Прескочи до съдържание

Ок ли е тази цена на самолетен билет до...


Препоръчани мнения

  • 7 месеца по-късно ...

Здравейте,

 

ориентирайте ме, моля, колко трябва да е добрата цена София/Букурещ - Рим и обратно за началото на април. Към момента за двама възрастни и 1 дете с ръчен багаж (приорити) ми дава около 550-600 лв общо в двете посоки. Има ли накъде да пада още цената? Рано ли гледам - месец и половина - два има доготава. /Грешка: 2.5-3 месеца има, нещо бързам.../

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Има 3 месеца дотогава. Аз обичам Рим, но никога не съм бил през април, значи цените не са били ниски тогава. Най-евтино е октомври, ноември, декември, януари, февруари.

Връзка към мнение

На 31-ви Март е Католическият Великден тази година, което предполага началото на Април високи цени, заради желаещите "да се видят с папата" 🙂 200 лв до Рим през април ми се струва доста, но ако датите са фиксирани....

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Също така от 30.3 до 7.4 е пролетната ваканция на учениците от 1 ви до 11 ти клас. Съчетано и с Великден по католическия календар води до по-високи цени.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Преди 1 час, boogy83 каза:

200 лв до Рим през април ми се струва доста, но ако датите 

Предвид обстоятелствата, които са описани по-горе, 200 лева (100€) за двупосочен   според мен е нормална цена и не очаквам да паднат билетите.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря Ви. Точно ученическата ваканция е причината за периода, защото сме с ученик и не сме много гъвкави откъм дати - в рамките на тези 9 дни от 30.03 до 07.04.

Ноо това с католическия Великден изобщо не го бях съобразил и вече не знам дали е толкова добра идея да ходим там точно тогава. Ще помисля, може и да питам в съответния подфорум.

Връзка към мнение
На 15.12.2017 г. в 5:26, Julian999 каза:

Аз също ще пътувам през март за Тенерифе ние сме двама възрастни и едно дете на 2+г. Общо беше за 91€ през колумбийския сайт отиване и връщане на сайта на Ryanair беше за 134 €. Според ме е ок ако е ретърн тази цена ?

Какъв е този Колумбийски сайт 🤔🤔🤔

Връзка към мнение
преди 5 часа, lessa каза:

Какъв е този Колумбийски сайт 🤔🤔🤔

Предполагам разните Jetcost и подобни сайтове, които маналяват стандартните цени. За съжаление специално за Раян вече не работят.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Oshko каза:

Предполагам разните Jetcost и подобни сайтове, които маналяват стандартните цени. За съжаление специално за Раян вече не работят.

Точно!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 23 часа, deian каза:

Здравейте,

 

ориентирайте ме, моля, колко трябва да е добрата цена София/Букурещ - Рим и обратно за началото на април. Към момента за двама възрастни и 1 дете с ръчен багаж (приорити) ми дава около 550-600 лв общо в двете посоки. Има ли накъде да пада още цената? Рано ли гледам - месец и половина - два има доготава. /Грешка: 2.5-3 месеца има, нещо бързам.../

Ако не може да вземете решение питайте в туристическа агенция . Те имат опит. За мен класиката е да се иде с колата в Гърция.

Връзка към мнение
преди 16 часа, dimitrov6 каза:

Ако не може да вземете решение питайте в туристическа агенция . Те имат опит. За мен класиката е да се иде с колата в Гърция.

А какво ще се прави в Гърция в първата седмица на април, с деца? Нали дискутираме пролетната ученическа ваканция.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Привет. Дали ще намеря нещо по - евтино от 610 евро двупосочен до Доминикана 17-25 февруари. За сега съм се спряла на Мадрид -Пунта Кана и Санто Доминго-Мадрид - директи. Датите са вързани с круиз.  София-Мадрид-София, обаче доста скъпо излиза... 17 -26.02 

През Лондон не ме устройват, че нямам САЩ виза, а те прекачват.

 

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте,

де ме ориентирате за нормална цена на билет София/Букурещ - Барселона - София/Букурещ през юни с нормален ръчен багаж (55х40х23)? Вие за колко сте летяли до Барселона и обратно?

Връзка към мнение
преди 49 минути , deian каза:

Здравейте,

де ме ориентирате за нормална цена на билет София/Букурещ - Барселона - София/Букурещ през юни с нормален ръчен багаж (55х40х23)? Вие за колко сте летяли до Барселона и обратно?

между 100 и 200 евро

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 8 минути , dimitrov6 каза:

между 100 и 200 евро

Значи цена за 3-ма с приорити, двупосочен, 1100-1200 лв за Барселона я приемам за нормална? Мен множко ми се видеше...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 58 минути , deian каза:

Здравейте,

де ме ориентирате за нормална цена на билет София/Букурещ - Барселона - София/Букурещ през юни с нормален ръчен багаж (55х40х23)? Вие за колко сте летяли до Барселона и обратно?

В момента с Райън, София - Барселона:

13-18.06 с чекиран 10 кг багаж, без място- 140. 54€

6-11.06 с чекиран 10 кг багаж, без място - 158.11€

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 10 минути , deian каза:

Значи цена за 3-ма с приорити, двупосочен, 1100-1200 лв за Барселона я приемам за нормална? Мен множко ми се видеше...

Зависи колко дни ще сте там и дали пътувате през уикенда.Дали е директен полет.С приорити е още по-висока.

Връзка към мнение
преди 6 минути , dimitrov6 каза:

Зависи колко дни ще сте там и дали пътувате през уикенда.Дали е директен полет.С приорити е още по-висока.

Приорити беше 17.99€, а чекиран 10 кг- 14€ за тези полети, които написах. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

7-8 нощувки гоня. Пробвах с дадените от @aleksandrina дати, като удължа още малко престоя, но скача доста цената в момента.

Дали с наближаването на юни, примерно през март-април, мога да очаквам падане на цените, или заради сезона ще се задържат?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 27 минути , deian каза:

7-8 нощувки гоня. Пробвах с дадените от @aleksandrina дати, като удължа още малко престоя, но скача доста цената в момента.

Дали с наближаването на юни, примерно през март-април, мога да очаквам падане на цените, или заради сезона ще се задържат?

Може да падне от България към Барселона,но ще се дигне в обратна посока.

Връзка към мнение
На 11.01.2024 г. в 18:59, aneta72 каза:

Привет. Дали ще намеря нещо по - евтино от 610 евро двупосочен до Доминикана 17-25 февруари. За сега съм се спряла на Мадрид -Пунта Кана и Санто Доминго-Мадрид - директи. Датите са вързани с круиз.  София-Мадрид-София, обаче доста скъпо излиза... 17 -26.02 

През Лондон не ме устройват, че нямам САЩ виза, а те прекачват.

 

Не знам дали не е късно, но еднопосочен от София до Пунта Кана на 17 февруари за двама пътника е 405 евро на човек с австрийските през Виена до Брюксел за 122 евро и от Брюксел до Пунта Кана с ТУИ Белгия за 283 евро. Остава обратният полет да се намери за по-добра цена.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.