар

Опитвам се да купя билети за 2-ма на трансавия София-Амстердам, но така и не успявам. Датите са 13.05-22.05

Пробвах през jetcost.at с 3 различни дайнърс карти и ми даваше грешка при плащането, да съм проверял данните.

Пробвах през jetcost.cl с виза дебит на ДСК, но и там ми даде грешка, че плащането не може да бъде обработено и ми вдигна цените. 

Някой може ли да помогне с идея? Пробвах смяна на IP , но не се получи. Иначе главно с БГ айпи пробвам.

Имам mastercard debit , master card credit (diners) , diners и visa debit.

Най-добрата цена се получава през чилийската версия с еднопосочни билети (по двама пътника в посока) . 

Връзка към коментар
37 minutes ago, aleksandrina said:

 

 

Toзи вариант го пазя за в много краен случаи, защото цените не са толкова добри.

 

Сега пробвах през rumbo.es с Curve, която ми я разпозна като Viabuy , но и там накрая ми даде грешка като при другите варианти :

Съжаляваме да Ви информираме, че възникна грешка и транзакцията не е завършена. Моля, проверете дали данните са правилни и опитайте отново.

 

Неразбирам какво толкова бъркам :X

Връзка към коментар
преди 1 час, Jorro каза:

Опитвам се да купя билети за 2-ма на трансавия София-Амстердам, но така и не успявам. Датите са 13.05-22.05

Пробвах през jetcost.at с 3 различни дайнърс карти и ми даваше грешка при плащането, да съм проверял данните.

Пробвах през jetcost.cl с виза дебит на ДСК, но и там ми даде грешка, че плащането не може да бъде обработено и ми вдигна цените. 

Някой може ли да помогне с идея? Пробвах смяна на IP , но не се получи. Иначе главно с БГ айпи пробвам.

Имам mastercard debit , master card credit (diners) , diners и visa debit.

Най-добрата цена се получава през чилийската версия с еднопосочни билети (по двама пътника в посока) . 

 

Връзка към коментар

Да се похваля най-накрая пробих системата !!!! 😄

 

Купих билетите през jetcost.cl за 1 човек и viajar.com за 2-ма .

Равносметката :

Купен билет за 1 човек  София-Амстердам и Амстердам София по отделно през jetcost.cl-edreams = 75.95 eвро общо при цена 105 euro  в сайта на Transavia.  Платени с visa debit на ДСК.  

Купени билети за 2-ма по същия маршрут отново поотделно в една посока за 2-ма човека наведнъж през viajar.com - общо 146,05 или 73,023 евро на човек отново при  цена 105 евро на сайта.

Общо спестени: 93 евро за 3-ма човека ( 31 евро на човек) . 

Интересен факт: карта marstercard debit на Общинска банка я разпозна като Mastercard Viabuy . 

Мина 2 пъти през 10 м .Потвърждения получих почти незабавно включително и такива от transavia за резервациите през edreams 

Макар да загубих цял следобед се чувствам удовлетворен. 

 

Редактирано от Jorro
  • Харесвам 11
  • Браво 1
Връзка към коментар
On 2/18/2019 at 2:48 PM, georgebg said:

Не остана вече начин за зареждане на Entropay - така, че тази възможност вече не е опция .... 

Вероятно е твърде късно. Отговорът е: paysend.com
Прехвърлете $, където номерът на дестинацията е номера на картата.

Връзка към коментар
преди 18 часа, funny каза:

По веднъж. Аз за това съм написала че в едната посока ползвах единия вид, в другата - другия.

Тествах. 

 

Купих през Rumbo.es s Phyre (виртуална) - намали ми STN-SOF от 50 евро на 34 евро. 

След това реших, че втори път няма да мине и си свалих Револют и лошото е, че ми даде Visa виртуална... И следователно не я разпозна като Viabuy. Реших да пробвам пак да си заредя Phyre и втория път си мина без никакъв проблем. Цената на сайта беше 23 евро, аз го купих за 11.49. 

 

Първият път купих през Chrome, втория път през Safari. И двата в инкогнито режим. Така че картата си минава и два пъти 🙂 Няма да тествам трети засега. Смених само имейла. 

Редактирано от Loverboy
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
20 minutes ago, Loverboy said:

Тествах. 

 

Купих през Rumbo.es s Phyre (виртуална) - намали ми STN-SOF от 50 евро на 34 евро. 

След това реших, че втори път няма да мине и си свалих Револют и лошото е, че ми даде Visa виртуална... И следователно не я разпозна като Viabuy. Реших да пробвам пак да си заредя Phyre и втория път си мина без никакъв проблем. Цената на сайта беше 23 евро, аз го купих за 11.49. 

 

Първият път купих през Chrome, втория път през Safari. И двата в инкогнито режим. Така че картата си минава и два пъти 🙂 Няма да тествам трети засега. Смених само имейла. 

Революта не минава като Viabuy.  Досега не е имало виртуална мастър кард само Виза. Мастър кард имаше по едно време за физическа, но сега и тя е виза.

До момента са известни следните типове карти, които се разпознават като такива:

DSK WIZZ air Mastercard

Phyre Master card debit

Transferwise mastercard debit

Curve

Mastercard debit на Общинска банка.

Entropay, но вече не мoгат да се зареждат и създават такива карти....

 

Някой, ако се сеща друга карта да допълним списъка.

 

Връзка към коментар
преди 8 минути , Jorro каза:

Революта не минава като Viabuy.  Досега не е имало виртуална мастър кард само Виза. Мастър кард имаше по едно време за физическа, но сега и тя е виза.

Някой, ако се сеща друга карта да допълним списъка.

 

Имам Револют Мастър Кард физическа - минава

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 20.02.2019 г. в 12:40, funny каза:

Rumbo.es разпознава и Phyre като Master card debit Viabuy ( БГ IP)

 

София Венеция и обратно - 08-11 март  - 44 евро за двама ( купувани еднопосочни за двама. едната посока с Revolut , другата с Phyre)

Точно преди да го публикувам платих тези билети в едната посока с Революта

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, Jorro каза:

Революта не минава като Viabuy.  Досега не е имало виртуална мастър кард само Виза. Мастър кард имаше по едно време за физическа, но сега и тя е виза.

До момента са известни следните типове карти, които се разпознават като такива:

DSK WIZZ air Mastercard

Phyre Master card debit

Transferwise mastercard debit

Curve

Mastercard debit на Общинска банка.

Entropay, но вече не мoгат да се зареждат и създават такива карти....

 

Някой, ако се сеща друга карта да допълним списъка.

 

Mastercard debit на SGEB в jetcost.com.au

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
11 minutes ago, stanimir said:

 

Jetcost.com.au>Opodo

Отстъпка 35 € за еднопосочни полети на Аegean с MC Transferwise разпозната като MC Debit. 

 

Българските MC Debit ми ги разпознава като кредитни и отстъпката не минава. 

А кредитната MC на Дайнърс/Evolve я разпознава като MC debit, в другата тема съм писал 🙂 и май това са трите, с тази на Експресбанк, които вървят 🙂 

Връзка към коментар
Преди 1 час, stanimir каза:

 

Jetcost.com.au>Opodo

Отстъпка 35 € за еднопосочни полети на Аegean с MC Transferwise разпозната като MC Debit. 

Картите на Phyre също се разпознават, като такива.

Преди 1 час, Яничка каза:

Имаме едно Маестро с валидност до края на месеца. Остана ли някъде, където да минава?

Не съм срещал скоро остъпки с тази карта от миналата година, когато си извадих още една тогава и сега имам две, а преди време доста вървяха тези карти даже и през rumbo-вете, но нещо явно вече не е актуална.

Връзка към коментар

kayak.de ------  www.opodo.de дава отстъпка на двупосочен билет за един човек 13 евро за полет на Ryanair

Ако не сработва опитайте достъп през urlaubspiraten.de  към kayak.de

Няма изискване за карта.

image.png.98d2df11bd4bfc5265a3cb3f592d2d87.png

image.png.5f5840dec7d8078388c5bedbe5ca8f9e.png

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

Тъй като очевидно Испания вече се вдигна като цена, а току що резервирах на премливо, в случай, че някой му се разхожда:

24 май, следобяд, 21 евро - edreаms- dsk wizz - София-Мадрид, Раян
28 май, вечер, 29 евро - wizz сайта - Мадрид - София

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 18 часа, Таньо каза:

kayak.de ------  www.opodo.de дава отстъпка на двупосочен билет за един човек 13 евро за полет на Ryanair

Ако не сработва опитайте достъп през urlaubspiraten.de  към kayak.de

Няма изискване за карта.

image.png.98d2df11bd4bfc5265a3cb3f592d2d87.png

image.png.5f5840dec7d8078388c5bedbe5ca8f9e.png

 

някой успя ли да намали полет от София, пробвах с Ханя и цената е като на сайта...?

Връзка към коментар
На 27.02.2019 г. в 14:16, Таньо каза:

kayak.de ------  www.opodo.de дава отстъпка на двупосочен билет за един човек 13 евро за полет на Ryanair

Ако не сработва опитайте достъп през urlaubspiraten.de  към kayak.de

Няма изискване за карта.

image.png.98d2df11bd4bfc5265a3cb3f592d2d87.png

image.png.5f5840dec7d8078388c5bedbe5ca8f9e.png

Намаля ми цената, но иска карта: 

  • viabuy prepaid mastercard
  • visa entropay
Връзка към коментар
преди 12 часа, Myraya каза:

Намаля ми цената, но иска карта: 

  • viabuy prepaid mastercard
  • visa entropay

На първия скрийншот се вижда, че няма изискване за определена карта, но промените при тези промоции са динамични и някога са валидни няколко дни, а не рядко и само за няколко билета за определена дестинация.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не мога да купя самолетни билети от bravofly.at с Diners. Разпознава картата, но след това пише, че има грешка при плащането и до там. Дали има друг сайт, в който да мога да използвам отстъпка с Diners?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.