Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 13 минути , Яничка каза:

На сайта не съм гледала.

Да, и от сайта не може в момента, макар че опцията за поръчка на карта съществува. Дава грешка:

 

1.png.4ae820e56c9b95f1888e8993972047f4.png

 

От ЦКБ уточниха, че услугата временно е спряна, тъй като се извършали технически промени. За колко време, не могат да кажат.

 

 

 

Връзка към коментар

image.png.cacee3fd6ebf39c09ca3197d2cae9ae7.png Това как да го разбирам, отстъпката е с мастер дебит, така ли? Но самия билет е на цена 20 AU

Това е в сайта на opodo, вече ме е страх с тях. Преди време щях да вземам билет, при тях излезе най-евтино, с кредитна мастер. Пиша си аз номера на картата , всичко  и накрая ми вдигна цената... Затова сега не съм сигурна. 

image.png.0c8efb7ab2bff78d47a6d23df29da6e2.png

 

И освен това не видях никъде в сайта при процеса на резервиране да може да се добавя чекиран багаж. За билет на БГ еър става въпрос.

Връзка към коментар
5 minutes ago, stani.m said:

image.png.cacee3fd6ebf39c09ca3197d2cae9ae7.png Това как да го разбирам, отстъпката е с мастер дебит, така ли? Но самия билет е на цена 20 AU

Това е в сайта на opodo, вече ме е страх с тях. Преди време щях да вземам билет, при тях излезе най-евтино, с кредитна мастер. Пиша си аз номера на картата , всичко  и накрая ми вдигна цената... Затова сега не съм сигурна. 

image.png.0c8efb7ab2bff78d47a6d23df29da6e2.png

 

И освен това не видях никъде в сайта при процеса на резервиране да може да се добавя чекиран багаж. За билет на БГ еър става въпрос.

Това 20 е цената след отстъпката - като въведеш номер на карта, ако я разпознае като МC Debit (което не винаги става) , цената ще си остане 20, иначе ще се вдигне.

Ако мине плащане - сподели, защото специално в австралийското оподо май не съм успявал да платя досега - все някаква грешка дава, а ползвах уж неизползвани и в едреамс карти .....

Връзка към коментар

Не смея, а и не съм решила все още, само симулирам покупка на билет. Като знам преди как ми вдигна цената като написах номера на картата. Отстъпката беше с кредитна, написах номера на кредитната, но явно я разпозна като дебитна и затова така стана.

Връзка към коментар
преди 15 минути , stani.m каза:

image.png.cacee3fd6ebf39c09ca3197d2cae9ae7.png Това как да го разбирам, отстъпката е с мастер дебит, така ли? Но самия билет е на цена 20 AU

Това е в сайта на opodo, вече ме е страх с тях. Преди време щях да вземам билет, при тях излезе най-евтино, с кредитна мастер. Пиша си аз номера на картата , всичко  и накрая ми вдигна цената... Затова сега не съм сигурна. 

image.png.0c8efb7ab2bff78d47a6d23df29da6e2.png

 

И освен това не видях никъде в сайта при процеса на резервиране да може да се добавя чекиран багаж. За билет на БГ еър става въпрос.

Вдига цената, защото картата не се разпознава като такава, за която важи отстъпката.

Не приемаш високата цена и не плащаш.

преди 6 минути , georgebg каза:

Това 20 е цената след отстъпката - като въведеш номер на карта, ако я разпознае като МC Debit (което не винаги става) , цената ще си остане 20, иначе ще се вдигне.

Ако мине плащане - сподели, защото специално в австралийското оподо май не съм успявал да платя досега - все някаква грешка дава, а ползвах уж неизползвани и в едреамс карти .....

Писали сме няколко пъти за това.

Минава МС Debit издадена от SGEB и то не всяка ...

 

Ако мине на друга банка сподели тук, моля!

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Купени току що билети през rumbo.es за двама с Curve - два пъти, един след друг, успешно, през инкогнито, Safari.

 

Полетите бяха SOF-CIA 11.07 (за двама, даде 50% отстъпка)

CIA-SOF 15.07 (за двама). 

 

Мина два пъти, много ме изненада 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
6 minutes ago, stani.m said:

Не смея, а и не съм решила все още, само симулирам покупка на билет. Като знам преди как ми вдигна цената като написах номера на картата. Отстъпката беше с кредитна, написах номера на кредитната, но явно я разпозна като дебитна и затова така стана. 

Ще видиш промяна (ако не разпознае картата) още при въвеждане на номера ѝ. Това не означава покупка, така че спокойно може да видиш дали ще ти я разпознае като MC Debit.

Just now, Loverboy said:

Мина два пъти, много ме изненада

Опитай утре, вдругиден със същата и няма да стане. Иначе 2-3 пъти минават и тук, и в lastminute.es

Връзка към коментар
преди 2 минути , aleksandrina каза:

Ще видиш промяна (ако не разпознае картата) още при въвеждане на номера ѝ. Това не означава покупка, така че спокойно може да видиш дали ще ти я разпознае като MC Debit.

Опитай утре, вдругиден със същата и няма да стане. Иначе 2-3 пъти минават и тук, и в lastminute.es

Да, с Phyre стана така. Хубавото е, че имам Revolut disposable... не знам дали ще стане, но няма причина да не стане, защото номерът се сменя изцяло всеки път. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Loverboy каза:

Купени току що билети през rumbo.es за двама с Curve - два пъти, един след друг, успешно, през инкогнито, Safari.

 

Полетите бяха SOF-CIA 11.07 (за двама, даде 50% отстъпка)

CIA-SOF 15.07 (за двама). 

 

Мина два пъти, много ме изненада 🙂

 Поне в този сайт плащането с една и съща карта винаги минава по два пъти в рамките на 5-10мин /поне при мен/ докато все още не са я засекли явно.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

С Revolut MC виртуална направих няколко плащания едно след друго. След известно време пак с нея опитах- тогава каза да си гледам работата (за веднъж на 3 месеца) та я смених с нова виртуална и пак направих 2-3 плащания едно след друго.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , Таньо каза:

 

Минава МС Debit издадена от SGEB и то не всяка ...

 

Ако мине на друга банка сподели тук, моля!

 

Преди месец купувах  през Jetcost от Opodo c Transferwise,  около 35€ отстъпка за еднопосочен полет на Aegean. 

 

В  rumbo.es пък се  разпознава като MC Viabuy и като N26. 

 

 

Това ми е най-вървежната карта. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 17 минути , aleksandrina каза:

С Revolut MC виртуална направих няколко плащания едно след друго. След известно време пак с нея опитах- тогава каза да си гледам работата (за веднъж на 3 месеца) та я смених с нова виртуална и пак направих 2-3 плащания едно след друго.

Но хубавото е, че rumbo.es дава тази отстъпка и за повече хроа. Като взема за двама, добавя по 1 евро към единичния билет и така спокойно можеш да вземеш наведнъж за 2-3 човека еднопосочен, на една резервация. Така взех днес, сега тествах и продължава да ги дава отсътпките. Поне за полети на Раян. 

 

Същата карта иска и румбо.пт, както и viajar es i pt. 🙂 Така че опции имаме. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Схемата jetcost.es -> es.mytrip.com в момента дава много добри отстъпки за много полети (но не става за повечето нискотарифни авиокомпании). Най-голяма отстъпка се получава при закупуване на еднопосочен билет за един пътник. В сайта jetcost.es трябва да се търси за двама, а след това в es.mytrip.com да се промени на един пътник. Намалението е с карта MC Credit и е многократно. Ето два примера:

 

image.png.8c5119e3f263582e71fa03bfa7a88499.png

image.png.2bcb47dea32204b084e1664bce8ed71d.png

Редактирано от koliob
  • Харесвам 6
  • Браво 9
Връзка към коментар
преди 29 минути , koliob каза:

Схемата jetcost.es -> es.mytrip.com в момента дава много добри отстъпки за много полети (но не става за повечето нискотарифни авиокомпании). Най-голяма отстъпка се получава при закупуване на еднопосочен билет за един пътник. В сайта jetcost.es трябва да се търси за двама, а след това в es.mytrip.com да се промени на един пътник. Намалението е с карта MC Credit и е многократно.

image.png.8c5119e3f263582e71fa03bfa7a88499.png

image.png.2bcb47dea32204b084e1664bce8ed71d.png

Това с българско айпи ли важи?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 40 минути , koliob каза:

Схемата jetcost.es -> es.mytrip.com в момента дава много добри отстъпки за много полети (но не става за повечето нискотарифни авиокомпании). Най-голяма отстъпка се получава при закупуване на еднопосочен билет за един пътник. В сайта jetcost.es трябва да се търси за двама, а след това в es.mytrip.com да се промени на един пътник. Намалението е с карта MC Credit и е многократно. Ето два примера:

 

image.png.8c5119e3f263582e71fa03bfa7a88499.png

image.png.2bcb47dea32204b084e1664bce8ed71d.png

Опитах, но на мен най-ниско ми свали до 15 евро 😞

Редактирано от foxer
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 19 минути , Boo каза:

Това с българско айпи ли важи?

Без да съм 100% сигурен, мисля че IP адреса в случая няма значение. Поне при мен става само на десктоп версията на браузъра. На мобилни устройства не мога да го подкарам.

преди 9 минути , foxer каза:

Опитах, но на мен най-ниско ми свали до 15 евро 😞

Пробвай с други дати и после смени датата в прозореца с резултата.

 

Схемата сваля добре дори и цените на Lufthansa и другите от групата:

image.png.9326d374a819de1df9a718790b2bc0fc.png

Редактирано от koliob
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 14 минути , koliob каза:

Без да съм 100% сигурен, мисля че IP адреса в случая няма значение. Поне при мен става само на десктоп версията на браузъра. На мобилни устройства не мога да го подкарам.

Пробвай с други дати и после смени датата в прозореца с резултата.

 

Схемата сваля добре дори и цените на Lufthansa и другите от групата:

image.png.9326d374a819de1df9a718790b2bc0fc.png

След 10 минутно цъкане напред назад даде това :))) 

image.png.96a6f673b20faa8aec60ba60ede0fa6d.png

Връзка към коментар
14 minutes ago, mililia said:

Защо? Много пъти съм купувала билети от edreams. 

Защото по този път и точно този edreams иска истинска Viabuy карта. 

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар

Travel2be дава отстъпка 34 евро на полети на Qatar Airways спрямо тяхната страница.

Достъп през kayak.it при търсене в piratinviaggio.it

 
 

image.png.a6546373d6079524b6cf19829813bbab.png

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Все още излизат добри цени за някои полети през jetcost.com.au, плащане с Mastercard Debit.

 

jetcost.com.au > edreams: Одеса - София, излезе с около 50% по-ниска цената от сайта на BG Air. BG ip, използвана карта TW Mastercard.

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към коментар

Някаква идея от къде да смъкна цените на Австрийските Авиолинии? Интересува ме един конкретен полет: София-Париж-София (02.09-14.09.2019). За момента цените които намирам са около 140 EUR.

Връзка към коментар
преди 1 час, boogy83 каза:

Някаква идея от къде да смъкна цените на Австрийските Авиолинии? Интересува ме един конкретен полет: София-Париж-София (02.09-14.09.2019). За момента цените които намирам са около 140 EUR.

Цените на билети за полети на Lufthansa Group са от най-трудните за сваляне, защото обикновено не дават отстъпки на посредниците и продават по-евтино на сайтовете на авиокомпаниите.

За този полет можеш да свалиш цената до около EUR 133 през jetcost.com.au -> edreams.com.au и плащане с MC Debit еднократно.

Цената пада до EUR 132 през jetcost.cl -> cl.edreams.com, но може да се ползва еднократно с VISA Debit.

Също така ако купуваш повече от един билет можеш да ползваш този линк:

https://www.vayama.com/christmas-shopping

Цената, която излиза е около EUR 140. Когато купуваш първия билет трябва да си добавиш ваучер за отстъпка $40 срещу $23. Така при закупуване на всеки следващ билет използваш ваучера и нетно намаляваш цената със $17.

Screenshot_20190415-204213.png.fe32194ec3eb2b06b3726510aeac56be.png

 

Предимство е, че може да се плаща с всякакви карти многократно.

Също така можеш да пробваш през jetcost.es -> es.mytrip.com. В момента не става, но тези дни сваляше по EUR 12-17 на билет с MC Credit. Може пак да проработи.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 6
  • Браво 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.