Прескочи до съдържание

Тема за рок/блус музика и производни - класически рок, арт, прог, хард, хеви, метъл, ню-уейв, алтърнатив...


Препоръчани мнения

Май може само 4 билета за цялото турне само.Ако е така няма да мога да взема допълнителни.

 
 
The band have revealed details of ‘U2: The Joshua Tree Tour 2017’, celebrating the 30th anniversary of their seminal album The Joshua Tree.
 
As a recent subscriber to U2.com you're part of our ‘WIRES’ group and we're pleased to offer you the chance to take part in a ticketing presale for the tour. 
 
Your presale opens on the morning of THURSDAY JANUARY 12th at 9am and runs until Friday, January 13th at 5pm. (All times are local to city and venue of show.) 
 
This e-mail contains your unique PRESALE ACCESS CODE which will enable you to take part in the presale before tickets go on sale to the general public. (You'll also find your presale code on the TOUR PAGE when you’re logged-in as a subscriber to U2.com.) 
 
Your code can be used to purchase up to FOUR (4) tickets. (For example, you might want to buy four tickets for one show or you might want to buy two tickets for one show and two for another. Once you’ve purchased four tickets the code is no longer valid.)
Редактирано от Branko
Връзка към мнение

В един форум четох, че за Брюксел имало по-хубави седалки на ниски цени заради разположението на сцената, но не мога да дам детайли, ако искате проверете и за там

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мисля, че не, но май има опция да се вземе пред стадиона и спестяваш от пощенските. Има ли налични билети за правостоящи или изобщо да не отварям сайта в понеделник?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

От десетина години "играя този филм" периодично, но това определено беше най-трудното букване на билети в живота ми. При това на присейл с код за достъп! Сигурно защото заявявах общо 4 билета, но непрекъснато получавах различни съобщения - липса на наличност от категория, изчерпана категория, грешка, забиване на сървъра и т.н. Live Nation постигнаха своето и насадиха трайна паника в главите на малоумните фенове като мен. Ако допреди пет-шест години малоумниците като мен, държащи бутона "ад ту баскет" на полусъединител в секундата на стартиране на продажбите, бяха все още ограничен брой и горе-долу процесът минаваше плавно, сега става все по-трудно и по-трудно. И това при положение, че закупувайки членство за 50 USD уж имам предимство пред основната маса. Както и да е, в крайна сметка се преборих за 4 билета от категория "prato", които първоначално исках да взема и съм щастлив да кажа, че най-после ще видя U2 в концерт със сетлист по мой вкус...

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

това без видим избор на места е голяма греда.и на мен ми изписваше същите неща.при теб имаше ли да си ги принтираш или само с доставка?


по принцип си направих тест дали кода ще работи и след покупка на 4 билета.дава ми да стигна до избор и въвеждане на данните от к.к. но не знам дали ще ми даде да купя

Връзка към мнение

Има опция "Pick-up at the Venue Box Office", което спестява около 40 евро за доставка до България...

 

Не знам какво се чудиш още! Ако те допуска до въвеждане на данни от кредитна карта си ОК, но трябва да се вместиш в 15 минути за завършване на покупката...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не са нормални с тия цени за доставка, от Холандия и Белгия няколко пъти са ми пращали билети за 1-2 евро доставка и не са се губили

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Има опция "Pick-up at the Venue Box Office", което спестява около 40 евро за доставка до България...

 

Не знам какво се чудиш още! Ако те допуска до въвеждане на данни от кредитна карта си ОК, но трябва да се вместиш в 15 минути за завършване на покупката...

нее,не ме разбра.Исках да кажа,че ограничението само за 4 билета за цялото турне,може и да не важи.След като купих 4 билета отново ме допускаше до въвеждане данните от к.к.Аз купих иначе 30 мин.след като ги пуснаха.След като на всички седящи ме отхвърляше защото нямало два един до друг,взех за терена за мен и хлапето,където бяха свършили и после пуснаха още.Това го видях "Pick-up at the Venue Box Office",за принтиране в къщи ставаше дума.Така ги взех за Брюксел

Редактирано от Branko
Връзка към мнение

Не те съветвам да използваш кода повторно! В Европа тикетинг системите не са свързани, както в щатите и принципно е възможно да използваш кода няколко пъти за различни локации. В общите условия обаче е записано, че подобни поръчки ще бъдат анулирани. Имаше такива случаи в предишната кампания и хора се оказаха без билети...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Бях мернал нещо скоро, че билетите масово се изкупуват от ботове с цел препродажба после, което показва защо битката с натискане на бутона в първата секунда става все по-сложна. И защо сигурно до края на деня ще има билети на тройни цени тук-там. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Сърбяха ме ръцете и за Лондон,ама няма.Ти на този стадион бил ли си в Лондон?

 

Кофти локация за предвиждане, не препоръчвам за големи събития...

 

В крайна сметка ти за къде и какви взе? Ще се видим, ли?

Бях мернал нещо скоро, че билетите масово се изкупуват от ботове с цел препродажба после, което показва защо битката с натискане на бутона в първата секунда става все по-сложно. И защо сигурно до края на деня ще има билети на тройни цени тук-там. 

 

Проблемът е още по-сериозен! Преди няколко месеца в Англия гръмна скандал с представяне на доказателства, че самите промоутъри играят с билетите и директно пускат голямата част от тях на вторичния пазар, като "удобно" обвиняват за това прекупвачите. Така ще е, когато продажбите на физически и официални дигитални копия непрекъснато спадат и групите и изпълнителите на практика живеят от концертите. Като прибавиш към всичко това и непрекъснато стесняващия се списък с действащи величия в рок музиката, както и очевидното съгласие на малоумници като мен да плащат луди пари за билети, нещата се изясняват...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Кофти локация за предвиждане, не препоръчвам за големи събития...

 

В крайна сметка ти за къде и какви взе? Ще се видим, ли?

 

Проблемът е още по-сериозен! Преди няколко месеца в Англия гръмна скандал с представяне на доказателства, че самите промоутъри играят с билетите и директно пускат голямата част от тях на вторичния пазар, като "удобно" обвиняват за това прекупвачите. Така ще е, когато продажбите на физически и официални дигитални копия непрекъснато спадат и групите и изпълнителите на практика живеят от концертите. Като прибавиш към всичко това и непрекъснато стесняващия се списък с действащи величия в рок музиката, както и очевидното съгласие на малоумници като мен да плащат луди пари за билети, нещата се изясняват...

да малоумни мазохисти,като нас :lol:  :lol:  :lol:

За Рим и Брюксел.За Рим съм на терена.Нали и ти си за там?Ако е така ще се видим ,аз съм с детето

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.