Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Има ли къде да проверя статуса(закъснял или отменен)на вече минал полет?Трябва ми за БГ ер,но не само.Преди години ми отмениха сутрешен полет и ми издадоха билет за следващ,по-късно същият ден.Има ли как да проверя какви полети е имала авиокомпанията същият ден за конкретна дестинация?

 

 

Връзка към мнение

Това дава максимум за ден назад.

 

Това дава за няколко дни назад (безплатната версия)

 

Това дава за две седмици назад.

 

Това дава за седмица назад (безплатната версия)

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 56 минути , iMari каза:

Има ли къде да проверя статуса(закъснял или отменен)на вече минал полет?Трябва ми за БГ ер,но не само.Преди години ми отмениха сутрешен полет и ми издадоха билет за следващ,по-късно същият ден.Има ли как да проверя какви полети е имала авиокомпанията същият ден за конкретна дестинация?

 

 

Дай по конкретно и ще опитам да проверя 

Връзка към мнение
преди 17 минути , iMari каза:

14 юли 2014г.  София-Бургас.Интересува ме колко полета и в какви часове  имаше  същият ден.

Ще опитам да проверя в системата на летището. Не съм сигурен дали ще може да се върне толкова назад.Довечера ще ти напиша резултат дали има

Връзка към мнение
преди 1 минута , Branko каза:

Ще опитам да проверя в системата на летището. Не съм сигурен дали ще може да се върне толкова назад.Довечера ще ти напиша резултат дали има

Много ти благодаря!А нямаше ли някакъв сайт,широко достъпен, на който може да провериш дали даден полет е закъснял или е бил отменен?Трябва ми да проверя едни полети на Раян отпреди година.

Връзка към мнение

разпечатан билет вече никъде не е задължително

и с лична карта може, на гишето си взимаш бордна карта безплатно

Връзка към мнение
На 10.11.2018 г. в 14:16, iMari каза:

Много ти благодаря!А нямаше ли някакъв сайт,широко достъпен, на който може да провериш дали даден полет е закъснял или е бил отменен?Трябва ми да проверя едни полети на Раян отпреди година.

Би ли дала номера на полета и дата? 

 

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение
преди 14 минути , neuromancer каза:

разпечатан билет вече никъде не е задължително

и с лична карта може, на гишето си взимаш бордна карта безплатно

За това питам може ли без да я вземеш от гишето, а само с пдф да минеш от телефона

Редактирано от EliDion
  • Смея се 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Възможно ли е и как може да се добави чеиран куфар към съществуващ билет?

Ако се отиде на летището може ли да се плати на място при самия чекинг?

 

Връзка към мнение
Преди 1 час, Alexander каза:

Възможно ли е и как може да се добави чеиран куфар към съществуващ билет?

Ако се отиде на летището може ли да се плати на място при самия чекинг?

 

Може. Цената за куфар до 23 кг. е 40 евро.

Връзка към мнение
Преди 1 час, Alexander каза:

 

Ако се отиде на летището може ли да се плати на място при самия чекинг?

 

Може, ще бъдат щастливи да ти вземат парите. 😀

Връзка към мнение
1 hour ago, Alexander said:

Възможно ли е и как може да се добави чеиран куфар към съществуващ билет?

Ако се отиде на летището може ли да се плати на място при самия чекинг?

 

По-добре се обади на кол центъра, би трябвало да е по-евтино от на място..

Връзка към мнение

Чудо, вдигнаха веднага и да цената е 20 евро, може да се плати през линк или на място, като няма разлика в сумата.

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение
1 hour ago, montepinar said:

Bulgaria Air спира полетите до Одеса, заради военното положение в Украйна (съобщиха в обедните новини на bTV 1.12.2018)

Ходенето до Украйна, май почва да става сложно. Дано се успокоят нещата там, че Украйна е държава, която си струва да се посети, а Одеса е невероятно красив град.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 11 часа, Йосиф Милчов каза:

Ходенето до Украйна, май почва да става сложно. Дано се успокоят нещата там, че Украйна е държава, която си струва да се посети, а Одеса е невероятно красив град.

Така е.  Украйна е голяма страна и за мен е странно, че спират полетите до град, който е в югозападната част, пък военното положение важи само за Източна Украйна, в 10 области, които граничат с РФ.

2014 пак така Wizzair спряха полетите до Киев, малко след като ги бяха почнали 😄

 

https://www.air.bg/bg/novini/s-ogled-na-objavenoto-voenno-polojenie-v-ukrajna-bylgarija-er-preustanovjava-poletite-si-ot-i-do-odesa-do-16-dekemvri

 

от Българие Ер уточняват, че уж до 16 декември ще е всичко, пък после ще видим

Връзка към мнение
1 hour ago, montepinar said:

странно, че спират полетите до град, който е в югозападната част, пък военното положение важи само за Източна Украйна, в 10 области, които граничат с РФ.

Според сайта на външно, военното положение важи и за Одеска област.

По информация на Посолството на Република България в Киев, от 09.00 ч. на 28.11.2018 г. до 09.00 ч. на 28.12.2018 г. се въвежда военно положение на територията на следните области: Виницка, Луганска, Николаевска, Сумска, Одеска, Харковска, Черниговска, Херсонска, Донецка и Запорожска.

Връзка към мнение
преди 21 минути , rahan-le fils каза:

Някой има ли информация -каква е причината полета от Милано Линате до София да закъснява повече от два часа?

Бърза справка с гугъл показва че е излетял с час и половина закъснение и с такова закъснение се очаква да кацне.

 

 

Screen Shot 2018-12-09 at 19.38.50.png

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Не знам колко е новина, че България Ер имат вече офис и в Шумен, но интересното е къде са позиционирали града на картата. 😄

airbg.PNG

  • Смея се 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.