Прескочи до съдържание

Тема за рок/блус музика и производни - класически рок, арт, прог, хард, хеви, метъл, ню-уейв, алтърнатив...


Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...

 

Поздрави и от един новак :)

С леко зачервени бузки си признавам, че това име не ми говореше нищо до преди няколко дни, а бяха на Вакен миналата седмица, но съвпадаха с нещо, което исках да гледам ... сега малко съжалявам, че не им отделих поне 20-30 мин.  :blush:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да ти кажа честно, дори и да се върнат, няма кой да върне групата от най-силните им години между 1984-та и 1992-ра. В момента Джон е карикатура на себе си, а липсата на Самбора е ушеизвадна. Вярно че може и по-лошо да е...примерно Аксел Роуз, ама все пак...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз пък ги харесвам и сега,  гледах ги и в Букурещ и след това в София, ами много ми харесват концертите им.  А Джон си е на ниво според мен. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 липсата на Самбора е ушеизвадна. 

Тук си абсолютно прав - чувам липсващия глас на Ричи - красив и толкова различен от на Джон, но допълващи се двата

 

гледах ги и в Букурещ и след това в София

Мисля, че предното турне - с концерта в Букурещ беше последното силно. И аз ги гледах - Джон не изпя дори 1 единствена фалшива нота.

 

Инак песента е от онези,  за които казвам `става!`, само толкова.

Някак не очаквам онзи позитивен заряд от предните албуми, тоталния кеф от всяка песен. Но ще видим, де :)

Редактирано от Niceday
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз ги слушах най-много в периода около These Days и Crash, последните им албуми ги преслушвам, приятни са. Та с толкова фенство не  ми прави впечатление дали са с Ричи или без. На концертите отидох, ей така, без много очаквания, но концертът в Букурещ беше размазващ. В София също много ми хареса, но така преполовен концерт няма как да остави супер спомени, то винаги най-яките песни са накрая.

Джон е добър фронтмен. Нямам забележки (освен че не си пие противоалергичните овреме).

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Слушам ги от 30 години, много. Джон е страхотевичен фронтмен и доскоро безупречен певец на живо. На запис всички са добри.

Миналата седмица бях на закриващия турнето концерт на Мейдън във Вакен. И докато слушах и гледах Брус Дикинсън се сетих и за Джон - взеха да остаряват, трупат се здравословни и други проблеми, а феновете са безкомпромисно критични... Отчитам всичко това, става ми тъжно, но истината е, че продължавам да ги `чувам` на старите песни като в най-добрите им години.

Хубав си беше концертът в София - повечето групи винаги пеят по час и половина. Бях най-отпред, виждах лицето на Джон и недоумявах какво се случва, но хич не беше добре почти от самото начало. И все пак остана докато можа. Профи!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Ясно, няма агрономи в този форум!

Остава да кажете, че никой от вас не е ползвал селскостопански плуг или редосеялка?

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Еййй,тия Ред Хот продължават да са си чисто луди :),как не се счупиха не знам.Концерта много як,пубера страшно доволен :) и аз също.Унгарската публика много се раздаде,още от началото всички бяха прави и не седнаха до края.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Брей, това за унгарската публика много ме изненада! Явно зависи от самия концерт. Помня, че на "Стената" на Уотърс, влязохме на стадиона един час преди началото. Въобще не съм се бутал да бъда на оградата, а бяхме с билети FOS. Въпреки това намерихме място на самата ограда. След около десетина минути се усетих, че нещо не е наред и сме твърде далече от сцената. И тогава осъзнах, че сме влезли в зоната зад FOS. Много странна ситуация! Резултатът - 45 минути преди началото реално нахълтахме във FOS зоната и застанахме на оградата пред самата сцена. После Роджър излезе и май само ние му се радвахме отпред. Пълна апатия от маджарите. Той го забеляза и периодично идваше да се закача с нас за кеф на жена ми...

 

post-53-0-64750700-1472801010_thumb.jpg

 

post-53-0-24503900-1472800955_thumb.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

 

Това май е същата изложба като тази в Милано, която пропадна. Дано да имам шанс да я видя. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

. Дано да имам шанс да я видя. 

О, аз задължително ще отида, то сега Лондон с тая битка Ryan-Wizz вече стана съвсем достъпен  :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

В Милано не беше ли изложбата на Джерълд Скарф?

 

Не всъщност, проверих и точно тази, която сега ще е в Лондон е била планирана за Милано. Ама тогава имаха някакви логистични проблеми, от рода на как да закарат камъняците от Division Bell и в крайна сметка пропадна. Грандоманско точно по флойдистки. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

От днес стартира продажбата на билети за турнето на Green Day 2017 в Европа,за тези които имат фен регистрация.А от 09.09 ги пускат за свободна продажба.Аз се сдобих с билети за концерта им в Милано на 14.01.2017 г. :) :)

Пубера ще се побърка от кеф :) :)

Връзка към мнение

От днес стартира продажбата на билети за турнето на Green Day 2017 в Европа,за тези които имат фен регистрация.А от 09.09 ги пускат за свободна продажба.Аз се сдобих с билети за концерта им в Милано на 14.01.2017 г. :) :)

Пубера ще се побърка от кеф :) :)

Абе не е само за пубер(к)и :) Макар и напоследък да копат определено в тази посока. Бил съм им на живо на концерт, наистина се раздават и добро шоу правят, с кеф бих отишъл пак, ако се завъртят и по нашите ширини. Ще го видим новия албум...

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.