Прескочи до съдържание

Забавяния, рестарти и т.н.


Препоръчани мнения

Попроменена е страницата в Резервации -> Хотели. Вместо към hotelscombined.com както преди, търсачката е изцяло на booking.com. Който иска може да продължи да търси в hotelscombined през: http://hoteli.magelanci.com/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Имейл провайдерът беше сменен тази вечер. Тези от вас, които ползват имейли за известия при абонирани теми, лични съобщения и т.н., докладвайте, ако има някакви проблеми :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Забелязвам, че има известно забавяне при пускане на нови мнения, мисли по няколко секунди дали да приеме мнението. Само при мен ли е така или и при вас? Сигнализирайте за да видя довечера дали нещо може да се направи.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Като лайкна нещо мисли поне 5 секунди ( бар-а горе си се врътка, врътка... )

 

+1

 

П.С. Това мнение също си "повися" във въздуха 3-4 секунди докато се публикува.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Освен казаното за бавното отчитане на харесванията, при мен понякога се бави много при зареждането  на списъка с известията.

Виждам, че имам такива и като натисна камбанката, минават 3-4 секунди докато покаже списъка.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Я да видим как е :)

 

Имаше малко забавяне при мен, но като че ли осезаемо по-кратко,...

 

Хм, както и преди забелязвам, че след редактиране мнението се появява много по-бързо.

 

При харесването си има забавяне, около 3 секунди. 

Редактирано от Мрън
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мисля, че проблема беше локализиран и с течение на времето нещата ще се нормализират. 

 

От създаването на форума нямаше ограничение в запазените известия (освен времево, че се триеха по-старите от три месеца). Съответно тяхното количество се беше натрупало сериозно, оказа се, че таблицата ни с известия е три пъти по-голяма от тази с постове! Аз наприммер имах около 10 000. Намалих броя на запазени известия до 500, би трябвало да са достатъчни за седмица-две за почти всеки.

 

Лека полека, докато се логват хората, броя на известията ще пада и се надявам утре по това време всичко да е наред с пускането на нови мнения, харесване и изваждане на менюто с известията. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Престанете да се оплаквате! Георги и той е човек! Трябва му време, за да прегледа дали всяко едно мнение е политически коректно, преди да бъде допуснато официално във форума. Напоследък с нарастване на семейните задължения, Георги става малко по-бавен по време на предварителния преглед, но хора сме, нека бъдем снизходителни... :(

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Престанете да се оплаквате! Георги и той е човек! Трябва му време, за да прегледа дали всяко едно мнение е политически коректно, преди да бъде допуснато официално във форума. Напоследък с нарастване на семейните задължения, Георги става малко по-бавен по време на предварителния преглед, но хора сме, нека бъдем снизходителни... :(

 

Ъъъ, какво?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Айде, не се прави сега! Всички знаем, че преди мненията да се появят във форума, минават през цензура... :lol:

 

Добре, че днеска не ми е чак толкова крив ден, въпреки че от сутринта ми се спи, че лафа за малко да ми прелети над главата :)

 

По темата - забелязвам някакво частично подобрение, но може би довечера като пусна пак оптимизация на базата ще си проличи най-добре. 

Връзка към мнение

Добре, че днеска не ми е чак толкова крив ден, въпреки че от сутринта ми се спи, че лафа за малко да ми прелети над главата :)

 

По темата - забелязвам някакво частично подобрение, но може би довечера като пусна пак оптимизация на базата ще си проличи най-добре. 

 

Недоспал?? Свиквай! :):P

 

Ние можем ли нещо да направим? Ако позачистим нашите таблици, ще има ли ефект? :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре, че днеска не ми е чак толкова крив ден, въпреки че от сутринта ми се спи, че лафа за малко да ми прелети над главата :)

 

 

 

Ако вече си буден, освен да ти предложа да почерпиш челен опит от севернокорейските другари. Нали помниш как предаваха там световното в РЮА по телевизията? :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Публикувам мнение и има едно десетина-петнайсет секунди забавяне.
EDIT: За това мнение забавянето беше само 3-4 секунди.

Редактирано от Gruntax
Връзка към мнение

Публикувам мнение и има едно десетина-петнайсет секунди забавяне.

EDIT: За това мнение забавянето беше само 3-4 секунди.

 

Довечера поетапно ще заключа всички големи теми и ще им отворим втора част. Забавянето зависи от големината на темата и бас хващам, че дългото чакане е било заради мнението ти в Уизката тема. 

 

Надявах се с редуцирането на известията нещата да се оправят, но явно зависи и до колко човека трябва да се изпрати известие. Ще ги рестартираме тези теми на 50-100 страници и така. 

Връзка към мнение

При мен вчера имаше голямо забавяне с мнение в темата 'актуални новини от света на пътешествията', а сега погледнах - тя е две страници само. Не знам дали това, че постнах линк е от значение. 

 

Съобщавам го само, не се оплаквам  :)

Връзка към мнение

Днес пак ми даве  това съобщение, когато искам да харесам мнение

Възникна грешка

Възникна проблем със съхраняването на оценката ви.

 

Понякога се случва при дълго мислене след натискане на "Харесва ми"

Връзка към мнение

Започваме поетапно заключване на големите теми и отваряне на тяхно продължение. За сега такива са темата за дискусии около Wizz Air и "В момента съм...". Дано помогне да се разреши проблема. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Моля, докладвайте дали проблемите с бавно постване/харесване са изчезнали. Пробвам нещо, което на този етап може да ограничи много регистрациите на нови потребители и ми е важно да знам дали бавенето е изчезнало. Аз не мога да преценя за сега. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.