Прескочи до съдържание

Тема за рок/блус музика и производни - класически рок, арт, прог, хард, хеви, метъл, ню-уейв, алтърнатив...


Препоръчани мнения

По-слаб интерес? Без нов албум? Човече, наясно ли си какво означава The Joshua Tree за феновете на U2? Още помня 1987-а като годината на U2. Ако вземат и вмъкнат любимата ми Bad в сетлиста, мога спокойно да приключа с U2 завинаги. Ако не сте членове и наистина имате желание да имате поне 50% шанс да се сдобиете с билети, ви съветвам да жертвате 50 USD още сега...

 

Така е, но стадиони не се пълнят само с хард кор фенове все пак

U2: The Joshua Tree Tour 2017 kicks off in Vancouver on 12th May for a run of dates across North America, and includes U2’s first ever U.S. festival headline appearance at the Bonnaroo Music & Arts Festival.

 

The tour then moves to Europe with the first stop in London on 8th July, finishing up in Brussels on 1st August and taking in their hometown show in Croke Park on 22nd July.

JUNE 8-11, 2017 · MANCHESTER, TN

да не е в Тенеси тоя Манчестър ;)

 

Явно е този Манчестър, да, тези пък хамериканци не могат ли да си измислят имена на градове без да крадат

Цените за терен ако имате информация, пуснате ги в темата.

 

По-горе пуснах за УК, вероятно около 90 евра за останалите дати

Връзка към мнение

През юни са в САЩ, няма как да е в Европа. Не разбирам защо държиш на фестивално участие? U2 са група,която трябва да се гледа в самостоятелен концерт с пълен сетлист и съответната сцена...

:) Хич не държа,ама точно тогава се прибирам от концерт на Ареосмит в Копенхаген пре UK и можех да го комбинирам.Иначе Рим,Берлин и Дъблин са ми фаворити за сега,че не еясно дали няма да добавят между другите дати

Редактирано от Branko
Връзка към мнение

Със сигурност ще има дублиращи дати, това е нормална практика, оставени са достатъчно луфтове за целта. Най-голямата ми мечта е да гледам U2 на Croke Park, но съм реалист и знам, че това е практически невъзможно. Дори и да стане чудо да се преборя на pre-sale, направо не ми се мисли какви ще са цените в Дъблин през този уикенд...

Връзка към мнение

Там е уникално,гледах ги най отпред пред сцената на турнето 360, след чакане от 10 сутринта обаче :).Ще дебнем,пьк каквото стане :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Нещо не мога да намеря карта за разположението на сцената и местата ,за концертите в Рим и Брюксел на U2.Някой да знае нещо?

Връзка към мнение

Днес е само за "Red Hill Group", аз съм "Wires Group" и се надявам утре в 10.00 ч. да имам късмет...

То и аз съм в тази група за утре баси

Защото си ги подновихме вчера,нали

Редактирано от Branko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А схема на стадиона има ли

 

Вероятно има, но нямам достъп до сайта

ето така изглежда стадиона

stadio-olimpico-asroma-16_orino-stadio-o

http://www.maspostatevilaregina.com/Imm/Stadio_Olimpico_topografia.jpg

Ето по-подробно

Връзка към мнение

И сега, ще има ли магеланска среща в Рим? :)

 

Билетите paperless ли са?

 

Мисля да мина без членство ама се чудя дали ще останат билети в свободната продажба. На мен ми трябва за мен + 1 човек. Ако имате свободни места, може да си поделим разходите за членството.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Цените са завишени, но малко, а и все пак трябва да компенсират 'загубата' от това, че няма да се продават билети "зад сцената" този път

 

ПП. на 20 юли RHCP ще свирят на някакъв фестивал до Рим, може да се комбинират 2-та концерта 

 

Аз още не знам какво ще правя и къде ще ходя 


Spqr, предполагам, че правостоящите може да се изчерпат преди да пуснат стандартната продажба, за останалите се съмнявам
Връзка към мнение

И сега, ще има ли магеланска среща в Рим? :)

 

Билетите paperless ли са?

 

Мисля да мина без членство ама се чудя дали ще останат билети в свободната продажба. На мен ми трябва за мен + 1 човек. Ако имате свободни места, може да си поделим разходите за членството.

Може да го направим.Аз ще взимам два седящи билета,предполагам трябва да са еднакви четирите билета.
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Може да го направим.Аз ще взимам два седящи билета,предполагам трябва да са еднакви четирите билета.

 

Не е задължително. Могат да бъдат различни категории. Възможно е да кодът да се използва и за различни събития. Принципно, възможно е да вземеш 4 билета за 4 различни концерта, всеки един от тях за 4 различни категории места...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.