Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

преди 35 минути , Георги каза:

Тия дни доста ръчкам разни неща и може да е само временно. Дай все пак връзка към темата за да погледна.

Темата е Програма за лоялни клиенти. Направи ми впечатление, защото и имах диалог там наскоро, и съм абонирана, и имах нула нотификации. И за други теми нотификациите са липсвали, но не е било тенденция и не съм се фокусирала. Просто използвах повода да те информирам. Благодаря.

 

 

Връзка към мнение

Мерси, нямам идея защо се е получило, всичко изглежда ок. Ще дебнем да не стане рецидив. Ако искаш, изключи се от последователите и пак я последвай да видим дали ще се обнови.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не помня дали е ставало въпрос, но от време на време като отварям "Следваща" страница, ме праща на самия и край, а не най-отгоре, както трябва да си е, обаче не намирам никаква закономерност, изглежда става на напълно случаен принцип 🤔 това на мобилната версия, рядко влизам през лаптопа, за да забележа дали го има и там...

Връзка към мнение

В последните страници сте направо кошмара на техническата поддръжка 🙂 Аз щото и професионално съм в сферата и точно такива оплаквания са ни "най-любимите" - нещо което се случва отвреме навреме, ама не на всички и не може да се възпроизведе консистентно 🙂

 

Не е критика това, но просто такива проблеми са почти невъзможни за разрешаване. Ако успеем да го възпроизведем вече е друга работа. 

  • Смея се 2
Връзка към мнение

Мисля, има проблем с тагването и не се изпращат известия на тагнатият потребител. Ще бъде ли оправено това или ще остане така?

Връзка към мнение
преди 1 час, neuromancer каза:

@Травеолани на мен ми праща известия при тагване

Странно тогава защо на мен не ми прати? Беше преди няколко дена, освен вече да е оправено или аз съм се объркала нещо?

Връзка към мнение

Може би аз нещо не съм разбрала, но опцията за редакция отпаднала ли е? Тъкмо публикувах нещо и исках да добавя още една снимка, но не мога да редактирам...

Връзка към мнение
преди 4 минути , DenitsaS каза:

Може би аз нещо не съм разбрала, но опцията за редакция отпаднала ли е? Тъкмо публикувах нещо и исках да добавя още една снимка, но не мога да редактирам...

image.png.8cfa1f6fa2d3770ac5d2514c4e706bcb.png

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

За мене отпадането на бутона за редакция си е затормозяващо. Ще се свикне да се радактира от трите точки горе, но аз правя много грешки при писане на компютър, а пък с телефона хич не ми се мисли, колко често греша. Всеки пост от повече от три изречения си го редактирам впоследствие... И по повече от веднъж.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 7 часа, neuromancer каза:

оня пост горе прати ли ти? Може да е оправено, а може да е сложно за възпроизвеждане

Да, получих известие сега! Но преди няколко дена не. 

преди 5 часа, master_of_germs каза:

За мене отпадането на бутона за редакция си е затормозяващо. Ще се свикне да се радактира от трите точки горе, но аз правя много грешки при писане на компютър, а пък с телефона хич не ми се мисли, колко често греша. Всеки пост от повече от три изречения си го редактирам впоследствие... И по повече от веднъж.

Ще свикнеш 🙂. Единствената промяна е, че вместо 1 път кликваш 2 пъти. 

Връзка към мнение

Забелязах известна лекичка закономерност при отварянето на "следващи" страници, но пак не изглежда да става във всяка тема. Отива най-долу на страницата, ако има повече от една страница непрочетена, в конкретния случай помня, че стана в тема "Книги", но и в 1-2 други, и става само на последната страница (останалите се отварят нормално). Не вярвам да е от особена помощ, но аз да си отбележа 😁

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, searus каза:

Забелязах известна лекичка закономерност при отварянето на "следващи" страници, но пак не изглежда да става във всяка тема. Отива най-долу на страницата, ако има повече от една страница непрочетена, в конкретния случай помня, че стана в тема "Книги", но и в 1-2 други, и става само на последната страница (останалите се отварят нормално). Не вярвам да е от особена помощ, но аз да си отбележа 😁

О, напротив, ще го тествам през уикенда 🙂

Връзка към мнение
Граф Вронски

Здравейте,
забелязах, че не виждам менюто с последните десет мнения (беше разположено на мястото на оранжевото квадратче) - както в browser, така и в мобилната версия):

test.png.8deb26ce71da6fc5615669dea5089bb4.png

 

 

Връзка към мнение

Махнах го във връзка с реорганизация на изгледа на главната страница с форуми. Принципно същата информация я има и на най-най заглавната страница. На някой друг липсва ли му блокчето там където беше?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 минути , Георги каза:

Махнах го във връзка с реорганизация на изгледа на главната страница с форуми. Принципно същата информация я има и на най-най заглавната страница. На някой друг липсва ли му блокчето там където беше?

На мене лично не. Никога не съм го ползвал. Даже винаги съм се чудел защо е това дублиране.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Граф Вронски

Забелязах, че не съм получил известие за ново мнение за тема, която следа: Разкази от Исландия.
Погледнах темата, отбелязано е, че я следвам (тъй като съм коментирал там).

49992986_--GoogleChrome.jpg.343cb7659c8d6b5f7d6050fe358cb946.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 54 минути , Граф Вронски каза:

Забелязах, че не съм получил известие за ново мнение за тема, която следа: Разкази от Исландия.
Погледнах темата, отбелязано е, че я следвам (тъй като съм коментирал там).

Това е някакъв частен случай, че Деница по грешка беше скрила мнението, затова нямаш известие.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Сигурно е от индексирането и не е важно, ама да си кажа.

Днес ми се появиха като непрочетени мнения, писани преди 12 часа (и не бях ги виждал), а нямах маркирани като непрочетени неща преди по-малко време.

Отделно едно мнение си седи непрочетени, колкото и да го чета.

 

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, neuromancer каза:

Сигурно е от индексирането и не е важно, ама да си кажа.

Днес ми се появиха като непрочетени мнения, писани преди 12 часа (и не бях ги виждал), а нямах маркирани като непрочетени неща преди по-малко време.

Отделно едно мнение си седи непрочетени, колкото и да го чета.

 

Случват си се такива неща. Имаме друг, класически метод на индексиране, но там нещата работят по-бавно и търсачката не е съвсем коректна. Плюсове и минуси трябва да преценим. Ако зачестят много подобни досади, ще сменяме.

Връзка към мнение
преди 4 часа, neuromancer каза:

Отделно едно мнение си седи непрочетени, колкото и да го чета.

Явно го четеш по диагонал, а не задълбочено и внимателно! :biggrin:

  • Смея се 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.