Прескочи до съдържание

Тема за рок/блус музика и производни - класически рок, арт, прог, хард, хеви, метъл, ню-уейв, алтърнатив...


Препоръчани мнения

Branko,

аз и мъжът ми вече имаме билети General Entrance 2 и ще се радвам да си правим компания на концерта на Фил.

Все се още не се познаваме лично, но вярвам, че скоро може да поправим този пропуск - защо не на някоя магеланска сбирка, въпреки че все още не съм се престрашила да присъствам на такава :)

Взех General Entrance 2 и за мен  :) 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ние с булката началото на декември сме се засилили да ходим до Франкфурт да гледаме любимите ни Alter Bridge.

Майлс Кенеди два пъти го гледахме със Слаш тук, ама като пусто не иска да дойде и с Alter Bridge и решихме ние да си харесаме някъде от европейското турне и се спряхме на Франкфурт...

 

Може би по-добро решение щеше да е Мюнхен, но там ще е в някакво голямо хале, което не ни хареса като идея. Във Франкфурт сме в доста добре изглеждаща и не много голяма като размери зала, така че може би не само аз (щото съм близо 2 метра нали) ще виждам. То това ни е основен критерий при избор на правостоящи места - да не е много голямо (седящите бяха свършили за нула време).

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...

U2 на турне тая година по повод 30 годишнината на Joshua tree, вероятно ще е по стадиони и фестивали, но нищо потвърдено към момента

 

15940790_10155641773208475_2688634789284

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Предполага се, че турнето ще започне с американски лег тази година и едва през 2018-та ще се пренесе в Европа...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

О да, следя темата внимателно в U2 форумите. За Европа слуховете ще са само няколко града през юли 2017, вероятно с по 2 концерта на град. Споменва се за Дъблин, Лондон, Париж, Берлин, Амстердам, Барселона, Рим. Само стадиони, естествено най-големите.

 

Утре ще го обявят турнето.

Редактирано от Spqr
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

От тези слухове най-привлекателни от наша гледна точка са 15-ти и 16-ти юли на "Олимпико" в Рим, но аз продължавам да се съмнявам, че ще решат през месец да прескачат от САЩ в Европа. Освен, разбира се, ако този път не са решили да излязат със семпла сцена, която не изисква прекалено сложна и скъпа логистика. Звучи логично, като се има предвид завръщането към "The Joshua Tree", но от друга страна дори оригиналното турне преди 30 години беше със сериозни за времето си мащаби...

Връзка към мнение

Тази година ще са и в Европа, потвърдено е участието на  Bonnaroo festival през юни в Манчестър.

Ако постерът за Роуз Боул не е фенмейд, вероятно ще пуснат набързо албума до седмица две и след това и билетите. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Предполагам, че фестивалните участия ще са част от турнето.

 

На постера за Роуз Боул е посочена дата за пускане на билетите 17 януари, а се очаква и  да издадат албум, което обикновено правят дни преди да обявят турне.  

Връзка към мнение

Албумът ще бъде издаден през есента, отново според слуховете. А това изненадващо турне го правят като компенсация към Live Nation заради неосъщественото миналогишно турне. Може би помните, че U2 отложиха турнето в последния момент. 

 

Догадки. Официално може всякак да оповестят причината за турнето. 

Връзка към мнение

Всяка песен! Каква ли ще е сцената?

 

Stadio Olimpico е мястото.

 

Последният концерт бяха направили хореография на Still haven't found... А сега какво ще е?

 

https://youtu.be/gVUf1bs81cI?t=30s

Връзка към мнение

С неудоволствие си поднових членството, защото дори и с него въобще не съм сигурен дали вдругиден ще успеем да се преборим на pre-sale. Този път заявките ще бъдат чудовищни!

Връзка към мнение

Предполагам, че се очаква по-слаб интерес, защото турнето явно ще е без нов  албум, знам ли?

 

Сцената

 

ca85848a2a95b93ec81e06cfbd0ff669.jpg


Цените за Лондон: правостоящи - £78.25 и седалки от £40.30 до £187.00

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Предполагам, че се очаква по-слаб интерес, защото турнето явно ще е без нов  албум, знам ли?

 

 

 

По-слаб интерес? Без нов албум? Човече, наясно ли си какво означава The Joshua Tree за феновете на U2? Още помня 1987-а като годината на U2. Ако вземат и вмъкнат любимата ми Bad в сетлиста, мога спокойно да приключа с U2 завинаги. Ако не сте членове и наистина имате желание да имате поне 50% шанс да се сдобиете с билети, ви съветвам да жертвате 50 USD още сега...

Връзка към мнение

Манчестър 

U2: The Joshua Tree Tour 2017 kicks off in Vancouver on 12th May for a run of dates across North America, and includes U2’s first ever U.S. festival headline appearance at the Bonnaroo Music & Arts Festival.

 

The tour then moves to Europe with the first stop in London on 8th July, finishing up in Brussels on 1st August and taking in their hometown show in Croke Park on 22nd July.

JUNE 8-11, 2017 · MANCHESTER, TN

да не е в Тенеси тоя Манчестър ;)

Редактирано от Branko
Връзка към мнение

През юни са в САЩ, няма как да е в Европа. Не разбирам защо държиш на фестивално участие? U2 са група,която трябва да се гледа в самостоятелен концерт с пълен сетлист и съответната сцена...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.