Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

преди 6 часа, master_of_germs каза:

Ами изобщо не ми излизат карти, за който и да е от магеланците...

 

Може би е проблем в моя компютър, но пък картите от разделите "Атлас" и "Знаме" си ги виждам нормално.

Странно. Пробвай друг браузер или ако имаш адблокер да го спреш временно. 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

И на дневен и на нощен ми върви при мен, сафари на айпад, хром на уиндоус 10 и андроид. Забрана на попъпи да няма?

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Има ли някаква промяна в начина, по който се показва потокът с ново съдържание, или аз някак (неизвестно как) съм променил някакви настройки и сега ми излиза ново съдържание първо от последния час, после от последния ден, седмица и т.н. , а преди май не беше така? 

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
преди 14 минути , slujitel каза:

Нещо не е на ред при мен, изчезна потока от ново съдържание. 

И при мен го няма:(

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

При всички е така, търсачката също не работи.

 

@Георги, можеш ли да погледнеш? Стана така снощи около 23 и дори преди това, но мислех, че пак върви преиндексиране и ще се оправи до сутринта, но и сега продължава да е така.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Някой друг има ли проблем с оставянето на реакция под нечие мнение? Като цъкна на ръчичката, излизат всички реакции, но не мога да избера никоя от тях, защото много бързо се скриват.

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте! Предварително се извинявам,ако поста ми не е за тук,но сметнах,че това е най-правилната тема.Имам следния проблем - не мога да изпращам лични съобщения.Излиза системно,че мога да пращам по 0 съобщения на ден.Това бъг ли е или защото съм новобранец?

Тенкс!

Връзка към мнение
преди 2 часа, И. Иванов каза:

защото съм новобранец?

ей това е 🙂 Малко повече активност и ще можеш да пращаш. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

От известно време не мога да пиша в полето или изобщо не се вижда маркера или отива някъде нагоре под полето с иконите. Оправя се само като затворя страницата и я отворя наново. И на тел и на комп ми се получава. 

Връзка към мнение
преди 4 часа, EliDion каза:

От известно време не мога да пиша в полето или изобщо не се вижда маркера или отива някъде нагоре под полето с иконите. Оправя се само като затворя страницата и я отворя наново. И на тел и на комп ми се получава. 

Виж дали става и с друг браузер и/или в private, incognito и т.н. Звучи като някой плъгин на браузера ти да прави тези проблеми. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
Преди 1 час, Христиан каза:

Забелязах, че в темата за гората на Магеланци има нещо, което е оставено непреведено.

 

image.png.b3b237f77b41bdd7398e20398a74417f.png

 

 

Евентуално при следващия ъпгрейд ще ги гледам тези неща.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Защо не ми пристигат известия на телефона за следените теми във форума? От компютъра ги виждам, но на телефона не.

Къде да погледна за настройките?

Връзка към мнение
преди 32 минути , aleks_s каза:

Защо не ми пристигат известия на телефона за следените теми във форума? От компютъра ги виждам, но на телефона не.

Къде да погледна за настройките?

Тук е мястото за този въпрос.

Не знам отговора, но @Георги ще подскаже.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, aleks_s каза:

Защо не ми пристигат известия на телефона за следените теми във форума? От компютъра ги виждам, но на телефона не.

Къде да погледна за настройките?

Ами първо виж позволени ли са нотификациите в настройките на браузъра (settings на телефона). После в настройките във профила ти във форума. Ако не ги намираш пиши, че сега не ми се правят скрийншоти...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 19 часа, aleks_s каза:

Защо не ми пристигат известия на телефона за следените теми във форума? От компютъра ги виждам, но на телефона не.

Къде да погледна за настройките?

Няма как ние да контролираме на какво устройство се изпращат известията или не - или ги пращаме или не 🙂 Така че да, провери си настройките на телефона.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
преди 26 минути , Mary каза:

След сношната актуализация не ми работи "Ново съдържание".

Пробвах да го актуализирам, но пак не става.

@Георги, съвет?

същото е и при мен

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Пробвах през няколко браузъра и при нито един няма нищо на нито един магеланец в "Активност". На всички пише "......Еди кой си.....няма скорошна активност"

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.