Прескочи до съдържание

Криптовалути - майнинг, инвестиции, доходност и т.н.


Препоръчани мнения

преди 1 минута , EliDion каза:

Binance на някой иска ли му наново идентификация с всичките му там лични карти, сега и работодател ми иска и доход ..... опитах се да си взема busd с eur, които са си там и ми блокира всичко. Бахти. Баш сега.

Същото е и при мен. Егати и смотаните пииииип, пиииип, пииииипковци. 

Връзка към коментар

За да пазаруваш крипто валута с евро искат да повториш цялата процедура с верификацията. Добре, че имах малко BUSD  в профила за да успея да напазарувам LUNA. След като вкарах евро и се опитах да купя BUSD, започнаха с тая простотия. Регулаторите ги натиснаха, пазят си кожата, а и много ги е страх какво ще роди истерията с Луната.

Връзка към коментар
преди 42 минути , EliDion каза:

Абсолютно идентична ситуация. След 20 мин борба и добре, че имам документи в компа та успях да прикаче всичко.

 

Иииии до 16.05.22г трябва да одобрят верификацията. Тия са големи шегаджии.

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Одобриха я, веднага тръгна - по-малко от минута, въпреки че пишеше 18,05,2022. После получих, че неми е одобрен увеличаване на лимита, а аз не съм искала???? ама успях да обърна де. Да видим нататък как ще върви.

 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, EliDion каза:

Одобриха я, веднага тръгна - по-малко от минута, въпреки че пишеше 18,05,2022. После получих, че неми е одобрен увеличаване на лимита, а аз не съм искала???? ама успях да обърна де. Да видим нататък как ще върви.

 

 

 

Не знам, наистина полудявам с Байнанс. Искаха пак верификация на адреса, пратих им даунлоуднато от днес Потвърждение на сметката ми в Револют, с ясно посочена днешна дата в горният десен ъгъл. Сега получавам отговор от Б., че не могат да приемат документа, тъй като е по-стар от 3 месеца. :dash1:

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Пак не успяхме да станем милионери, жалко, следващият път. 😢

Обвиняват създателите на проекта, че не са подходили правилно в спасяването му. Със сигурност това сриване ще се отрази доста зле на целият крипто пазар.

Връзка към коментар

Добре си е криптопазара, нищо кой знае колко невиждано или драматично не се е случило. Ако се съди по историята от предишните цикли, дъното е някъде около 3 пъти над цената в началото на цикъла. Ако вземем отправна точка 8-9 хил. долара за биткойн, и ако историята се повтори, около 25к би трябвало да е дъното. Най-големия риск за криптото - САЩ или ЕС да мислят за бан засега става все по имагинерен, и на двете места се върви по-скоро към регулация и търсене на данъци. Затягането на паричната политика от банките няма как да не влияе негативно на цената на активите в краткосрочен план, но в средносрочен и дългосрочен е положително защото отсява добрите бизнеси и проекти. А рано или късно и войната ще поприключи... Вчера щипнах малко SOL, днес гледам е 15% нагоре. Утре може да е 30% надолу, каквото такова, здраве да е. Ама най-добри сделки има когато на пазара е най-мътно и кърваво, нищо не пречи човек да се пробва по малко 🙂

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

@ACM, мъдро решение! Аз по принцип пазарувам на порции с DCA, така че няма как да не купувам периодично, но ще разделя бюджета на по-малки порции за да хвана и по-ниски цени. Ето с Terra Luna се юрнах да купувам на много високи от дъното цени на над 30$, но пък като стигна дъното така се натоварих, че сега съм на средна цена на покупка под 1 цент. И все пак разбирам и аз вече, че е грешка да се бърза много. Макар да съм Лудия кон, време е да действам повече като Седящия бик. 🙂

 

Аз все още вярвам, че Луната ще възкръсне. И ако това стане, магеланското коледно парти е от мен! От сега го казвам да знаете.

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , Crazy Horse каза:

Аз все още вярвам, че Луната ще възкръсне

И аз така мисля. Вече пуснаха търговията с токена и в crypto и в Binance. Да видим дали ще грейнем, озарени от хиляди сияйни луни. 😉😃

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Хмм последните дни наличните LUNA са се увеличили от 300 милиона на 6,5 трилиона. Няма как да се стане 1$ пък за връщане на нива 70-100$ да не говорим. Освен ако не измислят нещо от екипа или пък UST да се върне на 1$ и да изгорят повечето LUNA, защото двете са свързани, ама хич не ми се вярва. За някакъв форк говорят, но до колкото разбрах щяло да огрее холдърите от преди срива. Ама не съм задълбавал много в проблема, че нямам от тази стинка 🙂

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

А, аз днес успях да се заредя с малко монети Maricoin. На предварителна продажба са още, на цена 0.0025USD. Ако някой се интересува от тук се купуват.

https://maricoin.net/

Но, за да ги депозирате ви трябва портфейл с Algorand. Аз ги сложих на Pera Algo Wallet. Проектът е на испански и американски гейове и официално ще пуснат монетата на 25 май. Реших, че си струва да поспекулирам малко и ако се качи след 25 май сигурно ще продам и ще започна да си попълвам основното портфолио.

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 23 часа, iMari каза:

Ако вчера сутринта някой е успял да купи дори само 100 000 LUNA за 1 евро, днес вече има 40 евро. Кому е нужно да чака да стане 1$? 🙂

 

А ако обзи ден в автобуса в Албания си успяла да купиш LUNA, би трябвало да си загубила 😉

Който иска нека си рискува 🙂

Връзка към коментар

@VASILEV, всички станахме лунатици вече. Но, аз повече няма да купувам, а ще чакам дали ще възстановят проекта в крайна сметка. Сега предпочитам да следя просто пазара и да си попълня портфолиото с добри проекти на оптимални цени.

Връзка към коментар
преди 13 часа, VASILEV каза:

Днес си купих парче от Луната🙂 За £100 644 000 лунчета. Май нищо не очаквам, но да има😉

Купуването на Луни "да има" всъщност е причината проекта да загине тотално и да не може да се съвземе.

А някак си и резервния фонд изчезна. Мирише на поредната измама и Ружа Игнатова номер 2 🙂 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Това, което се опитах да кажа, но останах неразбрана е 🙂, че няма смисъл да се чака проекта да се съвземе. При такава волатилност в рамките на часове, която наблюдавахме, може да излезеш много на плюс. Без значение, каква е най-високата цена на която си купувал LUNA, както и @ivan69 и @Crazy Horse уточниха, важно е каква средна стойност си докарал. Ако бързо действаш, кешаутваш и инвестираш пак, печелиш бързо.  Очаквано платформите се намесиха и затрудниха процеса. Но все пак, сривът на токена и последвалите истерични движения на кривата бяха един от най-добрите уроци, които съм получавала в крипто инвестициите. Разбира се, давам мнение от позицията на скромен инвеститор, не би ми стискало да играя с големи суми, при толкова рискова среда. 😉

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Проблемът е че разсъждаваме в миналото. На каква база можем да предположим, че тази “волатилност” ще е в наша полза, за да имаме печалба? Сериозни имена недоволстват от ходовете на хората зад LUNA и UST. А те са никакви. Освен че ибявиха, че са продали много биткойни, но това не помогна. Щели да компенсират малките инвеститори преди срива. Има хора са си загробили спестяванията. Абе тегава работа стана, защото срина доверието в целия крипто пазар. То аз не че вярвах много де 🙂

Както казах от тази стинка нямам, но другите са ми на над 60% загуба 🙂

Шъ са чака 😉
 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.