Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

преди 4 минути , Avvvaa каза:

Здравейте при чекиране обърках данни, как да коригирам излезнами бордната карта

Пиши им в чата, ще анулират б. карта и ще се чекирате пак

Връзка към мнение

Здравейте отново писах във въпросния чат, но нищо. Успях да сменя номера на ЛК и валидността но датата на раждане неможе. На бордната карта никъде ни пише дата дали щее възникне проблем на летището

Връзка към мнение
преди 20 часа, logist13 каза:

На сайта си са писали, че рефъндите за април/май вече трябва да са изплатени. За отменен полет през април бях попълнил на сайта им формата за рефънд, още през април, ваучер не съм искал и не съм приемал, нищо не са ми върнали. Миналата седмица се свързах през чата, би трябвало до 7-10 работни дни да върнат парите. Така, че най-вероятно първоначалните форми за рефънд не вършат никаква работа.

 

Току-що банката изпищя, че Ryan са възстановили сумата. Чата ми с тях беше на 13-ти, т.е. бързо действат.

Да и аз четох интервюто на шефа им, че 90% от рефундите щели да ги платят до края на Юли , но имам 8 полета които са 90% все още неизплатени от Март, Април и Май.Искани по няколко пъти - мисля, че три пъти ме пращаха да попълвам формата с въпрос, ама сигурен ли си , че искаш пари, ето цъкни за ваучер и така 3 пъти.

Връзка към мнение
преди 1 час, vinidj каза:

Да и аз четох интервюто на шефа им, че 90% от рефундите щели да ги платят до края на Юли , но имам 8 полета които са 90% все още неизплатени от Март, Април и Май.Искани по няколко пъти - мисля, че три пъти ме пращаха да попълвам формата с въпрос, ама сигурен ли си , че искаш пари, ето цъкни за ваучер и така 3 пъти.

 

Формите май не вършат работа, а чата. През деня е трудно свързването, ама сутрин рано, към 9 наше време отговарят бързо

Връзка към мнение
преди 1 час, vinidj каза:

Да и аз четох интервюто на шефа им, че 90% от рефундите щели да ги платят до края на Юли , но имам 8 полета които са 90% все още неизплатени от Март, Април и Май.Искани по няколко пъти - мисля, че три пъти ме пращаха да попълвам формата с въпрос, ама сигурен ли си , че искаш пари, ето цъкни за ваучер и така 3 пъти.

Това не е вярно. Аз имам 6 анулирани полета до юни и само за първия ми възстановиха парите.

Връзка към мнение
5 hours ago, Avvvaa said:

Здравейте отново писах във въпросния чат, но нищо. Успях да сменя номера на ЛК и валидността но датата на раждане неможе. На бордната карта никъде ни пише дата дали щее възникне проблем на летището

Помогнете моля

Връзка към мнение

Вероятно няма да е проблем, но 100% сигурност едва ли някой може да ви гарантира. Такава ще имате само ако си закупите нов билет (което аз не бих направил). 

Връзка към мнение

Няма да имате проблем вероятно

Гледай датата да не е от значение за различна категория билет, примерно възрастен / дете или там 14 години ли беше когато може да пътува сам

Принципно малки грешки нямат значение, а това май не го и пише на бордната карта

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не го пише да, но при сканиране на баркода ако излезне и това ме притеснява паръчах на 8 човека билети и при чекирани ме изхвърли от приложението и после въведох разлечни дати на двама от пътниците

Връзка към мнение
преди 6 часа, Avvvaa каза:

Здравейте отново писах във въпросния чат, но нищо. Успях да сменя номера на ЛК и валидността но датата на раждане неможе. На бордната карта никъде ни пише дата дали щее възникне проблем на летището

От написаното не става ясно дали изобщо е проведен разговор с агент в чата. Ако пишеш и чакаш отговор от бота, няма как да се случи нещо. Напиши live chat и изчакай да се свържеш с агент. С него вече евентуално можеш да се разбереш.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
1 hour ago, IvanNavi said:

От написаното не става ясно дали изобщо е проведен разговор с агент в чата. Ако пишеш и чакаш отговор от бота, няма как да се случи нещо. Напиши live chat и изчакай да се свържеш с агент. С него вече евентуално можеш да се разбереш.

чакам този агент цял ден и нищо

Връзка към мнение
преди 10 минути , Avvvaa каза:

чакам този агент цял ден и нищо

Ако нямаш търпение - по-добре не се занимавай. Ако искаш да ти изписва някаква оценка колко още ще чакаш - пробвай през този линк:

https://secure.livechatinc.com/licence/5836511/v2/open_chat.cgi?groups=18

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 37 минути , IvanNavi каза:

Ако нямаш търпение - по-добре не се занимавай. Ако искаш да ти изписва някаква оценка колко още ще чакаш - пробвай през този линк:

https://secure.livechatinc.com/licence/5836511/v2/open_chat.cgi?groups=18

Няма да е лошо някой модератор да закачи това мнение в началото на темата!Ще бъде от полза на много хора. @chandni @neuromancer

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 5 часа, logist13 каза:

 

Формите май не вършат работа, а чата. През деня е трудно свързването, ама сутрин рано, към 9 наше време отговарят бързо

Да, в чата също пробвах - три пъти си ги исках и потвърдиха. 

В момента ме препращат от чата да попълвам формата , че съм го купувал от агенция, като им казах, че съм частник ми затвориха чата, да съм четял пишело с червено , че до 3 седмици щели да изчистят всички плащания до Май. Ама това го обещават трети път.

Връзка към мнение
1 hour ago, crazyhorse said:

Няма да е лошо някой модератор да закачи това мнение в началото на темата!Ще бъде от полза на много хора. @chandni @neuromancer

Много Ви благодаря, свързах се и промениха датите

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, IvanNavi каза:

Според Opodo някои полети на Ryanair се оперират от Кралските военовъздушни сили..

 

image.png.86115604870ee8f61d3dc37c66f4e8f6.png

 

 

 

Може би под седалките имат монтирани ракети земя- въздух.

Връзка към мнение
преди 3 часа, IvanNavi каза:

Според Opodo някои полети на Ryanair се оперират от Кралските военовъздушни сили..

 

image.png.86115604870ee8f61d3dc37c66f4e8f6.png

Не случайно е текста в зеленото поле - GENIUS DEAL !!! :wink:

Връзка към мнение
преди 23 часа, IvanNavi каза:

Кралските военновъздушни сили..

Военновъздушни сили на кое Кралство, обаче?

 

P.S  Щом цената е дадена в паундове,  ми стана ясно за кого става дума. 🙂

 

Вероятно само в този неустановен ден от скрийншота  ще се изпълнява полета от военновъздушните  сили.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Това горе вероятно е грешка, но ако някога ви се лети с Royal Air Force, има и редовни пътнически полети от Англия до Фолклендските острови... Или поне имаше преди пандемията

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Би могло да бъде повод за иск за обзщетение. :grin:   
Така де - ще кажа: "Аз купих билет за този полет само защото детската ми мечта е да летя с Royal Air Force", а  вие ме излъгахте" :biggrin:

  • Смея се 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.