Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Това искам да го видя. Кралските военновъздушни сили на UK да изпълняват полети на ирландска АК. Според мен е добре замислена шега на Майкъл :biggrin:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 1 час, neuromancer каза:

ако някога ви се лети с Royal Air Force, има и редовни пътнически полети от Англия до Фолклендските острови... Или поне имаше преди пандемията

Имаше... И то "само" за 2100 паунда 🙂

 

А допреди 2 години даже бяха с междинно кацане на о-в Възнесение.

 

Чакам да ги пуснат пак в същата конфигурация след няколко години, когато приключат с ремонта на пистата на Възнесение, и тоя път няма да им простя.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Прегледайте онлайн
Ryanair logo
header-harp.png
 
 
 
BG_Email_Tuesday.jpg
Няма по-добра разпродажба от тази.
Време е за сериозни неща…сериозно ниски цени. Продаваме 1 милион места за 5 евро, за пътувания през септември и октомври. Това са само 5 евро, няма уловки! Грабнете или съжалявайте.
Специална оферта за 48 часа. Разпродажбата свършва в полунощ в сряда…ако дотогава има останали места!
Резервирайте сега
BG_car-hire_sale-inclusion.jpg
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
26 minutes ago, iMari said:

257417887_.png.d5319cf775b56df8c7ba4864493bf9a8.png

 

От София по 5 евро са тези. В Италия не ни искат, Испания е много заразена, нямам идея в Белгия може ли да пътуваме свободно?

Мислех си за едни коледни базари в Германия 🙂 

Връзка към мнение

Брюксел става даже и без отпуск - петък-неделя през септември за 10 евро общо, но пък реално се получава само 1 ден пълен. Може ли да се отиде до Брюж за това време? Ще трябва и да се спи някъде около летището, че връщането е доста рано в неделя. Според мен няма пречки за пътуване до Белгия към момента  https://diplomatie.belgium.be/en

Връзка към мнение
преди 9 минути , Jorro каза:

Може ли източник, направо ме хвърли в джаза 🤐

То си е логично - струпване на хора, без маски, за да консумират. И да не ги отменят официално, според мен ще са регулирани до степен да не ги познаеш, че са Коледни пазари. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
2 hours ago, Lindt said:

То си е логично - струпване на хора, без маски, за да консумират. И да не ги отменят официално, според мен ще са регулирани до степен да не ги познаеш, че са Коледни пазари. 

E да, ама си правят всякакви други мероприятия на открито, да не говоря, че май всяка седмица излизат по 30+ хиляди без маски да протестират срещу носенето на маски 😄

Аз за всеки случай съм букнал и Базел за пазарите в Колмар и Страсбург , а пък в Германия може да си мръзнем и без коледен пазар 😄 

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Ryan имат ново приложение или по-скоро нова функционалност на старото приложение. Казва се Ryanair Discovery и е силно подобрена версия на Пътна карта от сайта. Задаваш си местоположението, периода в който искаш да пътуваш и дестинация и RD ти намира най-ниската цена. Удобно е и за шантави маршрути, но трябва да ги търсиш отсечка по отсечка.

Screenshot_20200910-192749.png.fb55b579b6a6b799f51be5d41d34a516.png

 

Screenshot_20200910-192800.png.504a9a6e90dc0fdad9fcfeb3bab9927a.png

Може да зададеш и Anywhere и тогава ти дава най- евтиният полет в зададеният период. И приплъзвайки екрана наляво може да видиш следващите дестинации степенувани по цена. Готиното е, че може да зададеш начална/крайна точка цяла държава.

  • Харесвам 18
  • Браво 3
Връзка към мнение

А най ми хареса опцията да си местиш кръгчето по картата, избирайки зоната/района, от която мислиш да пътуваш.Така автоматично включваш всички летища попадащи в кръгчето и ти показва най - евтините полети от всяко едно летище. Много ме кефи приложението, ще падне разцъкване 🙂Ех, да не беше тази пандемия...

 

 

Screenshot_20200910-213810.png

  • Харесвам 17
Връзка към мнение

При закупуване на билети през септември за пътуване през октомври вече не важи опцията промяна на дати/дестинации без такса, нали?

Връзка към мнение
преди 22 минути , Яничка каза:

При закупуване на билети през септември за пътуване през октомври вече не важи опцията промяна на дати/дестинации без такса, нали?

Не не важи. Но има реален шанс след някой друг ден да включат и октомври.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 21 минути , iMari каза:

Не не важи. Но има реален шанс след някой друг ден да включат и октомври.

А сега за резервация за септември правят ли се промени без такса?

Връзка към мнение

Току-що използвах линка, посочен от neuromanser и се свързах във връзка с неполучено възстановяване за отменени полети през май. Извършиха проверка - сумата е наредена на 10 септември и ще я получа до 7-10 дни по картата си.

Благодаря за линка и полезния форум.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, shterevaivanka каза:

Току-що използвах линка, посочен от neuromanser и се свързах във връзка с неполучено възстановяване за отменени полети през май. Извършиха проверка - сумата е наредена на 10 септември и ще я получа до 7-10 дни по картата си.

Благодаря за линка и полезния форум.

Моля Ви, прехвърлете ми го този линк. Аз имам 6 анулирани полета още от април, и до момента не са ми възстановили сумата на нито един, въпреки че още тогава попълних автоматичните формуляри.

Връзка към мнение

Аз поне съм дал стандартния чат на Райън, не мисля, че има няколко... Трябва да поискаш live agent, ако се свързваш с бот и той не върши работа

Връзка към мнение

Здравейте,

Някой скоро дали е ползвал формата за промяна на полет на Раян?

Следвам стъпките, избирам си новата дата, но бутотна продължи не е активен.

С чат бота се въртим в кръг и не може да помогне. А нещо не успявам да се свържа с чат агент.

Някакви идеи?

Връзка към мнение
преди 26 минути , Captain45 каза:

Здравейте,

Някой скоро дали е ползвал формата за промяна на полет на Раян?

Следвам стъпките, избирам си новата дата, но бутотна продължи не е активен.

С чат бота се въртим в кръг и не може да помогне. А нещо не успявам да се свържа с чат агент.

Някакви идеи?

Здрасти,

от мобилното приложение не става.

Аз опитах през десктоп и нещата станаха! Успях да променя дестинация и доплатих разликата.

Връзка към мнение
На 11.09.2020 г. в 17:27, shterevaivanka каза:

Току-що използвах линка, посочен от neuromanser и се свързах във връзка с неполучено възстановяване за отменени полети през май. Извършиха проверка - сумата е наредена на 10 септември и ще я получа до 7-10 дни по картата си.

Благодаря за линка и полезния форум.

Да и аз пробвах с чата - пренасочиха ме да попълня формата за ОТА. Попълних я гневно, че съм частно лице и върнаха набързо до седмица забравена сума от Март. Явно са си загубили някъде базите данни или нарочно го правят да не си потърсят хората парите.

Връзка към мнение
Мирослав Василев

https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/no-change-fee

 

Без такса за смяна на полети през Септември, Октомври и Ноември.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.