Прескочи до съдържание

Rentalcars.com - промоции, мнения, въпроси и оценки


Препоръчани мнения

В тази тема май не е много редно да се дава линк, ще ти го напиша на съобщение. Ако стигнеш до Балос с кола, ще чакам с нетърпение после да споделиш и изобщо всичко да ми споделиш. Пускам ти и още няколко фирми, които ги проверих, че са с добри отзиви.

Връзка към мнение

Добър вечер на всички, надявам се ви заварвам в добро здраве и хубаво настроение.

Имам един въпрос - може да ви стори глуповат, но като в приказката - ще съжалявам, че не съм го задал.

Както писах, след Италия трип 2014, се каним да направим Spain трип 2015 и днес видях промоция в уиза, за датите в края на април (11 дни). Та на въпроса - мога ли с Даниел да се свържа да ми даде оферта (четох на втора страница един колега, доволен от rental  в Германия така бил постъпвал вече), и ако да - някакви координати?
Благодаря!!

Редактирано от Stanimir_81
Връзка към мнение

Добър вечер на всички, надявам се ви заварвам в добро здраве и хубаво настроение.

Имам един въпрос - може да ви стори глуповат, но като в приказката - ще съжалявам, че не съм го задал.

Както писах, след Италия трип 2014, се каним да направим Spain трип 2015 и днес видях промоция в уиза, за датите в края на април (11 дни). Та на въпроса - мога ли с Даниел да се свържа да ми даде оферта (четох на втора страница един колега, доволен от rental  в Германия така бил постъпвал вече), и ако да - някакви координати?

Благодаря!!

 

Даниел отговаря в тази тема на въпроси, когато има време. Иначе специални оферти с лични контакти няма, ако цъкнеш отгоре в менюто на Резервации -> Коли под наем, търсачката е на rentalcars.com. Каквото изкара там, това е. 

Връзка към мнение

Аз имам също въпрос/и. Предстои ни пътуване до Крит. Искам да наема кола, но и аз имам дилема със застраховката (платената).

Първо: Искам да обърна внимание, че казахте, че застраховката не важи, ако е шофирано по черен път. Е, който е ходил в Гърция, знае, че до повечето плажове се стига по черен път. Balos beach е една от най-популярните дестинации и до там се кара стабилно по черен път. Това ме поставя в патова стиуация. Какво може да ме посъветвате?

Второ: Никой от пътуващите няма кредитна карта, но мога да резервирам с чужда. Трябва ли картата да е на името на шофьора? В този случай какво можем да направим?

Здравей Ива,

 

по първия въпрос съвета ми да вземеш допълнителна застраховка на място, като предварително уведомиш доставчика какви са местата които плануваш да посетиш.

 

По другият ти въпрос - този който е записан като основен шофьор в резервацията следва да представи кредитна карта на свое име за да вземе автомобила.

 

Поздрави,

 

Даниел

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Тъй като досега Даниел винаги е бил така любезен обстойно и коректно да отговаря на наши въпроси, да си задам и аз моя към него.

 

При положение, че съм наел автомобил през rentalcars.com, платил съм базовата сума, която включва застраховка срещу кражба, застраховка Автокаско и с политика по горивото: от пълно до пълно, платил съм и Допълнителното Покритие, което според мен включва и всичко останало - прозорци, гуми, огледала, джанти, тасове, съединител, акумулатор, ключалки, шаси и т.н., може ли доставчикът (в случая - Firefly) да ми тегли допълнителна сума от кредитната карта? И това SCDW (Super Collision Damage Waiver) не е ли включено в цената, която плащам към rentalcars?

Връзка към мнение

Тъй като досега Даниел винаги е бил така любезен обстойно и коректно да отговаря на наши въпроси, да си задам и аз моя към него.

 

При положение, че съм наел автомобил през rentalcars.com, платил съм базовата сума, която включва застраховка срещу кражба, застраховка Автокаско и с политика по горивото: от пълно до пълно, платил съм и Допълнителното Покритие, което според мен включва и всичко останало - прозорци, гуми, огледала, джанти, тасове, съединител, акумулатор, ключалки, шаси и т.н., може ли доставчикът (в случая - Firefly) да ми тегли допълнителна сума от кредитната карта? И това SCDW (Super Collision Damage Waiver) не е ли включено в цената, която плащам към rentalcars?

Не знам да влизат стъкла, гуми и под!! Имал съм допълнителна застраховка от rentalcars.com и след като се наложи да я изпозлвам заради пукнато стъкло ми обявиха, че това не влиза.

 

За мен най-важно си остава доброто оглеждане на колата преди взимането и отбелязването на всяка една нередност, дори най-малките.

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А не би трябвало! Аз щета не съм имал. Но не това е въпросът ми, а защо доставчикът ме таксува с това SCDW, което според мен аз вече съм платил към посредника.

Редактирано от Petkan
Връзка към мнение

А не би трябвало! Аз щета не съм имал. Но не това е въпросът ми, а защо доставчикът ме таксува с това SCDW, което според мен аз вече съм платил към посредника.

 

По принцип доставчика не знае и не го интересува каква допълнителна застраховка си платил на посредника. Мисля, че в случая става въпрос, че просто Firefly са ти набутали допълнителното SCDW без да те питат, което си е доволно разпространена практика при разни фирми. Прегледай си копието от договора, има ли маркирано там SCDW?

Връзка към мнение

По принцип доставчика не знае и не го интересува каква допълнителна застраховка си платил на посредника. Мисля, че в случая става въпрос, че просто Firefly са ти набутали допълнителното SCDW без да те питат, което си е доволно разпространена практика при разни фирми. Прегледай си копието от договора, има ли маркирано там SCDW?

Точно това са направили гадините :mad:  и то съвсем умишлено. А аз тъй като си бях направил предварително онлайн чек-ин на сайта на rentalcars, въобще не погледнах обстойно договора, който ми връчиха при получаване на автомобила, като разчитах на честно партньорство! Firefly не може да не са имали информация от rentalcars какво е платено.

Нищо де, ще ми е обеца на ухото и оттук нататък забравям за юнашкото доверие, поне към въпросните две фирми.

Връзка към мнение

Firefly не може да не са имали информация от rentalcars какво е платено.

Нищо де, ще ми е обеца на ухото и оттук нататък забравям за юнашкото доверие, поне към въпросните две фирми.

 

Напротив, Firefly нямат информация от rentalcars какво си платил, каско продуктите им се различават драстично, пък и дори да знаеха можеш да си сигурен, че пак ще опитат да пробутат тяхното, те нямат приходи от rentalcars застраховката, а само от тяхната си. Просто е гадна област, човек иска да си вземе колата и да не се занимава с бумащина, а му пробутват 10 листа за подписване под носа, по някой път и на чужд език, ходи се разправяй...

 

Може да пробваш да пуснеш оплакване към Firefly, да ги заплашиш че повече няма да резервираш от тях и ще кажеш на всичките си приятели да направят същото (което едва ли е лъжа), но не знам до къде ще стигне, просто ще кажат че си разписал и това е. 

Връзка към мнение

Тъй като досега Даниел винаги е бил така любезен обстойно и коректно да отговаря на наши въпроси, да си задам и аз моя към него.

 

При положение, че съм наел автомобил през rentalcars.com, платил съм базовата сума, която включва застраховка срещу кражба, застраховка Автокаско и с политика по горивото: от пълно до пълно, платил съм и Допълнителното Покритие, което според мен включва и всичко останало - прозорци, гуми, огледала, джанти, тасове, съединител, акумулатор, ключалки, шаси и т.н., може ли доставчикът (в случая - Firefly) да ми тегли допълнителна сума от кредитната карта? И това SCDW (Super Collision Damage Waiver) не е ли включено в цената, която плащам към rentalcars?

Здравей,

 

Да започна от това, че всички автомобили които предлагаме са със застраховките които си изброил, но всички имат само-участие, в случаите когато няма това е отбелязано в офертата, като "нулева франшиза". Когато се вземе допълнително покритие то реално покрива въпросното сумата по само-участието. Застраховките които стандартно са включени в цената на наема не покриват покрив, шаси, прозорци, интериор, лични вещи и т.н.

 

Когато вземеш допълнителна застраховка на място SCDW тя не се различава много от покритието на rentalcars, просто го купуваш от доставчика, тях много много не ги интересува, че ти имаш покритие от нас и ще направят всичко за да ти продадат тяхното.

 

Съвета в този случаи ми е да ни изпратиш сканирано банково извлечение, както и договора за наем където ясно да се вижда, че си заплатил за SCDW, след което сумата заплатена към нас за допълнително покритие ще ти бъде върната. Това можеш да го направиш през секция Свържете се с нас на сайта и просто следвай стъпките (от падащото меню избери коментар за отминал период).

 

Знам, че Георги те съветва да се свържеш с доставчика, но мога откровено да ти кажа, че само ще си изгубиш времето и нищо няма да успееш да направиш. Това е така по една много проста причина - ще ти кажат, че си подписал договора за наем и си се съгласил с условията, както и си се съгласил да платиш SCDW. Както разбираш това има силата на договор сключен между теб и доставчика и ние няма да можем да помогнем. 

 

Затова изпрати документите които ти написах горе за да могат колегите да ти възстановят това което си платил към нас, реално имаш два продукта които имат една и съща функция.

 

Надявам се да съм бил полезен.

 

Поздрави

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Здравей Ива,

 

по първия въпрос съвета ми да вземеш допълнителна застраховка на място, като предварително уведомиш доставчика какви са местата които плануваш да посетиш.

 

По другият ти въпрос - този който е записан като основен шофьор в резервацията следва да представи кредитна карта на свое име за да вземе автомобила.

 

Поздрави,

 

Даниел

Нашата почивка на Крит приключи.

Исках само да кажа, че наехме кола без шофьора да предоставя кредитна карта или който и да е. Не са ни искали и капаро.

Все пак си взехме допълнителна застраховка.

Равносметката - няма начин да няма начин!

Връзка към мнение

Добре, че ти се е получило, но не разчитай всеки път да мине номера, някъде може да ти се прецака цялото пътуване.

Според мен, това изискване за кредитната карта и книжката да са на едно име важи стриктно, когато се взема кола през нета. Ние сме наемали кола в Испания - на Палма де Майорка, на Коста дел Сол и в Сицилия - на място, от хотела. Плащаме в брой и никой не те пита имаш ли кредитна карта. Друг въпрос е, че плащаш каквато цена ти кажат, докато през нета си избираш.

Даже на едното място ни казаха да оставим колата пред хотела, а ключа на рецепция. На което аз се учудих - ами, ако има повреда по колата :unsure: :unsure: Човекът рече, че има пълно автокаско, да не се притеснявам :wacko: И така си стана - никой не дойде да я огледа, оставихме ключа и това беше.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

По някаква странна причина тези по-гъвкави и свободни правила съм ги срещал да важат само по острови. За първи път виждам малко изключение в Коста дел Сол. Любопитното е, че се случва през гръцки, итиалиански, испански, та до карибски. Колкото пъти някой каже, че взимането е било безпроблемно и без никакви изисквания за кредитна карта, почти винаги е на остров. Дали е, защото няма къде да отпрашиш с колата и да я откраднеш? :)

Връзка към мнение

Нашата почивка на Крит приключи.

Исках само да кажа, че наехме кола без шофьора да предоставя кредитна карта или който и да е. Не са ни искали и капаро.

Все пак си взехме допълнителна застраховка.

Равносметката - няма начин да няма начин!

Привет Ива,

 

можеш ли да споделиш с кой резервира кола и кой беше доставчика? Това не е първи случай, за който чувам да се дава кола без кредитна карта, но за сега всичките са били в Гърция от малък местен доставчик или Калдера...

 

Това което казва Георги за островите звучи много логично.

 

Поздрави

Връзка към мнение

В Канарските острови има много фирми, които дават без кредитна, а и са супер евтини.

Обратното е обаче в Балеарите, там са скъпи и няма без кредитна или поне не са разпространени, та ето в една и съща страна, все са острови, но разликите са огромни.

За сравнение в Канарите за 10 дни е 70-10евро, а в Балеарите за същото време 250е поне

Ако се гледат само световноизвестните фирми, те не дават никъде без кредитна, имат допълнителни застраховки, които в повечето случай пак не покриват всичко и т.н.

С две думи, гледайте по-малките фирми

Редактирано от Alexander
Връзка към мнение

Здравейте!
На мен все пак ми е странно, че даже не ни искаха никакви пари като гаранция. Според мен би трябвало, защото въпреки, че няма как да я открадна, на острова имаше много радари и камери за скорост. Ако аз превиша скоростта, на кого според вас ще изпратят честитката? После не знам как ще си вземат парите от мен за глобата.
Иначе резервирах онлайн оттук http://www.rentacar-chania.gr/en/
Подозирам, че това имате предвид под малък местен доставчик.
Цените си ги пише на сайта. След като запазих ми пратиха мейл с потвърждение и това беше.
Писах на още две фирми и за една и съща кола ми искаха от 131 евро до 180 за един и същ период с допълнителна застраховка.
Накрая като я върнахме никой не я погледна.

Връзка към мнение
Кирил Маринов

Здравейте,

 

Предстои ми пътуване до Бергамо, Италия. От там искам да наема кола и да пообиколим малко със семейството до Милано, Лаго Маджоре, Цермат, Белинзона и Лугано. Трябва ли да посоча някъде че колата ще се ползва в две страни? Иска ми се да наема колата от летището на Бергамо и да я върна пак там. Прочетох някъде че има фирми за коли под наем които имат само офис на летището а колите били някъде другаде и до там се стигало с бус. Как да се ориентирам на коя фирма и офиса и паркинга с коли под наем е на летището? Притеснявам се да не се наложи да обикаляме с куфарите да търсим някаква неизвестна кола! 

Връзка към мнение

Здравейте,

 

Предстои ми пътуване до Бергамо, Италия. От там искам да наема кола и да пообиколим малко със семейството до Милано, Лаго Маджоре, Цермат, Белинзона и Лугано. Трябва ли да посоча някъде че колата ще се ползва в две страни? Иска ми се да наема колата от летището на Бергамо и да я върна пак там. Прочетох някъде че има фирми за коли под наем които имат само офис на летището а колите били някъде другаде и до там се стигало с бус. Как да се ориентирам на коя фирма и офиса и паркинга с коли под наем е на летището? Притеснявам се да не се наложи да обикаляме с куфарите да търсим някаква неизвестна кола! 

 

Офиса на фирмите винаги е на летището, ако те извозват с бус отиваш до офиса и от там ще те напътстват. Ако пък случайно нямат офис, ще те чака човек с табела с името ти. Като слезеш от буса, ще те посрещне друг служител, който пък ще ти покаже колата, няма да се луташ :) Ще оставя Даниел да отговори дали всички фирми позволяват напускане на Италия там, но като цяло голяма част от хората правят точно описаното от теб, фирмите са запознати и няма пречки за такива неща. 

Връзка към мнение

За преминаване в друга държава задължително се уведомява офиса от където ще взимаш колата, най-добре предварително, още като резервираш. Имат си разни странни политики, аз лично съм взимал от sixt, през rentalcars ot Германия и съм ходил до Чехия, но го бях обявил, понеже се разбра, че не всяка марка кола можела да напуска..бях резервирал един голф, но ми го смениха с опел.

Един немец ми разказа, как бил взел някакво бмв и като преминал в друга държава, не знам Франция или коя е било и след 5км колата спряла, оказало се, че има някаква блокировка през гпс-а, ако напусне страната.

Връзка към мнение

Здравей,

 

Да започна от това, че всички автомобили които предлагаме са със застраховките които си изброил, но всички имат само-участие, в случаите когато няма това е отбелязано в офертата, като "нулева франшиза". Когато се вземе допълнително покритие то реално покрива въпросното сумата по само-участието. Застраховките които стандартно са включени в цената на наема не покриват покрив, шаси, прозорци, интериор, лични вещи и т.н.

 

Когато вземеш допълнителна застраховка на място SCDW тя не се различава много от покритието на rentalcars, просто го купуваш от доставчика, тях много много не ги интересува, че ти имаш покритие от нас и ще направят всичко за да ти продадат тяхното.

 

Съвета в този случаи ми е да ни изпратиш сканирано банково извлечение, както и договора за наем където ясно да се вижда, че си заплатил за SCDW, след което сумата заплатена към нас за допълнително покритие ще ти бъде върната. Това можеш да го направиш през секция Свържете се с нас на сайта и просто следвай стъпките (от падащото меню избери коментар за отминал период).

 

Знам, че Георги те съветва да се свържеш с доставчика, но мога откровено да ти кажа, че само ще си изгубиш времето и нищо няма да успееш да направиш. Това е така по една много проста причина - ще ти кажат, че си подписал договора за наем и си се съгласил с условията, както и си се съгласил да платиш SCDW. Както разбираш това има силата на договор сключен между теб и доставчика и ние няма да можем да помогнем. 

 

Затова изпрати документите които ти написах горе за да могат колегите да ти възстановят това което си платил към нас, реално имаш два продукта които имат една и съща функция.

 

Надявам се да съм бил полезен.

 

Поздрави

Полезен и изчерпателен, за което ти благодаря!

И на свой ред пък да се извиня за забавения коментар от моя страна, но ми се наложи отново да ходя до Валенсия за седмица, като същевременно си наложих да не си разходвам времето там, сърфирайки из интернет, поне не и с развлекателна цел.

 

Естествено пак букнах автомобил през rentalcars.com, най-вече от любопитство какво ще опитат да ми пробутат от въпросната Firefly :)  и естествено пак същият номер с едно тесте бумащини, в което отново фигурираше допълнителната застраховка SCDW, която отново бях платил към вас. Разясних на мацката нашенската приказка за мъжкото дупе и категорично отказах да подпиша бумагите. Съответно тя ми отвърна с предложение да ми дръпне 750 евро от картата, които ще ми бъдат възстановени в едномесечен срок, ако няма щети по автомобила. Еми защо тогава да плащам към вас Допълнителното покритие? А ако разчитах на тези 750 евро?

Освен това служителката пак пак си вмъкна някакви дребни чардж-чета в размер на 25 евро, които за седемдневен период са нищо, но въпросът е принципен. Разбираш, че остава един неприятен привкус в устата...

Оставам с впечатлението, че или вие нещо не сте си уточнили взаимоотношенията с Доставчика, или те нещо не ви взимат на сериозно :unsure:

Не знам дали това е практика и при другите ви Доставчици, но определено смятам Firefly за хитреци и не ги препоръчвам!

 

Утре ще сканирам документите, които си описал по-горе и ще ти ги изпратя, пък ако можеш да направиш нещо по въпроса, ще съм ти благодарен. А ако не можеш, няма да се разсърдя. Наясно съм, че искаш да помогнеш, но и че същевременно това може да е извън правомощията ти.

Благодаря ти още веднъж!

Връзка към мнение

Petkan, ако погледнеш другите теми във форума, това със локалните застраховки сме го дискутирали много и то все в дълги теми, защото е може би фактора, който най-много обърква, пък и има известни вариации при различните доставчици :)

 

Накратко:

 

- Компаниите почти винаги искат да блокират голяма сума по кредитната ти карта, когато не вземеш допълнителна застраховка от тях. С цел, ако нещо счупиш, да могат лесно да си дръпнат парите. Ако вземеш тяхната застраховка тази сума не се блокира. 

 

- Когато сключваш допълнителната застраховка с rentalcars, Firefly не я признават. Единствената застраховка, която елиминира необходимостта от депозит е тяхната. Иначе ти може да представиш застраховка от "Петкан иншуранс" и после те да се чудят как да си прибират парите от несъществуваща фирма :) Взаимоотношенята между rentalcars и доставчика се изчерпват преди допълнителната застраховка, това си е допълнителна услуга, която си си закупил от rentalcars и не е директно свързана с Firefly. Ако удариш колата, ще трябва да си платиш на Firefly, пък после с разписките да си вземеш парите обратно от rentalcars. 

 

Може да попрехвърлиш тези теми, ако желаеш за дискусиите ни по повода:

 

http://magelanci.com/topic/1691-%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%83%D0%BC%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4-%D0%BD%D0%B0%D0%B5%D0%BC/

 

http://magelanci.com/topic/2441-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4-%D0%BD%D0%B0%D0%B5%D0%BC-%D0%BE%D1%82-%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%B5%D1%80-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BD%D0%BE/

 

http://magelanci.com/topic/1204-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4-%D0%BD%D0%B0%D0%B5%D0%BC/

Връзка към мнение

По някаква странна причина тези по-гъвкави и свободни правила съм ги срещал да важат само по острови. За първи път виждам малко изключение в Коста дел Сол. Любопитното е, че се случва през гръцки, итиалиански, испански, та до карибски. Колкото пъти някой каже, че взимането е било безпроблемно и без никакви изисквания за кредитна карта, почти винаги е на остров. Дали е, защото няма къде да отпрашиш с колата и да я откраднеш? :)

 

Същото ни се случи и в Анталия  :lol:

Връзка към мнение

Petkan, ако погледнеш другите теми във форума, това със локалните застраховки сме го дискутирали много и то все в дълги теми, защото е може би фактора, който най-много обърква, пък и има известни вариации при различните доставчици :)

 

Накратко:

 

- Компаниите почти винаги искат да блокират голяма сума по кредитната ти карта, когато не вземеш допълнителна застраховка от тях. С цел, ако нещо счупиш, да могат лесно да си дръпнат парите. Ако вземеш тяхната застраховка тази сума не се блокира. 

 

- Когато сключваш допълнителната застраховка с rentalcars, Firefly не я признават. Единствената застраховка, която елиминира необходимостта от депозит е тяхната. Иначе ти може да представиш застраховка от "Петкан иншуранс" и после те да се чудят как да си прибират парите от несъществуваща фирма :) Взаимоотношенята между rentalcars и доставчика се изчерпват преди допълнителната застраховка, това си е допълнителна услуга, която си си закупил от rentalcars и не е директно свързана с Firefly. Ако удариш колата, ще трябва да си платиш на Firefly, пък после с разписките да си вземеш парите обратно от rentalcars. 

 

Може да попрехвърлиш тези теми, ако желаеш за дискусиите ни по повода:

 

http://magelanci.com/topic/1691-%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%83%D0%BC%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4-%D0%BD%D0%B0%D0%B5%D0%BC/

 

http://magelanci.com/topic/2441-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4-%D0%BD%D0%B0%D0%B5%D0%BC-%D0%BE%D1%82-%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%B5%D1%80-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BD%D0%BE/

 

http://magelanci.com/topic/1204-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4-%D0%BD%D0%B0%D0%B5%D0%BC/

Да, разгледах темите. Доста се е изписало, а аз явно съм бил в междучасие тогава. Общо взето обаче, не са неща, които не знаех и преди. Въпросът ми беше за доверието и лоялността. За пореден път разбрах, че трябва да се гледа какво се подписва, въпреки увещанията на едната страна, че вече съм си закупил спокойствието и въпреки любезните усмивки на другата страна при подаването на документите и ключовете.

А това, че вторите нямат информация, дали съм закупил SCDW от първите, не ги оправдава да ми пробутват (както ти се изрази в по-горен пост) такова покритие или не, без да ме попитат. Нищо де, поне научих още един урок :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.