Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Георги Матеев

 

При еднопосочно търсене тези опции се скриват, затова трябва да се избере rumbo преди да се тикне еднопосочно.
rumbo.es излиза в нов прозорец. В текущия дава цени на eDreams, които са още по-ниски, но предполагам, че сайта има такса (не съм купувала от eDreams).
Моето еднопосочно търсене в rumbo.es излезе 85 евро, в еDreams - 74.50, в rumbo.es през еDreams - 81.

 

Цените в eDreams въобще не ги гледай - не са реални защото са валидни само при плащане с някаква измислена тяхна карта. Ако избереш друг тип карта цената става по-висока от тази на Rumbo.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Една молба. Вчера исках да купя билет през edreams.it -> volagratis.it защото там дава по-ниска цена от Rumbo, но Volagratis поискаха плащане с карта Visa Entropay, а не както досега с Maestro.

 

Може ли някой да симулира покупка и да провери дали се иска Visa Entropay или Maestro? Възможно е Volagratis да ми гледа сегашното испанско IP и затова да иска друг вид карта.

В момента отстъпката на edreams.it -> volagratis.it е с карта Visa Entropay.

На 20 и 21 май 2015 отстъпката важеше само за Visa Vueling.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Един приятен ъпгрейд на схемата с rumbo.es за постигане на още по-ниска цена.

 

Ако търсенето мине през edreams.es (и допълнително се избере Rumbo) - тогава Rumbo дава още по-голяма отстъпка от 28 евро. Плащането пак е с Maestro.

В момента отстъпката е 34 евро с Маестро :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Георги Матеев

В момента отстъпката е 34 евро с Маестро :)

 

Идеално, най-накрая малко по-тънка схема от италианския edreams и volagratis. Отивам да злоупотребявам :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

В едреамс избираш rumbo на началната страница, под избора на датите за полетите, и като се отвори нов прозорец -  там плащаш с маестро.

Връзка към коментар

В едреамс избираш rumbo на началната страница, под избора на датите за полетите, и като се отвори нов прозорец -  там плащаш с маестро.

Това не беше ли схемата с vologratis, а в rumbo - с директно влизане?

Връзка към коментар

Не, това е развитие на откритието на Матеев - през http://edreams.es

да като ми отвори румбо ми дава около 24 евро отстъпка,а edreams.es ми дава 35 евро но само с dinners card,има ли някъде за маестро където аз явно не виждам

Връзка към коментар

Днес взех билети през схемата edreams и препратка към rumbo, свали 30евро, (само през румбо беше 22евр) на човек за двупосочен, а аз купих за 4 човека, та 120евро надолу. Полета е на easyjet. Прави ми впечатление, че при различни компании, намалението е различно. Сефтосах картата на ПИБ, а междувременно поръчах и за жена ми. Служителката се чудеше за какво ни са, като имаме Master card,  (с Маестрото им) има комисионни дори за теглене от техните банкомати. Казах й, че са ни много ценни и ги ползваме за други неща.

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Апропо - вчера установих още нещо - при покупка на билети за Wizz пред Rumbo, се оказа че определената седалка е на един от първите 10 реда, които по-принцип, ако ги избираш нарочно, струват 10лв допълнително.
Но може би това се дължи на обстоятелството, че понеже полетът е сравнително скоро (юли месец) и обикновените места вече са свършили.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не се ли вижда кои места са вече заети?

В процеса на резервация - не. Но ако искаш да си промениш мястото - там трябва да се вижда.

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Моля за помощ! Полет Милано/Бергамо - Севиля дата 26.08 - 3 души. Моля пробвайте каква цена ви излиза. Нещо не се справям, не ме излиза например отметка за румбо в едриймс. Благодаря!

Връзка към коментар

Моля за помощ! Полет Милано/Бергамо - Севиля дата 26.08 - 3 души. Моля пробвайте каква цена ви излиза. Нещо не се справям, не ме излиза например отметка за румбо в едриймс. Благодаря!

Изчисти кеша и пробвай пак

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да му се не види! Изчистих, метох :) , е, не ми излиза това поле с отметките! И на другия комп от мрежата пробвах - не  излиза. Вчера си беше както на скрийнна на macf1an. 

Редактирано от clete
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.