Прескочи до съдържание

Тема за рок/блус музика и производни - класически рок, арт, прог, хард, хеви, метъл, ню-уейв, алтърнатив...


Препоръчани мнения

За евентуалното турне на Уотърс ей това пишат в brain-damage.co.uk: 

 

 

 

In separate Waters news, he spoke at The Occupation of the American Mind premiere, and revealed that his proper tour, lasting a couple of years, will start at the end of May next year; he said that the shows this year (including the upcoming Desert Trip concerts) will be the only ones presenting the selected back catalogue material in this format - the 2017-18 tour will be an all-new show. More information as it is announced...
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Става все по-интересно. Уж догодина я бях писал "почивна" за концерти, а като чета май нещата ще се обърнат. Преди няколко часа прочетох, че Стоунс издават нов албум на 02.12.2016 г., което означава и евентуално турне - последно или по-скоро предпоследно, като имаме предвид тяхното дълголетие...

 

П.П.: Оказа се албум с блус кавър версии, което също звучи много добре...

 

http://www.rollingstone.com/music/news/rolling-stones-announce-new-blues-album-blue-lonesome-w443269

Редактирано от Duke
Връзка към мнение

Във вторник обявяват вероятно новият албум и турне. Надявам се да включат It's no good в сетлиста, че я пропускат през турне.

 

 

За огромно съжаление този път ни заобикалят, а не мога да намеря подходяща (най-вече от логистична гледна точка) събота за посещение в чужбина и май ще пропуснем... :(

Връзка към мнение

Да, за съжаление ни пропуснаха. Но донякъде очаквано. Софийският концерт през 2013 г. беше сред най-слабо посетените от стадионното им турне.

 

Обаче очаквам като тръгнат по европейските зали на зимата 2017/2018 да има дата в "Армеец". Белград и Загреб също са пропуснати. Планирано е да сме в зали. Което ще е супер. Даже мисля в зала ще е по-добре.

 

Обмислям "Сан Сиро".

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Милано е най-добрата концертна дестинация от логистична гледна точка. Италианската публика ми е любима. На твое място не бих се колебал. При мен нещата са свързани с невъзможност (или най-малкото лимитирана възможност) за пътуване през седмицата по време на учебната година. Пазя патроните за Уотърс, че там прошка няма да има и дори обмислям повече от една дата...


От друга страна, това за евентуален зимен лег на турнето през 2017/2018 звучи страхотно. DM са група за зала!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На този етап, само американска част на турнето:

 

http://www.rogerwaters.com/


Прави впечатление, че концертите са в зали, което означава, че може би европейската част ще стартира през пролетта или лятото на 2018 г., защото надали това ще се случи още през следващата пролет. Така беше и предишното турне - първо САЩ и после Европа и останалите континенти...

Връзка към мнение

Успях. Ето как се вижда публиката от зоната пред сцена на Сан Сиро. Ще пусна кратък отзив след половин година. 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Прослушвам днес новия албум на Green Day и чисто музикално е типично в техния стил, който им е фен няма да остане разочарован. В текстовете още не съм се заслушвал, дали пак са на емо, хипстър, анти-естаблишмънт вълна :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Прослушвам днес новия албум на Green Day и чисто музикално е типично в техния стил, който им е фен няма да остане разочарован. В текстовете още не съм се заслушвал, дали пак са на емо, хипстър, анти-естаблишмънт вълна :)

Мдаа,така е.Хареса ми на мен.Дори се сдобих с още едни билети за фестивал в Лондон на 01.07 :) :)

Връзка към мнение

Не знам да се хваля или да се оплаквам... :(

 

Успях от трети опит да се вредя в pre-sale за двете парижки дати. Естествено системата не ми даде да избирам, а единствената възможност беше автоматичен избор на най-добро място. Ужасно мразя този метод! Не стига, че дни наред предварително проучвам как да направя така, че да съм първи на опашката, ами в минутата на отваряне на продажбите, нямам възможност да избирам конкретно място. Тъпотия! Както и да е, нямах вариант и рискувах на сляпо. При първия опит системата ми показа, че категорията на избраните от мен билети е изчерпана. Случва се често при подобни събития, които се разпродават за минути. Реагирах веднага и смених с билети от друга категория. Така в кошницата се озоваха 2х2 билета за двете дати за една и съща категория 2, която е в средния ценови клас. Предпочитах двете вечери да гледам от различно място, но както и да е. Плащането мина. Бях избрал опция "print at home" и в края получих линк към .pdf, който................е корумпиран и не се отваря! Платил съм 525 евро, имам потвърждение по имейл, както и завършена поръчка в профила ми в тикетинг системата, но нямам билети! Писах им на франсетата чрез малоумната им форма, но на този етап отговор няма. Нормално, цял ден днес ще им е натоварено покрай тези две дати, които май вече са официално разпродадени още в деня на предварителната продажба. Знам, че в крайна сметка нещата би следвало да се наредят и да ми изпратят нов .pdf с билетите, но много мразя да става така. Егати, не мога да се зарадвам дори... :(

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Хвали се. Нямаш повод за притеснение. :)

 

Щом като е в тикетинг системата, както и има потвърждение по мейл.

Редактирано от Spqr
Връзка към мнение

Да, в крайна сметка файлът накрая се отвори и вече имам разпечатани билети! Явно системата генерира непълен файл докато трае лудницата и после се заемат с оправяне на бакиите...

 

Цената на билети за двата концерта на Фил Колинс, която платих, а тя е официалната, би дори тази платена от мен за концерта на Дейв Гилмор в Роял Албърт Хол...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А някой да има случайно информация за концерти на Secret Garden, обаче в Европа? Понеже, гледам, че май последният им концерт е бил през м. май в Канада. Голям фен съм им  :)
За тези симпатяги говоря:

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Реших да изненадам пубера и взех билети за Green Day и за фестивала British Summer Time в Лондон на 01.07.2017,като ще взема и жената и дъщерята и 10 дни ще е мотаене в Англия.Днес в ел.поща пък получих мейл ,че на 30.06.2017 на същия фестивал ще е Фил Колинс.Та ще взимам билет за мен само,дали няма някой магеланец да си правим компания за тази дата .А?Дюк ?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Побързай с билетите за Колинс. От днес са в предварителна продажба - линк през официалния му сайт. Ние ще го гледаме два пъти в Париж, а и в Хайд Парк ще бъде фестивално участие, което означава по-кратък сетлист предвид вечерния час в Лондон...

Връзка към мнение

 

Днес в ел.поща пък получих мейл ,че на 30.06.2017 на същия фестивал ще е Фил Колинс.Та ще взимам билет за мен само,дали няма някой магеланец да си правим компания за тази дата .

Branko,

аз и мъжът ми вече имаме билети General Entrance 2 и ще се радвам да си правим компания на концерта на Фил.

Все се още не се познаваме лично, но вярвам, че скоро може да поправим този пропуск - защо не на някоя магеланска сбирка, въпреки че все още не съм се престрашила да присъствам на такава :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.