Прескочи до съдържание

Забавяния, рестарти и т.н.


Препоръчани мнения

Не знам дали тук му е мястото. Ако не е, премести моля.

 

Жоре, аз веднъж мисля те питах, но пак да отбележа: няма ли начин да получаваме уведомление за оставен коментар на пътеписите? Много ми е криво, когато някой уважи труд с искрени думи, а аз да мълча като пукал, защото не се сещам да ги прелистя :) Е, ако е невъзможно, здраве да е, но все пак помисли.

 

Благодаря.

Връзка към мнение

Не знам дали тук му е мястото. Ако не е, премести моля.

 

Жоре, аз веднъж мисля те питах, но пак да отбележа: няма ли начин да получаваме уведомление за оставен коментар на пътеписите? Много ми е криво, когато някой уважи труд с искрени думи, а аз да мълча като пукал, защото не се сещам да ги прелистя :) Е, ако е невъзможно, здраве да е, но все пак помисли.

 

Благодаря.

 

Няма такава функционалност във модула за пътеписи за съжаление. Не знам защо не е вкарана...

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Аз имам проблем с влизането през телефона - iOS 8 - изобщо не ми е активно полето "Вход".

 

През таблета(Android) влизам, но и там положението е ... отчайващо. :(

Влизам в темите, но не са активни полетата в горния ред - "Ново съдържание", Профила ми ...

Прилагам снимка какво се вижда, когато съм избрала "Форуми". 

 

IMG_2217.JPG

 

 


Да ... и на компютъра има проблем със снимката...

Връзка към мнение

Сега трябва да е ок, ма ако знаете колко лесно се разбужда човек по тоя начин...

 

Гледайте внимателно за липсващи картинки и сигнализирайте, ако забележите нещо. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Сега трябва да е ок, ма ако знаете колко лесно се разбужда човек по тоя начин...

 

Гледайте внимателно за липсващи картинки и сигнализирайте, ако забележите нещо. 

Сега Андроида е ОК, но ... iOS още е проблемен - вече ме допуска до "Вход", но ... после не ме отразява. :(

Връзка към мнение

Сега Андроида е ОК, но ... iOS още е проблемен - вече ме допуска до "Вход", но ... после не ме отразява. :(

 

Ами ще остане за довечера, че от тук нямам достъп...съжалявам. Някаква тъпа мярка за сигурност, която нещо явно бъгяса, махнах я от повечето папки, които защитаваше, но може да е останала някъде...

 

По какъв начин те отрязва, грешна парола, не се виждат картинките на iOS, нещо друго? Някой друг с iустройство има ли проблеми?

Връзка към мнение

Ами ще остане за довечера, че от тук нямам достъп...съжалявам. Някаква тъпа мярка за сигурност, която нещо явно бъгяса, махнах я от повечето папки, които защитаваше, но може да е останала някъде...

 

По какъв начин те отрязва, грешна парола, не се виждат картинките на iOS, нещо друго? Някой друг с iустройство има ли проблеми?

Допуска ме да избера "Вход", после въвеждам име и парола и ... нищо. Връща ме в началната страница.

Връзка към мнение

Допуска ме да избера "Вход", после въвеждам име и парола и ... нищо. Връща ме в началната страница.

 

Може ли някой друг с iOS да каже дали има такъв проблем, да разберем дали е локализирано до едно устройство или всички?

Връзка към мнение

Може ли някой друг с iOS да каже дали има такъв проблем, да разберем дали е локализирано до едно устройство или всички?

И при мен има проблем през айфоня. Неможе да се логне.

Дава грешка : #103129- Правата ви за публикуване са отнети от администратор.

Връзка към мнение

ОК, довечера ще го погледна, но ще е след концерта на Роксет :)

 

Няма проблем кога ще е. :)

На мен не ми изписва никаква грешка, просто ме връща в началната страница.

iOS 8.3

Връзка към мнение

Малко съм в шах, в лога от тази сутрин не виждам проблеми. Единственото, което мога да посъветвам е чистене на кеша и евентуално cookies. Не знам как става в iOS, но се е случвало да има логин проблеми от там. Ако и това не помогне ще пускам тикет на подръжката. 

Връзка към мнение
Травеолани

Допуска ме да избера "Вход", после въвеждам име и парола и ... нищо. Връща ме в началната страница.

И аз имам същия проблем през айфона, не мога да се лог-на. Няма съобщение за грешка, но ме връща на първа страница. През айпада нямам проблеми.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз имам същия проблем през айфона, не мога да се лог-на. Няма съобщение за грешка, но ме връща на първа страница. През айпада нямам проблеми.

 

Същия бъг при мен. Кукита, история, рестарт - не вършат работа.

Връзка към мнение

Когато опитам да маркирам подфорум като прочетен ми дава това- Съжаляваме, но нямате права да използвате тази функция. Ако не сте влязъл в профила си, можете да го направите чрез формата по-долу, ако е налична.

 

Аз съм си в профила, това е вече втори ден.

Връзка към мнение

Когато опитам да маркирам подфорум като прочетен ми дава това- Съжаляваме, но нямате права да използвате тази функция. Ако не сте влязъл в профила си, можете да го направите чрез формата по-долу, ако е налична.

 

Аз съм си в профила, това е вече втори ден.

 

С айфон ли си или нещо друго?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.