Прескочи до съдържание

Тема за рок/блус музика и производни - класически рок, арт, прог, хард, хеви, метъл, ню-уейв, алтърнатив...


Препоръчани мнения

Усилено се говори за втора римска дата, която ще бъде обявена в понеделник по време на свободната продажба. Твърди се, че първата дата е разпродадена на 80%, което принципно надвишава предвижданията. Аз така или иначе съм решил това турне да го гледам само веднъж. Въпреки, че го чакам от години, предполагам заради тематиката почти няма да има промени в сетлиста всяка вечер. На всичкото отгоре събота е перфектно време за концерт. Лети се сутрин с Райън, кратко шматкане и обяд в любимия Рим, концерт, нощувка, късно ставане и обратен следобеден неделен полет с Уиз. Точно по мой вкус, без да се губи излишно време...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Повечето европейски дати ще бъдат дублирани. Това беше ясно от самото начало. Билетите почти навсякъде са изкупени на 80% още на предварителна продажба. В понеделник ще бъде забавно. За жалост обаче, никой не може да предвиди колко от билетите са изкупени от спекуланти. Със сигурност периодично ще се появяват в официалните тикетинг системи, което още веднъж ще докаже връзката между промоутър и вторичен пазар. Нямам идея докога ще продължава това безумие. Наясно съм, че големите групи или нямат интерес, или нямат възможност да се борят с промоутърите, но независимите определено изпитват огромни затруднения в това отношение. Например, преди два месеца marillion най-после бяха допуснати в Royal Albert Hall, но им беше дадена само една дата и обърнете внимание - посочен конкретен промоутър, с който да работят и който да отговаря за продажбите на биелети. В резултат на това, билетите бяха изкупени в рамките на 8 минути. Голяма част от най-запалените почитатели на групата не успяха да закупят билети, а същите се появиха веднага на вторичния пазар. Това създаде огромно напрежение между групата и лоялните и почитатели. Който има представа от какво значение е връзката на marillion с феновете от социален и бизнес аспект, може да си представи за какво пиша. Както и да е, тенджерата под налягане е оставена прекалено дълго време на котлона и личното ми опасение е, че в скоро време ще има сериозна експлозия в бранша...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Жестоко забиване на Green Day в Милано.Доволен сьм много,а пубертета най вече :).Групата се раздаде яко.Голяма заигравка с публиката.Една девойка си тръгна с китара,когато излезна на сцената след покана на Били някой да се качи от публиката да свири на китарата му :)

post-4446-0-42678500-1484439926_thumb.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Усилено се говори за втора римска дата, която ще бъде обявена в понеделник по време на свободната продажба. Твърди се, че първата дата е разпродадена на 80%, което принципно надвишава предвижданията.

Тъй като изпуснах момента, какъв е Вашия съвет - да си купя членство и да чакам втора римска дата или да се надявам на чудо  утре в 12:00 бг време?

 

А дали  все още ще има още билети за Рим ? Някой може ли да провери..

Редактирано от stefanrusev
Връзка към коментар

11 за Лондон и Дъблин - поне така пишеше на сайта им.

 

Аз за Рим говоря, че е от 10 италианско, 11 - наше. За Лондон и Дъблин не знам.

Връзка към коментар

Жестоко забиване на Green Day в Милано.Доволен сьм много,а пубертета най вече :).Групата се раздаде яко.Голяма заигравка с публиката.Една девойка си тръгна с китара,когато излезна на сцената след покана на Били някой да се качи от публиката да свири на китарата му :)

 

А, ето го отчета :) Те от край време са си така, независимо дали имат силен или слаб албум, просто купона за публиката е пълен. Това с китарата им е номер от едно време :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А, ето го отчета :) Те от край време са си така, независимо дали имат силен или слаб албум, просто купона за публиката е пълен. Това с китарата им е номер от едно време :)

Да,детето ме открехна на това :)

Зарадва ме факта,че освен младите пубери :) доста голяма част от публиката е на нашата възраст та и доста по възрастни :)

Пънко нема да умре :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

11 за Лондон и Дъблин - поне така пишеше на сайта им.

 

Препоръчвам да "забравиш" Лондон и Дъблин и да се насочиш към друга дестинация. Това ще увеличи с малко шансовете за успех. Двете цитирани дати са "солд аут". Със сигурност ще има нови, но не си заслужава да губиш ценни минути в опити да пробиеш там. Сега прочетох, че "опашките" в различни тикетинг системи вече са започнали...

За членство е безвъзвратно късно, само ще си дадеш парите. Стига, разбира се, да не решат и новите дати да разиграят на присейл, но се съмнявам...

Връзка към коментар

Мен ме пусна при билетите след 8 минути, но наличностите се сменят непрекъснато

 

1 Primo Settore Tribuna Monte Mario Numerata Full Price   Not available   2 Primo Settore Tribuna Tevere Numerata Full Price   Not available   3 Secondo Settore Tribuna Monte Mario Numerata Full Price   Not available   4 Secondo Settore Tribuna Tevere Numerata Full Price   Not available   5 Secondo Settore Distinti Nord Ovest Numerato Full Price   Not available   6 Secondo Settore Distinti Nord Est Numerato Full Price   Not available   7 Secondo Settore Curva Nord Numerata Full Price   Not available   8 Terzo Settore Curva Nord Numerata Full Price   Not available   9 Prato Full Price   Not available   10 Quarto Settore Curva Nord Numerata Full Price   Not available   11 Terzo Settore Distinti Nord Ovest Numer. Full Price   Not available   12 Terzo Settore Distinti Nord Est Numerato Full Price   Not available
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

То ако нямаш код и за втората дата ще е същото сигурно

 

Така е. Обмисляме го. Реално трябва 2 членства да се закупят. Така че засега имаме три броя за запълване.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.