Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 19 минути , epetkov каза:

Ако не успеят да изчистят закъненията до края на утрешния ден, мазалото най-вероятно ще стане още по-голямо, защото на 7ми и 8ми юли са следващите дни с концентрация на полети на Bulgaria Air от Бургас  до Москва:

Screenshot_20170705-092851.thumb.png.52cd61dd0ecd1c109fad1b3a406f8e8f.png

 

Kачественото обслужване не е техен приоритет!

 

05.07 07:00 Bulgaria Air FB9451 Yerevan T2 12:00 Закъснение

 

05.07 12:50 Bulgaria Air FB763 Moscow Sheremetyevo T2 16:30 Закъснение

 

 

 

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, rainbou1 каза:

Предполагам става въпрос за 2-ри късен следобед. Предполагам, че причината да оставят  машината толкова дълго на пистата е, че по същото време в София имаше заплаха за бомба.

Всъщност за 3-ти късен следобед, преминаващ плавно и приятно в дъждовна бургаска вечер :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Всеки, който желае фалит на която и да е компания, не знае какво е да върти бизнес. Има хора, които с цел да се похвалят къде почиват говорят глупости. Не ги интересувал българския туризъм. Не те интересува сега, но ако го няма ще го усети цялата българска икономика. И в тоя ред на мисли, ако това се беше случило преди няколко месеца, нямаше да има никакъв проблем за компанията, но тъй като неадекватните руски чартърни АК не могат да се справят с полетите си до България, накараха БГ ер да ги изпълнява. Обаче после Ангелкова обяснява, че щели Авиоотряда да пуснат, ако трябва. Факт е, че туристите са ценни, но човек, който не зачита хората, които доставят тези туристи не трябва да е министър на туризма. И за да не съм изцяло "офф" се надявам искрено, че АК ще си нормализира полетите до тази вечер, защото често пътувам с тях и не съм останала с лошо впечатление.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Хора,не се притеснявайте за глупости,аз имам 4-5 полета с тях до морето това лято:)

Хубавото е ,че повечето са рано сутринта,има шанс до края на деня да ги изпълнят.:)

Случва се да звънят предварително при закъснение и както wilks писа добре е човек да има идея какви др.полети има по маршрута.

Лошото е ,че на страницата на летището инфото за закъснение се появява в последния момент.

Връзка към мнение
преди 11 минути , bori каза:

Всеки, който желае фалит на която и да е компания, не знае какво е да върти бизнес. Има хора, които с цел да се похвалят къде почиват говорят глупости. Не ги интересувал българския туризъм. Не те интересува сега, но ако го няма ще го усети цялата българска икономика. И в тоя ред на мисли, ако това се беше случило преди няколко месеца, нямаше да има никакъв проблем за компанията, но тъй като неадекватните руски чартърни АК не могат да се справят с полетите си до България, накараха БГ ер да ги изпълнява. Обаче после Ангелкова обяснява, че щели Авиоотряда да пуснат, ако трябва. Факт е, че туристите са ценни, но човек, който не зачита хората, които доставят тези туристи не трябва да е министър на туризма. И за да не съм изцяло "офф" се надявам искрено, че АК ще си нормализира полетите до тази вечер, защото често пътувам с тях и не съм останала с лошо впечатление.

 

Ти наистина ли? Наясно ли си какъв "бизнес" "въртят" ТИМ? Наясно ли си "въртене на бизнес" ли е да не си плащаш на доставчиците и персонала? "Въртене на бизнес" ли е държавата да толерира неплащане на задълженията ти за милиони?

На кого точно правят услуга "въртящите" такъв "бизнес"? На единиците, които "често пътуват с тях"?

Мерси за такъв "бизнес".

 

Сравнения пък за обслужване на туристическия поток изобщо са излишни - проблемът на "неадекватните руски чартърни АК" си е техен проблем. Не желая да става наш. А дефакто става. Или по-скоро става удобно извинение.

Връзка към мнение

Ако някой се върне по-назад в темата, ще види, че този "феномен" се появява всяко лято. Определено не е прецедент. Не мисля, че това ще застраши съществуването на компанията.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 7 часа, bori каза:

но тъй като неадекватните руски чартърни АК не могат да се справят с полетите си до България, накараха БГ ер да ги изпълнява

Добре де, как така "накараха"? Това нали уж е частен бизнес и пазарна икономика? Предполага се, че е доброволно и срещу съответното заплащане. Ако не, се връщаме едни 25 години назад....

Връзка към мнение
преди 52 минути , neuromancer каза:

Добре де, как така "накараха"? Това нали уж е частен бизнес и пазарна икономика? Предполага се, че е доброволно и срещу съответното заплащане. Ако не, се връщаме едни 25 години назад....

Нещо е договорено под масата, както е договорено за летищните такси на летището. Ще играят за летището  :)

Връзка към мнение
преди 41 минути , Alexander каза:

ТИМ са първи дружки с най-различни руски олигарси, та освен пари може и на приятелски начала да има нещо

С руски "дружки" не може да има нищо приятелско.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
53 minutes ago, Hollywood said:

Нещо е договорено под масата, както е договорено за летищните такси на летището. Ще играят за летището  :)

Как пък реши, че ще играят за летище София?! Абсурд такова нещо да се допусне от европейските органи. Още повече дори за морските летища не успяха да се преборят за мажоритарен дял, че тук ли

Връзка към мнение
преди 15 минути , tch каза:

Как пък реши, че ще играят за летище София?! Абсурд такова нещо да се допусне от европейските органи. Още повече дори за морските летища не успяха да се преборят за мажоритарен дял, че тук ли

Хвърляме на боб и това излиза.

 

Някой може и да им повярва.:rtfm::rofl:

 

Цитат

Възстановен е графикът на полетите между Бургас и Русия

05 Юли 2017
 

Уважаеми пътници,

 

възстановен е графикът на полетите от и до Бургас, Москва и Санкт Петербург. От тук насетне те ще се изпълняват по редовното разписание. Не се очакват следващи закъснения!

Както вече ви информирахме, закъсненията по линиите през последните дни бяха причинени от комбинация между няколко фактора - повреда в самолет и лоши метерологични условия в Москва в петък срещу събота, когато стотици полети на летище Шереметиево бяха отменени. Поради големия пътникопоток по тези линии България Ер трябваше да реорганизира полетната си програма по тях, за да превози всички пътници, които бяха забавени. Наложи се да пренасочим и капацитет от София към Бургас, което доведе и до забавяния по отделни редовни и международни линии. Всички тези усилия бяха направени, за да се разреши възможно най-бързо създалата се ситуация.

Въпреки, че за съжаление, закъсненията на полети са обичайно явление в авиацията не само в България, ви уверяваме, че комфортът и сигурността на пътниците е първи приоритет за България Ер и нашият екип има пълна готовност и ресурси да предприеме всички необходими мерки за бързото овладяване на подобни ситуации в бъдеще.


Благодарим на всички за търпението и разбирането и още веднъж изказваме съжаление за причиненото неудобство!

 

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Уж бяха нормализирали разписанието, а в момента полетът за Варна, който по график трябваше да излети в 0:40 е обявен за 2:30, тъй като чака самолета от Тел Авив. Вероятно ще закъснее и още.

 

Полетът от Брюксел тази вечер също закъснява с 2 часа.

 

А утре и чартърите до Русия като влязат отново в играта, не ми се мисли. Че имам и полет с тях вечерта до Варна.. дано не се наложи да хващам влака. :)

 

Редактирано от yordanov
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 8 часа, yordanov каза:

Уж бяха нормализирали разписанието, а в момента полетът за Варна, който по график трябваше да излети в 0:40 е обявен за 2:30, тъй като чака самолета от Тел Авив. Вероятно ще закъснее и още.

 

Полетът от Брюксел тази вечер също закъснява с 2 часа.

 

А утре и чартърите до Русия като влязат отново в играта, не ми се мисли. Че имам и полет с тях вечерта до Варна.. дано не се наложи да хващам влака. :)

 

Добро утро! Мда ,закъсненията започаха :) Пия си каавето и чета :read:статията на Ицето (прякор няма да споменавам) за тим авиацията:crazypilot:

 

FB449 Рим  07:35 Закъснява 11:25

FB455 Милано 13:00 Очакван 16:45
 
 
Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Сега ако подемат всички пътници да си искат компенсации, които искат-не не искат ще трябва да изплащат съм сигурен, че ще фалират. Сметнете колко по 600 евро са това... МНОООГО! Според мен цялото ръководство на BGair стиска палци и на крачетата в момента да не си искат обезщетенията.

Връзка към мнение
преди 1 минута , MARTiNSHO каза:

Сметнете колко по 600 евро са това...

БГ ер не летят на такива дълги полети, че да се стига до 600€ компенсация. "Таванът" би бил 400€, а масовите случаи - по 250€.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
На 7/5/2017 в 16:13, akair каза:

Ако някой се върне по-назад в темата, ще види, че този "феномен" се появява всяко лято. Определено не е прецедент. Не мисля, че това ще застраши съществуването на компанията.

С тази разлика, че сега са в новините ежедневно и все повече хора са наясно с дължимите им се обезщетения. Чието неизплащане може да обърне колата ;) 

Връзка към мнение

"Уважаеми пътници,

Полетът София - Рим ще закъснее с малко повече от 4 часа - ще излети в 11:45 ч.

Закъснението идва от това, че снощният полет от София към Франкфурт е бил пренасочен да кацне в Мюнхен заради лоши метеорологични условия. Вследствие на това забавяне ще има и на полета до Милано. 

Закъсненията на полети от няколко часа заради лоши метеорологични условия макар и неприятни, са обичайна практика в авиацията, защото нито една авиокомпания няма да изпълни полет, който застрашава живота и сигурността на пътниците.

За повече информация може да се обръщате към представителите на летището. 
Благодарим предварително за разбирането!"

 

Обясняваме за електоралната единица да не се надява да й бъде изплатена компенсация.

 

А останалите закъснения пак са заради лошото време. В Сибир. Лани.

Връзка към мнение
преди 29 минути , Гост каза:

"Уважаеми пътници,

Полетът София - Рим ще закъснее с малко повече от 4 часа - ще излети в 11:45 ч.

Закъснението идва от това, че снощният полет от София към Франкфурт е бил пренасочен да кацне в Мюнхен заради лоши метеорологични условия. Вследствие на това забавяне ще има и на полета до Милано. 

Закъсненията на полети от няколко часа заради лоши метеорологични условия макар и неприятни, са обичайна практика в авиацията, защото нито една авиокомпания няма да изпълни полет, който застрашава живота и сигурността на пътниците.

За повече информация може да се обръщате към представителите на летището. 
Благодарим предварително за разбирането!"

 

Обясняваме за електоралната единица да не се надява да й бъде изплатена компенсация.

 

А останалите закъснения пак са заради лошото време. В Сибир. Лани.

Аз като гледам той самият полет до Франкфурт вчера е излетял с 2 часа и половина закъснение от София.Гледам, че машина

като гледам май самолетът така и не е стигнал до Франкфурт снощи. :(

 

Това със сигурност е много натоварващо не само за нас пътниците, но и за екипажите.

та сега чак се връща от Мюнхен. Слот ли са чакали, че не са могли по-рано да я върнат в София или екипажът е натрупал часове, може би? И така като гледам самолетът изобщо май не е стигнал до Франкфурт снощи. :(

 

Това със сигурност е много натоварващо не само за нас пътниците, но и за екипажите.

Редактирано от yordanov
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 53 минути , yordanov каза:

Аз като гледам той самият полет до Франкфурт вчера е излетял с 2 часа и половина закъснение от София.Гледам, че машина

като гледам май самолетът така и не е стигнал до Франкфурт снощи. :(

 

Това със сигурност е много натоварващо не само за нас пътниците, но и за екипажите.

та сега чак се връща от Мюнхен. Слот ли са чакали, че не са могли по-рано да я върнат в София или екипажът е натрупал часове, може би? И

Проблемът си е техен, че не могат да си приберат самолета 12 часа.

 

13:00    FB455  Милано Малпенса   Bulgaria Air  Анулиран
Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

За съжаление за София-Бургас няма такъв пътникопоток, какъвто е за София-Варна . Иначе някой от нискотарифните щеше да се пусне и по тази линия и щях да приключа с БГЕър. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, MARTiNSHO каза:

Сега ако подемат всички пътници да си искат компенсации...

Отдел жалби в момента са затрупани и не могат да смогнат само с приемането на кореспонденцията. А дали и кога ще бъдат изплатени исковете, не е много ясно. Куриозното даже от предните дни е, че пътници са ходили директно до сградата да си искат компенсациите :lol: Очаквам в следващите дни разгневени хора с лозунги да окупират района. :biggrin:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.