Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

Честито да ни е! ;) Браво на Основателя за свършената работа!

Остава ни да свикваме с новите опции, визия и... Всичко останало! :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Якооо, не че не харесвах старата версия - напротив :) Но новата ми е едно от най-чаканите неща в последните месеци, алилуя дочаках я :) Честито на всички и весело във форума :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , epetkov каза:

Честито и от мен!  Може ли две думи за репутациите?  Как да сменям мобилната версия с компютърна?

 

Репутацията на този етап е само на база брой харесвания. Винаги си я е имало тази стойност, просто не е била видима до сега. 

 

Няма разлика между мобилна версия и компютърна, просто като си на по-малък екран част от елементите се скриват, други се пренареждат. Пробвай като оразмеряваш размера на браузера и ще видиш как се променят нещата. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Честита нова версия и от мен!

Георги, благодарности за усилията и времето! :)

 

преди 1 час, pamela каза:

Желая на всички да имат желанието и възможностите да посетят набелязаните цели и после да споделят впечатлениятаси тук!

Това ми напомни за тоста от "Кавказка пленница": "Да пием за това, желанията ни винаги да съвпадат с възможностите! :)

Та, да пием за сбъднатите пътешествия!

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Честито и от мен за положените усилия по обновавяне на сайта! :)

 Предстои да го разуча. Като за начало не ми е ясно откъде се влиза да си попълниш за предстоящи пътувания.

Връзка към мнение
преди 2 минути , alienad каза:

Предстои да го разуча. Като за начало не ми е ясно откъде се влиза да си попълниш за предстоящи пътувания.

 

От ето тук :)

 

https://magelanci.com/calendar/

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Честито и наздраве. 

 

Понеже до момента съм само на мобилната, да попитам. На екран с теми излиза откога е първото мнение по темата, а не последното. Не би ли било по-добре да е обратното?

 

Мобилната не е толкова компактна, колкото преди. Предполагам, че е от повечето информация.:) 

преди 5 минути , Роца каза:

 "Да пием за това, желанията ни винаги да съвпадат с възможностите! :)

 

 

Само толкова?

 

Обединените отговори са много практична функционалност.

Редактирано от Zaro
Връзка към мнение

Страхотно изглежда!!!

 

"Календара" и "Къде сме ние " ми грабнаха окото още с логването.:)

 

Благодаря,Гоше за положеният труд!

Връзка към мнение

Браво, Георги. Добра работа. Да запитам за абонаментите? Запазват ли се или отново? Това вероятно е "следвано съдържание"? Празно е при мен...

Поправка. Като разрових, намерих!

Връзка към мнение

Добре де, все пак да се оплача. И на мен ми е супер дребничък шрифта. А там дето е цитата е бледо сиво и съвсем не го виждам :) (Аз по принцип съм си кьорава и това просто ме довършва)

Връзка към мнение
преди 12 минути , Zaro каза:

Само толкова?

Като за по памет, толкова ;) (за последен път гледах филма преди има-няма 10 години).

Ако паметта не ми изневерява, имаше още "Чичо ми (?) казваше "Искам да си купя къща, но нямам възможност. Имам възможност да си купя коза, но нямам желание. Та да пием за това, желанията ни да съвпадат с възможностите" :lol:

 

Току-що открих линка горе в началото директно към Букинг, супер! Преди все го търсех...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Честито, Георги! Всичко е супер, браво за труда!

 

Дет се вика - с всичко се свиква! И на бесилката да си - погърчиш се, понегодуваш, протестираш, пък после се успокоиш! :laugh: 

 

Шегувам се. На добър път на новата версия! :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Да ни е честита новата визия! Благодаря на Основателя за положения огромен труд! Тепърва ще разучавам новите благинки, но като начало версията ми изглежда интуитивна, лесна, удобна и подредена :ok:

Връзка към мнение
преди 24 минути , Роца каза:

Та да пием за това, желанията ни да съвпадат с възможностите" :lol:

 

Имах предвид желанията винаги да са една стъпка над възможности те.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Честита нова версия на любимия ни форум! Изглежда впечатляващо като опции и визия.

 

И да попитам за нещо, което ми се набива на очи вече 2 часа:

 

haresvam.png.fe484584b41bc745fb62731bc5b747bd.png

 

Дали не е добра идея знакът за одобрение да не е в червено, тъй като този цвят е по-скоро символ на забрана и нехаресване? По-добрият вариант е да е неутрален, например бял, и при харесване да става зелен.

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много дразнеща "оптимизация" в редактора за мнения:

Ако копираш име на тема/профил и го пейстнеш в мнение - трие хиперлинка и остава само текст, и трябва ръчно да се занимаваш да добавяш...

 

Не виждам и списъка с четящите дадена тема ..

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Още нещо. В старата версия, когато имам известия и отида на тема, за която съм абонирана, застава точно на мнението, което съм чела последно и свободно мога да проследя мненията, които не съм чела. Сега отива на последното мнение и ако искам да проследя темата от там, до където съм чела последния път, трябва да се връщам назад и да си спомням до къде съм стигнала преди. Не знам дали ясно се изразих?

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ясно е, че ще трябва време, както за свикване от наша страна, така и за изчистване на бъгове. Мога да кажа, че на първо четене изглежда по-добре отколкото си го представях. Най-хубавото е, че при скролване се скрива шаренийката най-отгоре...

 

@Георги Да, тази функция ми харесва, сега да пробвам и още едно от обещаните:

 

преди 48 минути , macf1an каза:

Много дразнеща "оптимизация" в редактора за мнения:

 

Упс, това също работи коректно! 

Връзка към мнение
преди 38 минути , Евгения каза:

Още нещо. В старата версия, когато имам известия и отида на тема, за която съм абонирана, застава точно на мнението, което съм чела последно и свободно мога да проследя мненията, които не съм чела. Сега отива на последното мнение и ако искам да проследя темата от там, до където съм чела последния път, трябва да се връщам назад и да си спомням до къде съм стигнала преди. Не знам дали ясно се изразих?

И аз имам същия въпрос - когато отида на  активност/ново съдържание/  и ми излезе списъка с ново съдържание, няма ли начин като отида на определена тема, да ме праща на първото непрочетено  мнение, а не в началото или на последното менине, че иначе много тегаво. :huh:

преди 3 минути , Duke каза:

а да пробвам и още едно от обещаните:

 

 Къде бяха описани новите функционалности? 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , Фил каза:

И аз имам същия въпрос - когато отида на  активност/ново съдържание/  и ми излезе списъка с ново съдържание, няма ли начин като отида на определена тема, да ме праща на първото непрочетено  мнение, а не в началото или на последното менине, че иначе много тегаво. :huh:

Е, това не е ли резултат от:

 

"За съжаление непрочетените мнения от преди миграцията не са запазени, ще трябва да започнем отначало."

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , Фил каза:

И аз имам същия въпрос - когато отида на  активност/ново съдържание/  и ми излезе списъка с ново съдържание, няма ли начин като отида на определена тема, да ме праща на първото непрочетено  мнение,

 

E кат о натиснеш точката и звездата преди заглавието на темата не те ли отвежда на първото непрочетено мнение? 

 

118qgzt.png

Връзка към мнение
преди 49 минути , Евгения каза:

Още нещо. В старата версия, когато имам известия и отида на тема, за която съм абонирана, застава точно на мнението, което съм чела последно и свободно мога да проследя мненията, които не съм чела. Сега отива на последното мнение и ако искам да проследя темата от там, до където съм чела последния път, трябва да се връщам назад и да си спомням до къде съм стигнала преди. Не знам дали ясно се изразих?

Ако цъкна на точката/звездичката преди името на темата си отива точно на първото непрочетено мнение, не първото въобще или последното. Даже непрочетенеите са отделени с една хоризонтална черта

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

@chandni  @neuromancer 
Ясно, благодаря! :)

А какво означаваше звездата и какво - точката?

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.