Прескочи до съдържание

Забавяния, рестарти и т.н.


Препоръчани мнения

Не, говоря за през компютър. С телефон не съм пробвала.

В смисъл не ми е важна функцията, но да се знае.

 

Да, сега пробвах и аз, и при мен не работи. Казвай ги тия неща, да имам предвид :)

Връзка към мнение

И аз от два дни не мога да вляза през телефона iphone, изписва ми същите неща, които са цитирани от другите и [#10146]. И през мобилната и през пълната версия на сайта се случва едно и също.

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Проблема с iphone вече трябва да е решен. Пробвайте и докладвайте. 

 

За кликането на иконката за маркиране на форума като прочетен продължаваме борбата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз имам проблем с влизането през телефон с Андроид - като отворя някоя тема и не ми дава възможност да ида директно на последната страница, тъй като бутоните за "следваща" и "последна" страница са се срастнали в един.

Връзка към мнение

Аз имам проблем с влизането през телефон с Андроид - като отворя някоя тема и не ми дава възможност да ида директно на последната страница, тъй като бутоните за "следваща" и "последна" страница са се срастнали в един.

 

С мобилната ли тема това. Можеш ли да качиш скрийншот?

Връзка към мнение

А моето не е драма, до сега си се справям, но като натисна "Ново съдържание" ( Андроид) и не ми зарежда нищо. Трябва повторно да натисна " Ново съдържание", за да ми зареди темите.

Връзка към мнение

Не, говоря за през компютър. С телефон не съм пробвала.

В смисъл не ми е важна функцията, но да се знае.

 

Това също вече е оправено. Ако все още не работи, трябва да се набереш сериозно на ctrl+f5 да се изчистят разните му там кешове и трябва да е ок :)

А моето не е драма, до сега си се справям, но като натисна "Ново съдържание" ( Андроид) и не ми зарежда нищо. Трябва повторно да натисна " Ново съдържание", за да ми зареди темите.

 

Това от миналата седмица насам или си е стар проблем?

Връзка към мнение

А моето не е драма, до сега си се справям, но като натисна "Ново съдържание" ( Андроид) и не ми зарежда нищо. Трябва повторно да натисна " Ново съдържание", за да ми зареди темите.

 

Погледни сега дали е ОК. 

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

И аз от два дни не мога да вляза през телефона iphone, изписва ми същите неща, които са цитирани от другите и [#10146]. И през мобилната и през пълната версия на сайта се случва едно и също.

От днес,  се появи  същият проблем.

Връзка към мнение

tanichkalein по някаква причина не успява да изпрати лично съобщение, излиза и само първият ред. Така се получи и при двата опита.

Връзка към мнение

От днес,  се появи  същият проблем.

 

Някой друг има ли проблеми с логването през айфон? Alexander, може ли да пробваш нещата изброени по-рано, чистене на кукита, кешове и т.н?

 

tanichkalein по някаква причина не успява да изпрати лично съобщение, излиза и само първият ред. Така се получи и при двата опита.

 

ОК, ще обсъдя с нея. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Извинявам се за онази лента за бисквитките отгоре. ЕС бюрокрацията в комбинация с гугъл ни победиха. Добрата новина е, че като натиснете веднъж бутона за съгласие лентата би трябвало да изчезне за винаги. 

 

И хич не ме карайте да започвам излияния колко е малоумна цялата работа. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.