Прескочи до съдържание

Тема за рок/блус музика и производни - класически рок, арт, прог, хард, хеви, метъл, ню-уейв, алтърнатив...


Препоръчани мнения

Едни приятели са взели 4 правостоящи за Рим, значи все пак е имало  :)  На мен не ми излезнаха изобщо, а бях на сайта преди да ги пуснат още


U2 - The Joshua Tree Tour 2017
Aggiunta una seconda e ultima data in Italia!

16 luglio - Roma, Stadio Olimpico

Prevendita per gli iscritti al fan club dalle 9:00 di mercoledì 18 gennaio fino alle 17:00 di venerdì 20 gennaio.
Vendita generale dalle 10:00 di lunedì 23 gennaio su

 

Официално и втората дата в Рим

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Официално: Лондон, Рим, Париж и Амстердам с още по една дата

 

Продажби от другия понеделник, присейл в края на седмицата...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Кодът само през моя профил ли мога да го изпозлвам? Може ли да го дам на друг или това е нарушение на правилата?

Редактирано от Spqr
Връзка към мнение

То ти дефакто не го ползваш през профила ти в U2 ,защото от там те прехвърля към сайтовете за продажба и там ти иска кода.Тъй че е все тая кой го ползва.Но можеш само 4 билета общо за цялото турне да вземеш.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Кодът само през моя профил ли мога да го изпозлвам? Може ли да го дам на друг или това е нарушение на правилата?

 

Внимавай на кого го даваш, защото в случай на злоупотреба (например, купуване на повече от четири билета с кода), съществува реална възможност да канселират всички билети...

И още нещо важно! Ако избереш опция "Pick-up at the Venue Box Office", получаването на билетите става срещу представяне на мейла с кода за потвърждение и документ за самоличност...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Е, изписах цял роман за любимите ми банди и тези, които

ме впечатляват в момента... Браузърът се рестартира и всичко замина....

 

Ще изброя само имената някои от тях, на прима виста:

 

Faith No More, Pantera, Vicious Rumours, Ole Borud,

Allan Holdsworth, Devin Townsend, Bill Evans, Dream

Theater, Gamalon, Akira Jimbo, Zapp Zapp, Winery Dogs,

Twelve Foot Ninja, Toto, Warrant, White Snake, Kings X,

Preston Glasgow Lowe, Tool, Korn, Extreme, Dave Weckle,

Tool, Whitesnake, Meshuggah, Simon Phillips,

 

и още сигурно стотици, за които не се сещам в

момента. С някои банди съм работил по проекти, с много

от джаз музикантите също, Приятелите ми твърдят, че музикалната

ми фотография и видео са по-добри от модните :-) Може и да са прави,

знам ли.

 

От тежката индустрия в България, любимците най-отгоре на листата

са ми Nameless Day Ritual и заради това, че споделям общ барабанист

с една от бандите, които имах и заради невероятния музикален заряд

и уникалното композиране. С абсолютна увереност мога да заявя, че друга банда,

от такова ниво в България, не съществува. За огромна моя радост

бях и продуцент на първия им официален видеоклип.

 

Това е со кратце,

Надявам се да открия много сродни души в темата и да имаме възможността

да споделяме красива музика. За душата, така да се каже...

 

Сполай ви,

Павзо

Редактирано от PAVZO
Връзка към мнение

И една вметка моментално. Смятам, че ще ви хареса, Аз все още

не съм му бил на концерт... чакам си лондонските дати евентуално скоро.

 

Тоталният първи провал в БГ, и на този, чийто официален фотограф бях по

изначална уговорка, не остави много положителни емоции за съжаление.

 

Jamiroquai - Automaton

 

https://www.youtube.com/watch?v=rmlmOk4ubcU

Връзка към мнение

 

Благодаря, но съм част от организацията... ;)

И тъй като така или иначе стана дума. Успях да договоря с организатора да бъдат пуснати на предварителна продажба в интервала между 09.00 ч. и 10.00 ч. срещу код, който се надявам да пусна малко по-късно през деня, билети на цена от 100 лева всеки един, за първите три реда на двата средни сектора на Античния театър. Доста голяма група от фен клуба на marilion ще присъстват на концерта и се опитваме да създадем условия максимално близки до стандартите на групата. Това естествено не означава, че предварителната продажба е насочена само към чуждестранните фенове...

Връзка към мнение

Вече знаете новината за предстоящия концерт на marillion на Античния театър в Пловдив на 24.09.2017 г. Като свързващо звено между групата, почитателите и организатора на концерта, успях да осигуря кратък период за предварителни продажби на билети за първите три реда от двата средни сектора на Античния театър в Пловдив. Идеята е да напълним първите редове с най-големите почитатели на групата, за да се почувстват музикантите в обичайната си среда, наричана от самите тях "Семейството". Убеден съм, че голяма част от това ограничено количество билети ще бъде изкупена от чуждестранни фенове, с които от години поддържам връзка и заедно обикаляме света следвайки marillion. Въпреки всичко, считам, че българските фенове на групата също заслужават шанс да бъдат част от първите редове. Затова и публикувам тук тази информация. Чрез посочения по-долу от мен директен линк, в периода от 09.00 ч. до 11.30 ч., в понеделник, 06.02.2017 г., всеки от вас ще има възможност да закупи място на първите три реда, при цена на билета от 100 лева. Официалната продажба на всички останали сектори, както и неизкупените места предвидени за предварителна продажба, стартира в 12.00 ч. на 06.02.2017 г.

 

http://www.eventim.bg/bg/bileti/marillion-plovdiv-ancient-theatre-454576/event.html

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Силно застарялата група Depeche mode ще има концерт в Милано през юли на стадион Сан Сиро.Някой може ли да ми даде съвет от кой сайт да купя билети?Не търся места,саунд (аз няма да ходя).Търся ниска цена ,но не ми е ясно как да финтирам прекупвачите.И дали сега да купувам или да изчакам?Все пак Сан Сиро си е 80 000 ,не вярвам да могат да напълнят и 30-40%.Благодаря.

Връзка към мнение

Силно застарялата група Depeche mode ще има концерт в Милано през юли на стадион Сан Сиро.Някой може ли да ми даде съвет от кой сайт да купя билети?Не търся места,саунд (аз няма да ходя).Търся ниска цена ,но не ми е ясно как да финтирам прекупвачите.И дали сега да купувам или да изчакам?Все пак Сан Сиро си е 80 000 ,не вярвам да могат да напълнят и 30-40%.Благодаря.

 

Това е официалният сайт

http://www.ticketone.it/depeche-mode-biglietti.html?doc=artistPages/tickets&fun=artist&action=tickets&kuid=459359

 

 

Като гледам са останали само за най-високите трибуни, които са горе долу в облаците  :)

Вероятно ще изпаднат и по-добри в някакъв момент, но следи

колкото до капацитета, италианците живеят , за да ходят на концерти, празни места едва ли ще има  :)

ПП За Рим има налични по-хубави места

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

 

Това не е за всеки. Може да си го позволи само изпълнител, който е много, ама много висока топка.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Това не е за всеки. Може да си го позволи само изпълнител, който е много, ама много висока топка.

 

Аз затова от години повтарям, че понастоящем Брус Спрингстийн е най-голямата активна (във всеки един смисъл на думата) рок икона в света. Затова и концертите му се разпродават за минути, като един с един не си приличат, а времетраенето им е между три часа и половина и четири часа чиста музика - без излишни приказки, соло на барабани, соло на китара, соло на нещо си и т.н. пълнежи. Имал съм щастието да го гледам точно три пъти, но без никакво съмнение бих могъл да го гледам по веднъж всяка седмица и пак няма да ми омръзне. Лошото е че Боса е слабо познат по нашите географски ширини, но това е друга тема... ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Все пак Сан Сиро си е 80 000 ,не вярвам да могат да напълнят и 30-40%.

 

Ще бъда на този концерт и ще пусна снимков материал относно процентите :)

 

Иначе билети от ticketone, каквото е останало.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ще бъда на този концерт и ще пусна снимков материал относно процентите :)

 

Иначе билети от ticketone, каквото е останало.

Имаш ли представа как стои въпроса с транспорта след концерта?Ще работи ли метрото,гр.транспорт?

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Току-що преброих концертите само за Северна Америка за новото турне на Уотърс. 54 ако не съм сбъркал. Доста голямо се очертава да бъде турнето. Предполагам и за Европа ще са толкова датите, което означава, че може и да случи концерт в София.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.