Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

преди 13 минути , Георги каза:

Нямам никакъв контрол защо текст мащаба на хром не работи. С каква резолюция ти е устройството

Ама той работи, само че на определени места от форума - като заглавия на теми, плюс мястото на писане (в момента пиша с по-големи букви от цитираното), затова се и чудех защо не става и в самите мнения (проверих и на други места: във "форуми"  "популярни в момента" и "последни теми" същи биват зумнати, както и "последни пътеписи" в "начало"). Иначе и известията се пооправиха, сега се четат без проблем :-)  

Ето какво имам предвид, нарочно зумнах много :

 

Screenshot_2017-04-03-14-25-49.png

Screenshot_2017-04-03-14-26-33.png

Редактирано от searus
Връзка към коментар
преди 5 минути , Георги каза:

Ще помисля дали има как да го измислим, така че всички да са доволни :)

аз нямам претенции, както ти каза-ако искаш, не пишеш. От гледна точка сигурност за самия човек попитах :)

Връзка към коментар
преди 6 минути , Георги каза:

 

Бъг ми изглежда, ще докладвам. 

 

Открих причината!

Ама не я харесах <_<

В горния пример темата с дата "2 януари" е изплувала нагоре, защото някой ме е цитирал в интервала между другите две "преди 2 часа" и "петк 14:49"

Цитирането не е моя активност и не би трябвало да се отчита.

 

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , домосед каза:

 

Открих причината!

Ама не я харесах <_<

В горния пример темата с дата "2 януари" е изплувала нагоре, защото някой ме е цитирал в интервала между другите две "преди 2 часа" и "петк 14:49"

Цитирането не е моя активност и не би трябвало да се отчита.

 

 

 

 

Супер, ще го добавя към тикета. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, Христиан каза:

Бутонът "Заяви мили" води към началната страница с активните теми.

 

Да, имах амбиция вчера да пусна модула за заявка на мили, но няма да стане, за сега е мъртва връзка. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 18 часа, Георги каза:

 

преди 18 часа, Фичо каза:

Нещо май много е намаляло времето за редактиране на мнения, опитах да редактирам мнение от преди 37мин. и вече не позволява. 
Може ли да се увеличи?

 

30 минути е. Времето за редакция винаги е било просто за да поправиш грешка от бързината, нещо което си изпуснал и т.н. 30 мин би трябвало да са достатъчни :)

 

 

Аз те разбирам, но имам предвид следното - понякога човек пише мнение и няма време да го прегледа, защото се появява  нещо спешно - телефонен разговор, идват клиенти, свършила е бирата и трябва спешно да се отиде за нова :biggrin:... и като се върне след 40-тина минути, види че нещо е недогледал в съдържанието, или е допуснал някаква досадна очебодна правописна грежка..., опитва да редактира, обаче се оказва невъзможно :unsure:
Та не става дума след три дни нещо да си промениш настроението и да решиш да си сменяш старо мнение, а за редакция в рамките на деня, в рамките на няколко часа. Струва ми се, че преди беше нещо около 2 часа, като че ли :rolleyes:

Аз и в стария форум ти бях мрънкал за същото нещо :biggrin: и тогава пусна малко аванта, айде дай и сега малко гювеч ;)
.....

 

Още нещо - в старата версия, в прозореца за писане на ново мнение, в лентата за редактиране имаше един хубав бутон "undo", сега не го виждам, има ли някаква възможност да се появи? :rolleyes:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 6 минути , Фичо каза:

Аз и в стария форум ти бях мрънкал за същото нещо :biggrin: и тогава пусна малко аванта, айде дай и сега малко гювеч ;)

 

90 минути. Само заради рождения ден :)

 

преди 8 минути , Фичо каза:

Още нещо - в старата версия, в прозореца за писане на ново мнение, в лентата за редактиране имаше един хубав бутон "undo", сега не го виждам, има ли някаква възможност да се появи? :rolleyes:

 

Готово

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Първо искам да честитя новата версия на всички. Получило се е чудесно. Аз също попринцип се привързвам много и трудно приемам драстичните промени, но се радвам, че в този случай е за добро. Старият облик ще ми липсва много, но този е доста по-модернизиран и с нищо не отстъпва на голями световни платформи.

И още веднъж използвам случая да призова всички за търпение и разбиране към ангажимента на Георги към всички нас. Работата му изисква много време и се съгласете, че се опитва да угоди на много вкусове наведнъж. Съвсем скоро ще свикнем с новият облик и всичко ще е 6 :)

 

Преди 1 час, Mary каза:

Много моля някой с iPhone да пробва дали през телефона може да мине на пълна версия?

Вчера дискутирахме възможностите, но при мен не става.

 

Мари, не зная дали това имаш предвид. Направих тези снимки, пък да видим дали съм нацелила:

- като ти се появи лентата с инструментите, натискаш иконата в средата....

 

IMG_4768.thumb.jpg.0eb818331be612173d4d4ddda6599fd2.jpg

 

- после с пръста местиш долните икони наляво, докато стигнеш последната "Request Desktop site".

 

IMG_4769.thumb.jpg.9cbfb96f20af2756a9313a31e28e27b2.jpg

 

Независимо колко пъти го натисках, нямаше разлика с първия път, като влезнах в сайта. Може би точно за това Георги имаше предвид, че няма мобилна версия и да не очакваме да намерим разлика в подреждането.

....а , да , забравих да кажа, че съм с iphone 5....и всичко се чете и вижда прекрасно.

 

 

преди 11 минути , Ledda каза:

Е, най-после бутон  Back2Top! Браво и мерси!

 

Аз, обаче, не го виждам къде е този бутон, а така ми е добре като го има. Мога ли да помоля за помощ къде се намира, че не го фокусирам никъде :blush:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , iliana_t каза:

Независимо колко пъти го натисках, нямаше разлика с първия път, като влезнах в сайта. Може би точно за това Георги имаше предвид, че няма мобилна версия и да не очакваме да намерим разлика в подреждането.

....а , да , забравих да кажа, че съм с iphone 5....и всичко се чете и вижда прекрасно.

Точно това ме интересуваше.

Благодаря!

 

@Георги, не е само при мен проблема. 

Връзка към коментар
преди 12 минути , iliana_t каза:

Аз, обаче, не го виждам къде е този бутон, а така ми е добре като го има. Мога ли да помоля за помощ къде се намира, че не го фокусирам никъде :blush:

Долу в дясно - син правоъгълник с бяла стрeлка нагоре.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 5 минути , iliana_t каза:

Аз, обаче, не го виждам къде е този бутон, а така ми е добре като го има. Мога ли да помоля за помощ къде се намира, че не го фокусирам никъде :blush:

 

Долу в дясно една бяла стрелкичка в син квадрат.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В графичната тема Default (която ми харесва повече, защото е синя ;) ) липсва "къде сме ние". Ще се поддържа ли тази тема изобщо или само Dimensions ще се ъпдейтва?

Връзка към коментар
преди 1 минута , macf1an каза:

В графичната тема Default (която ми харесва повече, защото е синя ;) ) липсва "къде сме ние". Ще се поддържа ли тази тема изобщо или само Dimensions ще се ъпдейтва?

 

Само Dimension. Другата стои видима за много кратко време, докато изчистим бъговете. 

Връзка към коментар
преди 3 минути , chandni каза:

Не липсва

Видях го, появява се в другия край на екрана, малко неинтуитивно.

Жалко, мен ми е много симпатична тая тема, ще си я ползвам нея засега.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • stotan
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.