Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

Аз тепърва ще казвам за дертове - ако има такива - и тепърва ще свиквам, но веднага споделям: МНОГО ми харесва от първия момент! :) Пък аз не обичам много промените - като повечето хора...

Поздравления за добрата работа! Их, че хубаво! :) 

Връзка към мнение

И аз да поздравя с успешното преминаване към новата версия. Бъговете (ако има такива) ще ги мъдрувам след утрешния форумен РД :) Наздраве!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Много хубава снимка си сложил Жоре!  Аз тези дни незнаино защо точно за там съм се размечтала! Да ни е честита новата версия! Дай Боже на всички желаните пътувания да се сбъднат, а аз да си направя тази снимка собственоръчно! :) 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Честита да ни е новата визия! Поздравления @Георги! Поздравления и благодарности и за всички, които са помогнали за осъществяването на голямото начинание!

Харесва ми "предстоящи пътувания", маркерите за местоположение също, и отивам да разглеждам другите новости.

Аууу, туко що ми излезе съобщение за ново мнение в тема, за която съм абонирана, в мъничко прозорче! Харесва ми мноооого!

 

Редактирано от Цвете
Връзка към мнение

Много несполучлива версия .

 

Бегло :

 

- липса на практична мобилна версия

- заглавията в "последни дискусии" не са дори болднати. Създава объркване. Показват се излишни неща (отговори и прегледи на темата)

- профилните снимки форма"илюминатор"  е уникален

- няма преглед преди публикуване на отговор.

- не е включена опцията named spoiler

 

Успех в новата версия!

 

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение
преди 12 минути , Mary каза:

И аз да питам нещо за мобилната версия - има ли вариант да се показва пълната версия? Преди - имаше вариант да избереш - Пълна версия?

И ако може горе отново да има бутон "начало", в смисъл към началната страница на форума, което беше чудесна опция..

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 14 минути , Mary каза:

И аз да питам нещо за мобилната версия - има ли вариант да се показва пълната версия? Преди - имаше вариант да избереш - Пълна версия?

На Android се отива на 3-те точки в горния десен ъгъл (опциите на браузъра) и от там се задава "Request desktop site", но на iPhone не знам как става.

преди 2 минути , Duke каза:

И ако може горе отново да има бутон "начало", в смисъл към началната страница на форума, което беше чудесна опция..

 

Duke, горе има бутон "Начало", който води към портала (там, където на старата версия се въртяха снимки на знамето), а от Форуми отиваш в началото на форума, виждайки всички категории... Това ли ти трябва или визираш друго?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Това, но идеята е да отида в начало на форума, а не портала. Преди имаше такъв бутон и беше много удобно за мобилната версия. Сега трябва да минавам през страничния панел...

Връзка към мнение
преди 28 минути , chandni каза:

На Android се отива на 3-те точки в горния десен ъгъл (опциите на браузъра) и от там се задава "Request desktop site", но на iPhone не знам как става.

Дай картинка, да се опитам да открия пътя и в iPhone, моля.

Връзка към мнение

@Duke може би цъкване върху надписа Магеланци върху голямата картинка?

 

Аз съм предимно на мобилна версия и трудно откривам къде да цъкна, за да видя последно мнение в дадена тема. 

Връзка към мнение

Малко неумело композиран панел с:

  • несъразмерно голямо лого
  • вертикално меню, което увеличава прекомерно височината му
  • дясна част, която стои като незавършена и празна

 

svqt.thumb.png.f8d97d15901c7c00fd144d1142964fe0.png

 

Освен това той само удължава значително и ненужно страницата, без да бъде особено функционален. За мен не е на мястото си и е ненужен. Още повече, че май пречи и на други функции, като "Напиши ново мнение", при активирането на която полето за писане трябва да застава в средата на екрана.

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Честита ни нова версия! Изглежда добре, но явно ще трябва време да свикнем.

Ето и първия проблем, с който се сблъсках - опитвам да  кача пътепис /нарочно изчаках новата версия, с надеждата, че качването на снимки и като цяло процесът ще е по-лесен/, обаче се оказва, че изобщо не мога да кача снимки - изписва ми "Има проблем с качването на файла - грешка 200". За момента се отказвам от опитите.

Връзка към мнение
преди 9 минути , Mary каза:

Само в Хром ги има тези точки.

Отметнах посоченото от теб и ... нищо. :( 

Показва ми се само стандартната мобилна версия.

Хвърли едно око на това и кажи дали е проработило, макар че се съмнявам, защото форумът реално няма отделна мобилна версия.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Случи ли се нещо с мобилната версия? Не мога да вляза-излиза съобщение , че връзката не е сигурна или въобще че няма нет, а отварям други страници. Исках да пробвам мога ли да кача снимки през телефона, че в последно време не можех въобще:(

Връзка към мнение
преди 2 часа, neuromancer каза:

Ако цъкна на точката/звездичката преди името на темата си отива точно на първото непрочетено мнение, не първото въобще или последното. Даже непрочетенеите са отделени с една хоризонтална черта

Аз обикновено отивам към темата директно от известия. Там няма нито точка, нито чертичка, нито звездичка :(

Сигурно ще стана досадна, но тези различни отенъци на сиво на шрифта за мен го правят като невидим текст :(

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 20 минути , chandni каза:

Хвърли едно око на това и кажи дали е проработило.

За съжаление ... не.

Аз съм с iOS 10.3 и не става.

Явно проблема е на друго място.

Връзка към мнение
В момента, Mary каза:

За съжаление ... не.

Аз съм с iOS 10.3 и не става.

Явно проблема е на друго място.

А не можеш ли да изтеглиш друг браузър (изобщо не съм наясно с iOS)? Тествах на андроид - с Chrome и Firefox работи, с Opera и стандартния браузър - не.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.