Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

преди 5 часа, funny каза:

Може ли да се сложи в като реакция и едно тъжно човече , че нещо много липсва . Например 😢

 Ако @cck каже, ще се добави лесно. Моята аргументация е била остро да избягвам разочаровани и негативни реакции, защото много лесно се злоупотребява с тях с цел подигравка на чужди мнения.

  • Харесвам 5
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Георги каза:

Моята аргументация е била остро да избягвам разочаровани и негативни реакции, защото много лесно се злоупотребява с тях с цел подигравка на чужди мнения

И аз така мисля. Още повече, че сме “весел” форум 😉 Емотиконите си ги има като възможност да се добавят в в текста на мнението.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

В "познай от къде е снимката" имаше автоматично събуждане след мисля 3 дни. А скоро се появи един безмълвен период от към 20 до 27 януари. Дали е свързано с новата версия?

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 9 часа, juriwaro каза:

В "познай от къде е снимката" имаше автоматично събуждане след мисля 3 дни. А скоро се появи един безмълвен период от към 20 до 27 януари. Дали е свързано с новата версия?

Да, приложението за това автоматично повдигане не се поддържа от има няма три години. Цяло чудо е, че на магия работеше до този момент. Нямаме алтернатива на този етап.

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Мисля, че има някакъв бъг, като публикувам мнение от телефона, и съм примено на предпоследна страница, защото искам да цитирам някого, като натисна бутона "Публикувай", не ми показва, че е публикувано, стои си редактора със съобщението, и като натисна втори път, и трети, и пети, пак е същото, а се оказва, че то си публикува мнението, многократно при това, но аз не го виждам. Забелязала съм, че и при други хора се появява едно и също мнение два-три и повече пъти, в зависимост от това, колко пъти се цъка на "Публикувай" и предполагам, че е поради същата причина?

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
На 29.01.2021 г. в 16:18, Георги каза:

Случват си се такива неща. Имаме друг, класически метод на индексиране, но там нещата работят по-бавно и търсачката не е съвсем коректна. Плюсове и минуси трябва да преценим. Ако зачестят много подобни досади, ще сменяме.

Тест

преди 51 минути , searus каза:

Мисля, че има някакъв бъг, като публикувам мнение от телефона, и съм примено на предпоследна страница, защото искам да цитирам някого, като натисна бутона "Публикувай", не ми показва, че е публикувано, стои си редактора със съобщението, и като натисна втори път, и трети, и пети, пак е същото, а се оказва, че то си публикува мнението, многократно при това, но аз не го виждам. Забелязала съм, че и при други хора се появява едно и също мнение два-три и повече пъти, в зависимост от това, колко пъти се цъка на "Публикувай" и предполагам, че е поради същата причина?

Пробвах с мнението по-горе и не успявам да възпроизведа. Ей това са стъпките, които правя, кажи къде се разминаваме:

 

1. Харесвам си мнение от предишната страница. 

2. Натискам бутона цитирай. 

3. Въвеждам някакъв отговор под цитата. 

4. Публикувам

 

В моя случай директно отидох към новото мнение. Пробвах го от компютър, де, ще видя и на телефона след малко, но кажи дали това са стъпките. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 12.01.2021 г. в 17:05, searus каза:

Не помня дали е ставало въпрос, но от време на време като отварям "Следваща" страница, ме праща на самия и край, а не най-отгоре, както трябва да си е, обаче не намирам никаква закономерност, изглежда става на напълно случаен принцип 🤔 това на мобилната версия, рядко влизам през лаптопа, за да забележа дали го има и там...

тест

Връзка към мнение
преди 11 минути , searus каза:

Да, това са стъпките, от компютър нямам проблем, само на телефона.

А какъв е телефона, iOS или Android? Пробвах на Android с Chrome току що и пак си проработи (мнението по-горе).

Връзка към мнение

Андроид...

Не знам защо все при мен стават някакви необясними неща, някой друг със същия проблем? Виждала съм поне няколко пъти дублиращи се мнения на други магеланци...

Връзка към мнение
преди 10 минути , searus каза:

Андроид...

Не знам защо все при мен стават някакви необясними неща, някой друг със същия проблем? Виждала съм поне няколко пъти дублиращи се мнения на други магеланци...

Вчера май мярнах някакво от @neuromancer, нека каже дали помни как го е постигнал и дали е било от телефон. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Става да, на телефона, Андроид с Хром. На уиндоус не съм забелязал.
Общо взето става като не съм на последната страница, натискам на “публикувай”, нищо не става (текста си остава в карето), натискам пак автоматично, пак нищо не става и тогава се усещам, че вече е публикувано два пъти.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 4 часа, searus каза:

Андроид...

Не знам защо все при мен стават някакви необясними неща, някой друг със същия проблем? Виждала съм поне няколко пъти дублиращи се мнения на други магеланци...

8

 

преди 1 час, neuromancer каза:

Става да, на телефона, Андроид с Хром. На уиндоус не съм забелязал.
Общо взето става като не съм на последната страница, натискам на “публикувай”, нищо не става (текста си остава в карето), натискам пак автоматично, пак нищо не става и тогава се усещам, че вече е публикувано два пъти.

И при мен се получи на няколко пъти... 

Има и друго обаче:пиша нещо, отивам в друг раздел, връщам се да допиша, а написаното го няма! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Само аз ли имам проблем с изключително бавно зареждане към "Първо непрочетено мнение" във всички теми?

Чакам по 1-2 минути и е много досадно.

При излизане от форума също мнооооого банво става.

От телефона даже е по-зле - там изобщо не стигам до първото непрочетено директно, а се отваря само страницата.

Връзка към мнение
преди 11 минути , Mary каза:

Само аз ли имам проблем с изключително бавно зареждане към "Първо непрочетено мнение" във всички теми?

Чакам по 1-2 минути и е много досадно.

При излизане от форума също мнооооого банво става.

От телефона даже е по-зле - там изобщо не стигам до първото непрочетено директно, а се отваря само страницата.

Потвърждавам, че и при мен е така на 3 различни устройства.

Дори, за да напиша това, трябваше да чакам доста време, защото нито при натискане на 'Цитирай', нито при опит писане на мнение се случваше нещо.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 11 часа, Mary каза:

Само аз ли имам проблем с изключително бавно зареждане към "Първо непрочетено мнение" във всички теми?

Чакам по 1-2 минути и е много досадно.

При излизане от форума също мнооооого банво става.

От телефона даже е по-зле - там изобщо не стигам до първото непрочетено директно, а се отваря само страницата.

Има ли го това все още? При мен няма никакъв проблем. 

Връзка към мнение
преди 18 минути , Георги каза:

Има ли го това все още? При мен няма никакъв проблем. 

Вече не, но вчера и днес до някое време, беше доста зле.

На телефона(Ios), беше още по-зле. Сега и там е нормално.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Не че нещо сериозно се е случило, ама ми бърка малко в очите, затова го отбелязвам. Извинявам се, ако е повдигана темата вече и се работи по въпроса.

 

error_.jpg.2294a455a698cb555ea6bb35ca3ed81a.jpg

 

Само на Carrie съм забелязала да се пренася така "посетени държави". Чета през десктоп - Мозила и Хром.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

От известно време, като цъкна на посетените държави на някой магеланец, излизат само като списък, но не ми се визуализират като карта.

Връзка към мнение
преди 1 час, Hadzhitodorovi каза:

Директно над списъка има черна лента с надпис "Виж на карта":image.png.85e0f237693aea8b1cae32bb4f6609b1.png 

Точно това имам предвид. Карта на посетените държави не се появява, когато натисна този надпис. Преди по дефолт излизаше карта на света, с посетените страни оцветени в синьо. Отдолу можеше да се избере и по континенти и региони. Сега ми излиза само този списък, но при избор на континент или регион, отново не излиза никаква карта.

Връзка към мнение
На 10.04.2021 г. в 23:16, iliana_t каза:

Само на Carrie съм забелязала да се пренася така "посетени държави". Чета през десктоп - Мозила и Хром.

Махнах модераторската иконка, че тя чупеше нещата, така и така тези неща ще ги правим скоро по друг начин. 

 

преди 28 минути , master_of_germs каза:

Точно това имам предвид. Карта на посетените държави не се появява, когато натисна този надпис. Преди по дефолт излизаше карта на света, с посетените страни оцветени в синьо. Отдолу можеше да се избере и по континенти и региони. Сега ми излиза само този списък, но при избор на континент или регион, отново не излиза никаква карта.

Дай конкретен пример за кой не работи, току що пробвах с твоя профил и всичко си е точно:

 

image.png

Връзка към мнение
преди 3 минути , Георги каза:

 

 

Дай конкретен пример за кой не работи, току що пробвах с твоя профил и всичко си е точно:

 

image.png

Ами изобщо не ми излизат карти, за който и да е от магеланците...

 

Може би е проблем в моя компютър, но пък картите от разделите "Атлас" и "Знаме" си ги виждам нормално.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.