Прескочи до съдържание

Следващо пътешествие?


Препоръчани мнения

Хммм да не си DJ или в балета ?

Каква пък служба може да има човек на Ибиса . Щастливи прасета както се шегувахме с една приятелка ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ще прибирам 19 годишното гадже на шефа. Като спомена танцьорка... Това лято бях за един уикенд пак там с 3 силиконови, но иначе много симпатични дами, бивши гимнастички. Едната вечер собственика на бара ни оправи сметката, защото сме направили по-голямо шоу от танцьорките.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Засега само през октомври до Сицилия.

Май до Гърция бяхме.

Надявам се др. година пролетта или есента да е някъде в Испания - Мадрид, Барселона, Андалусия...

Живот и здраве само.

Редактирано от fam
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз поприключих с обичайните ми летни воаяжи. Но за до края на годината остана още някое пътуване...

 

За студентския празник (не че съм още студент, но той се празнува цял живот) - на водопадите Игуасу.

След това 2 седмици из Патагония от Ушуая до Пунта Аренас и всичко, което може да се види между тях.

Коледа на Великденския остров.

Нова година на фойерверките във Валпарайсо.

Карнавала в Салвадор да Баия, и обиколка на цялото бразилско крайбрежие от Сао Луис на юг до Рио (февруари)

 

а сега след 2 седмици за пореден (май 6-ти) път за La Merce в Барселона.

 

Октовмри и ноември най-много някой неплануван все още, неочакван уикенд трип, колкото да полетя малко. За повече нямам време, че и без това съм във вечен преразход на отпуски и почивки :)

Редактирано от wilks
  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Това пътуване из Южна Америка от декември до февруари едно ли е, или ще се връщаш и ще летиш пак?

Две отделни по един месец, с един месец пауза между тях. Колкото да усетя за малко зимата тук, и пак обратно на жегите в ЮА.

Ще се лети повече, съответно повече самолети, повече авиокомпании, повече време във въздуха :)

 

То на мен половината удоволствие от пътуването ми е летенето, и комбинирането на полети  :crazypilot:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Обикновено седмица след всяко пътуване плащаме самолетните билети за следващите.

Поне в последните  четири пет години се получава така.

До тази сутрин вече 3 дни след като се върнахме от двуседмичната ни обиколка на Италия нямах идея кое от заплануваните следващи пътувания са на дневен ред.

Уиз еър с днешното си 20% си намаление решиха набързо казуса :) .

Париж началото на ноември. Израел и Йордания за Нова година.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Сингапур, Куала Лумпур и Ява края на октомври, началото на ноември... Билети и хотели купени. Остава да доизбистря какво точно искам да видя...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

израел през ноември, берлин с децата през декември за коледните базари и захаросаните ябълки (и глювайна де), през февруари в междусрочната ваканция испания (барселона + околности) с децата;
гледам април има хубави училищни ваканкции - пролетната прелива във великденска, та няма да е лошо да използваме времето, но пък по великден имаме семейни празници и може и да не ни се получи.
и за по-натам имам планове - една азия ми се ще да намърдам другата година - но са къдрави и неравни все още и ги дъвча;
 

Редактирано от maik
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нашето следващо пътуване ще е едноседмичен круиз из Южните Кариби през февруари 2015 живот и здраве. Тръгваме от Пуерто Рико, следващите спирки са Сейнт Томас, Антигуа, Мартиника, Сейнт Луша и Гренада. Круизът е резервиран и дадохме депозита, още не сме купили самилетните билети. Сега съм на фаза проучване за различните острови, но да си призная тъй като е още далеч, го давам малко лежерно с проучване засега.

Връзка към мнение

Добре дошла, Ина.

 

http://magelanci.com/topic/1381-какво-да-правим-за-4-дни-в-дубай/

 

Ето тема за Дубай, виж там или отвори нова тема. Дано да намериш полезна информация.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз по принцип съм леко суеверен в това отношение и гледам да не коментирам много-много бъдещи разходки ;) , но ако е живот и здраве и всичко наред - средата на октомври - Гент и Брюж, края на октомври - седмица в Малта и Бергамо, средата на ноември - Лондон за малко, и началото на декември - Рим.

Билетите са закупени, дано да не ме валят много дъждове ... :rolleyes:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

началото на декември - Рим.

 

Дано да не ме валят много дъждове ... :rolleyes:

Пиаца Навона в Рим, когато е украсена за Коледните празници е направо уникална и много шарена.

Била съм в Рим почти по същото време и дори и да вали е за малко и просто пръска, поради което по никакъв начин дъжда не пречи на разходките.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добре дошла, Ина.

 

http://magelanci.com/topic/1381-какво-да-правим-за-4-дни-в-дубай/

 

Ето тема за Дубай, виж там или отвори нова тема. Дано да намериш полезна информация.

Благодаря ти , Калоян ;)

Връзка към мнение

 средата на ноември - Лондон за малко, и началото на декември - Рим.

 

Май ходим по едно и също време, по едни и същи пътеки с теб :) Визирам Копенхаген и Малмьо през пролетта, а сега и Лондон през ноември. Вече купихме билети за Мастърса в Лондон, но както е тръгнало, май няма да можем да гредаме Гришата на турнира :blush:

 

По темата - в момента в Гърция, след десетина дни полет от Солун до Рим, оттам малко по работа за три-четири дни в Болоня, следва полет до Валенсия, престой една седмица и на 4-ти октомври обратно към Солун. Яхваме колата и отпрашваме към южна Гърция, шматкане по йонийските острови и към средата на октомври с тъга по изтеклото лято, обратно към Родината.

Редактирано от Petkan
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Уф, моите пътувания ми се виждат толкова далечни

 

ноември 2014 - Румъния, Констанца

края на февруари 2015 - ОАЕ, Дубай

средата на юни 2015- Испания, Плая де сес Илетес

Връзка към мнение

Моето следващо пътешествие е след две седмици, но все още не знам къде ще е. Знам само, че кацам на Бергамо. Ден-два преди тръгване прогнозата за времето ще реши дали ще се прави планинска или морска ваканция. Иначе евентуалните маршрути са готови, каквото и да реши времето:

Планинска ваканция в Швейцария с частици от Франция и Северна Италия:

Sion, Champex и долините наоколо, въжената линия към Mont Blanc, Montreux-Vevey- Lausanne /женевското езеро/-Neuchatel- Biel, Luzern -jungfraujoch-Interlaken, St. Moritz и околностите, Пътят на Бернина Експрес с кола, Бергамаските Алпи

 

Морска ваканция в Южна Италия

Исхия и Неапол, Амалфийското крайбрежие, Гаргано и Пескичи в Пулия, островите Тремити, Калабрия и Тропеа, островите срещу Тропеа, Казерта и Гаета.

 

Тъй като все още не е решено къде точно ще се ходи няма запазени хотели и всичко се очертава да бъде като изненада.

Редактирано от mililia
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.